abdde yeni konut satışları arttı mı

abdde yeni konut satışları arttı mı

Resmi olarak açıklanan rakamlara göre ,ABD'de yeni konut satışları, Ekim 2021'de aylık bazda yüzde 0,4 artışla 742 bine çıkmasına rağmen beklentileri karşılayamadı...

ABD'de yeni konut satışları Temmuz'da yüzde 1 arttı!

Açıklanan resmi rakamlara göre, ABD'de yeni konut satışları, Temmuz 2021'de aylık yüzde 1 arttı ve 708 bine yükseldi.

ABD yeni konut satışlarında 12 yılın en iyi 2 aylık performansı!

ABD'de yeni konut satışları Ekim ayında yüzde 0.7 düşerek 733 bin oldu fakat düşüşe rağmen satışlarda 12 senenin en iyi 2 aylık performansı da gerçekleşti

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Şubat'ta yüzde 0,66 arttı!

GYODER ve Reidin tarafından Türkiye İş Bankası desteğiyle hazırlanan Yeni Konut Fiyat Endeksi Şubat 2016 Raporu açıklandı. REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Şubat'ta yüzde 0,66 arttı.

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Ocak'ta yüzde 0,48 arttı!

GYODER ve Reidin tarafından Türkiye İş Bankası desteğiyle hazırlanan Yeni Konut Fiyat Endeksi Ocak 2016 Raporu açıklandı. Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre, Ocak ayında bir önceki aya göre %0.48 oranında arttı.

İsrail Batı Şeria'da 153 yeni konut inşa edilecek!

İsrail'deki Şimdi Barış Hareketi Genel Sekreteri Yariv Oppenheimer'in yaptığı açıklamaya göre, İsrail hükümeti Batı Şeria'da Yahudi yerleşimciler için 153 yeni konut inşasını onayladı.

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Aralık'ta yüzde 0,42 arttı!

GYODER ve Reidin tarafından Türkiye İş Bankası desteğiyle hazırlanan Yeni Konut Fiyat Endeksi Aralık 2015 Raporu açıklandı. REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Aralık'ta yüzde 0,42 arttı.

Emekliler Derneği'nin yeni konut projesi TOKİ'den onay bekliyor!

1472 Konutu hayata geçiren Emekliler Derneği'nin yeni konut projesine Vali Azmi Çelik onay verdi. Başkan Hüseyin Ekmen, yeni projenin TOKİ tarafından onaylanmasını beklediklerini söyledi...

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Kasım'da yüzde 0,79 arttı!

GYODER ve Reidin Yeni Konut Fiyat Endeksi Kasım 2015 Raporu açıklandı. Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre, Kasım ayında bir önceki aya göre yüzde 0.79 oranında arttı.

Gaziantep'in yeni konut alanlarına ihtiyacı var!

EVA Gayrimenkul Değerleme uzmanlarından Ercan Keskiner, Gaziantep'in yeni konut alanlarına ihtiyaç olduğunu ifade etti. Keskiner, ikamet için en çok 3+1 ve 4+1 dairelerin tercih edildiğini ifade etti.

İstanbul, Ankara ve İzmir'e 19 bin yeni konut!

Ekonomist'in haberine göre İstanbul, Ankara ve İzmir'de 41 yeni proje ile 19 bin yeni konut yapılacak. İşte il il projeler ve metrekare satış fiyatları...

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Ekim'de yüzde 0,73 arttı!

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre, Ekim ayında bir önceki aya göre %0.73 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre %7.72 oranında artış gerçekleşti.

İzmir’de yeni konut projeleri için düğmeye basıldı!

Altyapı ve ulaşım yatırımlarının devam ettiği İzmir’de, yeni konut projeleri için düğmeye basıldı. 3 milyar liraya yakın yatırım değeriyle yükselecek projeler sırayla devreye girecek.

Yeni konut fiyatları eylülde artış gösterdi!

"Reidin-Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yeni Konut Fiyat Endeksi" kapsamındaki yeni konut fiyatları, eylülde önceki aya kıyasla yüzde 1.30 arttı.

TOKİ 2016'da 60 bin yeni konut üretecek!

2023'e kadar 1 milyon 200 bin konut hedefi bulunan TOKİ, 2016’da kendi rekorunu kırarak 60 bin yeni konut üretecek. Kurum seçim sonrası Anadolu Yakası’nda dar gelirliler için büyük çaplı bir projeyi hayata geçirecek.

TOKİ 60 bin yeni konut üretecek!

2023'e kadar 1 milyon 200 bin konut hedefi bulunan TOKİ, 2016’da kendi rekorunu kırarak 60 bin yeni konut üretecek. Kurum seçim sonrası Anadolu Yakası’nda dar gelirliler için büyük çaplı bir projeyi hayata geçirecek.

abdde yeni konut satışları arttı mı Haberi

abdde yeni konut satışları arttı mı

ABD Ticaret Bakanlığı, Ekim 2021'e ilişkin merakla beklenen yeni konut satış istatistiklerini resmen açıkladı. Açıklanan rakamlara göre, ABD'de yeni konut satışları, Ekim 2021'de bir önceki aya göre yüzde 0,4 artış gösterdi. Yine açıklanan resmi rakamlara göre, ABD'de mevsim etkilerinden arındırılmış olarak bu dönemde toplamda 745 bin yeni konut satıldı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, söz konusu artışa karşın piyasa beklentilerini karşılayamayan yeni konut satışlarının 800 bin şeklinde olması bekleniyordu.

Merakla beklenen rakamlara göre, ABD'de yeni konut satışları, Ekim 2021'de geçen senenin aynı ayına göre de yüzde 23,1 azalış gösterdi.

Yine açıklanan verilere göre, Eylül 2021'e ilişkin yeni konut satışları verisi de 800 binden 742 bine revize edildi.

ABD'de Ekim 2021'de satışa çıkan yeni konutların medyan satış fiyatı da geçen seneye göre yüzde 17,5 artış gösterdi ve...