02 / 12 / 2022

A.B.D.

A.B.D.

Bonnie Mays, Türkiye Reality World'ün düzenlediği eğitim seminerine katılarak Türk emlak danışmanlarına eğitim verdi

ICCI 2012’de yabancı şirketlerle ikili iş görüşmeleri kayıtları sürüyor!

Türkiye’nin en büyük enerji - çevre fuarı ve konferansını düzenleyen sektörünün lider kuruluşu Sektörel Fuarcılık, 18. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı - ICCI 2012 kapsamında standlı katılımcı şirketlere ücretsiz, ziyaretçilere ise ücret k

4/A, 4/D Belediye şirket işçilerine kadro geldi mi? Belediye Taşeron işçilerine kadro gelecek mi?

4A, 4B sözleşmeli personel kadroya geçip geçmeyeceğini merak ediyor. Peki, 4/A, 4/D Belediye şirket işçilerine kadro geldi mi? Belediye Taşeron işçilerine kadro gelecek mi?

Emsan Kobe 10 Parça bıçak setinde indirim fırsatı! İşte 27 Eylül 2022 Emsan fiyat listesi!

Emsan mutağın olmazsa olmazı bıçak setlerinde indirim kampanyası başlattı. Emsan Kobe 10 Parça bıçak setinde fiyatları 299,99 liradan 254,99 liraya indirdi. Üstelik kargo ücretsiz

U.B.D İnşaat Turizm Mühendislik Mimarlık Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

U.B.D İnşaat Turizm Mühendislik Mimarlık Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün gerçekleştirildi. U.B.D İnşaat Turizm Mühendislik Mimarlık Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Eyüpsultan'da yapıldı.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter'a büyük indirim! İşte 21 Nisan 2022 fiyat listesi...

Son zamanlarda popülerliği her geçen gün artan Xiaomi Mi Pro 2 Elektirikli Scooter'a büyük bir indirim yapıldı! Peki, Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter fiyatları ne kadar? İşte 21 Nisan 2022 fiyat listesi...

Vodafone'dan Xiaomi Redmi Note 9'a büyük indirim! Sakın kaçırmayın! İşte 17 Nisan 2022 fiyat listesi...

Vodafone, resmi internet sitesinde Xiaomi'nin en beğenilen akıllı telefonlarından biri olan Xiaomi Redmi Note 9'a büyük indirim düzenledi! Peki, Xiaomi Redmi Note 9 fiyatları ne kadar? İşte 17 Nisan 2022 fiyat listesi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kentsel dönüşüm teşekkürü!

Üsküdar Burhaniye, Kirazlıtepe ve Ferah mahallelerinin sakinleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kentsel dönüşüm teşekküründe bulundu.

A Plus Dış Ticaret İnşaat Ve İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus Dış Ticaret İnşaat Ve İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ömer altun tarafından kuruldu.

Tekirdağ Süleymanpaşa Büyük Meydan Projesi için yıkım başladı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde tarihi yapıları restore ederek şehre kazandırıyor. Restorasyon çalışmaları kapsamında "Süleymanpaşa Büyük Meydan Projesi" çerçevesinde 3. ve son aşama olan Telekom binasının yıkım çalışmaları tamamlandı.

Nurol Park A, B, C, D ve G blok yıl sonu değerleme raporu!

Nurol GYO, İstanbul İli, Bağcılar İlçesi, Kirazlı Köyü, Güneşli Çiftliği mevkii, 55.268,17 metrekare yüzölçümlü 14 no'lu parsel üzerinde yer alan A, B, C, D ve G blokta toplam 87 adet bağımsız bölüme ilişkin değerleme raporunu yayınladı.

Smo İnşaatemlak Turizm Rent A Car Dış Ticaret Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smo İnşaatemlak Turizm Rent A Car Dış Ticaret Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Funda Hamed ve Salman Rashid M Almasharı ortaklığında kuruldu.

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret A.Ş. Büyük Çamlıca Şubesi açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret A.Ş. Büyük Çamlıca Şubesi Üsküdar'da 5 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Sılanur Binici tarafından açıldı.

2020 Ocak-Ağustos döneminde 1 milyon 24 bin 534 konut satıldı!

2020 yılı ocak-ağustos döneminde, 317 bin 832'si ilk kez, 706 bin 702'si ikinci el olmak üzere toplamda 1 milyon 24 bin 534 konut satışı gerçekleştirildi.

Ataşehir Modern Projesi A, B, C Blok konut, işyeri sosyal tesisleri 2022'de teslim!

“Ataşehir Modern Projesi A, B, C Blok konut, işyeri sosyal tesisler inşaatı” Mustafa Ekşi-İlkyapı İnşaat ortaklığında yapılacak... 

A.B.D. Haberi

A.B.D.

Amerikan emlak sektörünün en başarılı 25 kadınından birisi olan Reality World Uluslararası Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bonnie Mays, Türkiye Reality World'ün düzenlediği eğitim seminerine katılarak Türk emlak danışmanlarına eğitim verdi.

Türkiye'de 5. yılını kutlayan Realty World Türkiye, bağlı bulunduğu Reality World'ün Uluslararası Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bonnie Mays'i 23-24 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da konuk etti. Amerika'da emlak sektörünün en başarılı 25 kadını arasında yer alan Bonnie Mays, Realty World Türkiye Franchise Ofis sahipleri ve emlak danışmanları, iki gün boyunca liderlik, işe alma stratejileri ve pazarlamanın altın kurallarını öğrendi.

Eğitim seminerlerinden sonra bir açıklama yapan Mays, Amerikalılar için gayrimenkulün `Amerikan rüyasıdır' anlamına geldiğini dile getirerek ne kadar önemli olduğuna değindi. İnsanların oturdukları mülkü edinmek istediğini belirten...