abdnin en pahalı evi

abdnin en pahalı evi

Türk gayrimenkul devleri ABD'de yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Adnan Şen’in geliştirdiği 1021 North Beverly Drive’daki dev malikane ise 75 milyon dolarlık fiyatıyla satışa çıktı. Netflix’in yayınladığı Selling Sunset programında satışa sunulan en pahalı ev unvanını da aldı.

ABD'nin en pahalı evi satışa çıktı!

ABD’nin California eyaletinde 225 milyon dolara yani yaklaşık 1.3 milyar TL'ye satışa sunulan ev, ülkenin en pahalı gayrimenkulü oldu.

Ken Griffin işine yakın olsun diye ABD’nin en pahalı evini aldı!

İstanbullular işe gitmek için metrobüs metro takla atıyor. Sabahın erken saatlerinde yollara düşüyor. Ancak ABD'li ünlü yatırımcı Ken Griffin işine yakın olduğu gerekçesiyle ABD'nin en pahalı evini 238 milyon dolara satın aldı...

ABD'nin en pahalı evi satılacak!

ABD'de iki ultra lüks malikâne satışa sunulıyor. Evlerden ilk satılanı rekoru yenileyerek ABD'nin en pahalı evi olacak.

ABD'nin en pahalı evi One tamamlanmak üzere!

ABD'nin en pahalı evi olma özelliğine sahip One, tamamlanmak üzere. One'ın içinde yok yok. Malike 500 milyon dolar bedele sahip. 

İşte Amerika'nın en pahalı evi!

Le Palais Royal isimli malikane Amerika'nın en pahalı evi olma özelliğini taşıyor. 5574 metrekarelik ev için 139 milyon dolar isteniyor. Florida'daki malikanede yüzme havuzu da var

ABD'nin en pahalı evini 145 milyon dolara Jana Partners satın aldı!

Bakımlı bahçelere ve özel bir sahile sahip yaklaşık 73 bin metrekarelik alana kurulu malikânenin 145 milyon dolarlık bedelle yatırım şirketi Jana Partners tarafından satın alındığı belirtildi.

Amerika'nın en pahalı malikanesi 120 milyon dolara satıldı!

Atlas Okyanusu kıyısında 1890'larda 50 hektarlık bir arsa üzerine insa edilen 14 bin metrekare kapalı alana sahip 12 yatak odalı 'Copper Beach Farm' adındaki malikane Amerikan tarihinin en pahalı evi unvanına sahip oldu.

ABD'nin en pahalı evi 190 milyon dolara satışa çıktı!

ABD'nin en pahalı evi Connecticut Eyaleti'nin sahilindeki yerleşim merkezlerinden Greenvvich'te 20 hektarlık alana kurulu "Copper Sahil Çiftliği" 190 milyon dolara (370.5 milyon TL) satışa çıktı...

F1 patronunun kızı Tamara, ABD'nin en pahalı evini satın aldı!

ABD'nin en pahalı ikinci evini Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone'ın kızı Tamara 125 milyon dolara satın aldı...

Dünyanın en pahalı evi satışa çıktı!

Dünyanın en pahalı evi satışa çıktı. ABD'nin Beverly Hills kentinde bulunan ev için 1 milyar 174 milyon TL isteniyor.

Roman Abramoviç, İsrail'in en pahalı villasını satın aldı!

Rus iş adamı Roman Abramoviç'in İsrail'deki en pahalı villayı 64.5 milyon dolar bedelle satın aldı...

ABD'nin en pahalı evlerini Türkler yapıyor!

Türk gayrimenkul devleri ABD'de yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Adnan Şen’in geliştirdiği 1021 North Beverly Drive’daki dev malikane ise 75 milyon dolarlık fiyatıyla satışa çıktı. Netflix’in yayınladığı Selling Sunset programında satışa sunulan en pahalı ev unvanını da aldı.

Koronavirüs dünyanın en pahalı şehirleri sıralamasını değiştirebilir!

Koronavirüs salgınının tam anlamıyla etkisini göstermesinden sonra dünyanın en pahalı şehirleri sıralaması da değişebilir...

ABD'nin en pahalı evi satışa çıktı!

ABD’nin California eyaletinde 225 milyon dolara yani yaklaşık 1.3 milyar TL'ye satışa sunulan ev, ülkenin en pahalı gayrimenkulü oldu.

İstanbul'un en pahalı ve ucuz ilçeleri belli oldu!

Konutta en ucuz ve en pahalı ilçeler belli oldu. En uygun fiyatlı evlerin Esenyurt ve Arnavutköy'de olduğu açıklandı.

Dünyanın en güzel ve en pahalı 10 evi!

Ev insanın en çok huzur bulduğu, rahat ettiği yerdir. Ancak bazı evler ihtiyacın ötesine geçmiş durumda. İşte dünyanın en güzel ve en pahalı 10 evi...

Dünyanın en pahalı satılık evleri!

Dünyanın dört bir yanında yüz milyonlarca dolarlık evler satılığa çıkıyor. Bazı evler fiyatları nedeniyle 3-4 yılda alıcı bulabiliyor. İstanbul'daki Tophane Müşiri Zeki Paşa Yalısı'da dünyadaki en pahalı satılık evler listesinde yer aldı.

Hudson Yards New York'un en pahalı mahallesi! 

New York'un en pahalı mahallesi olarak bilinen Hudson Yards  Manhattan'da 28 hektarlık alan üzerinde inşa edildi. Miami Dolphins’in de sahibi olan milyarder Stephan Ross Hudson Yards'ın arkasındaki isim olarak biliniyor.

İstanbul dünyanın en pahalı 154’üncü kenti oldu!

Yabancılar için dünyanın en pahalı kentleri açıklandı. Buna göre yaşam maliyetinin en yüksek olduğu 154'üncü ülke İstanbul oldu. İstanbul geçen sene listeye 163 sıradan girmişti. 

Konut fiyatlarının en ucuz ve en pahalı olduğu şehirler!

Mayıs 2019 itibariyle ortalama konut fiyatları belli oldu. Peki en pahalı ve en ucuz ev hangi ilimizde yer alıyor. İşte il il rakamlar...

İstanbul'un en pahalı villası 210 milyon liraya satılıyor!

İstanbul'un en pahalı villası satılıyor. Çolakyan Ailesi'ne ait Boğaz'daki villa için 210 milyon lira isteniyor.

Türkiye'de en ucuz ve en pahalı konut nerede?

Konut almak isteyenler bu haberi okumadan konut almasın. Çünkü Türkiye'nin tamamında en ucuz ve en pahalı konut fiyatlarını sizler için araştırdık. Peki Türkiye'de en ucuz ve en pahalı konut nerede? İstanbul'da konut fiyatları ne kadar? 

abdnin en pahalı evi Haberi

abdnin en pahalı evi

Dünya Gazetesi köşe yazarı Kerim Ülker, bugünkü yazısında Türk gayrimenkul devlerinin ABD'deki yatırımlarını kaleme aldı. İşte o yazı...

Türk gayrimenkul devlerinin yurtdışında en fazla ilgi gösterdiği ülke ABD. Sabancı Ailesi, Koç Grubu, Doğuş Holding, Süzer Grubu, Bilgili Holding, Albayrak Grubu, Okan Holding ile başlayan liste oldukça uzun. Türk yatırımcıların gayrimenkulde ABD’deki en fazla yatırım yaptığı bölgeler ise New York ve Miami. Ancak son dönemde dikkati çeken bir bölge daha var: ülkenin batısında yer alan Los Angeles.

ABD’de 2 milyar doları aşkın değere sahip projelerde yer alan Beşiktaş’ın eski başkanlarından Serdar Bilgili, ünlülerin yaşadığı Beverly Hills’te 54 rezidanslık bir proje yapmak için çalışıyor. Beverly Hills’teki bir başka önemli Türk yatırımcı ise Fenerbahçe’nin eski Başkanı Ali Şen’in oğlu Adnan Şen. Bilindiği üzere Ali...