Abdülkadir Akkuş şirket

Abdülkadir Akkuş şirket

Abdülkadir Akkuş, yeni şirket kurdu. KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

Abdülkadir Akkuş, yeni şirket kurdu!

Abdülkadir Akkuş, yeni şirket kurdu. KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

Lineadecor'dan ABD'ye üçüncü mağaza!

2017 yılında NewYork’ta Lineadecor USA LLC ismiyle şirket kurarak ABD pazarına adım atan Lineadecor, ABD'deki üçüncü mağazasını açtı.

Kuzey Marmara Otoyolu olası felakette İstanbul'u kurtaracak!

Kuzey Marmara Otoyolu hakkında konuşan Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Kuzey Marmara Otoyolu'nun olası bir depremde İstanbul'u kurtaracağını dile getirdi. 

Eflin İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Gıda Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Eflin İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Gıda Dış Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkadir Yaşar tarafından kuruldu.

Akkuş Group'tan Beylikdüzü'ne 3 yeni proje!

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, gelecek yıl Akkuş Group olarak 3 yeni proje hayata geçireceklerini açıkladı. Akkuş, 3 projede 500 bağımsız bölümün bulunacağını vurguladı.

Konut satışında yıl sonu hedefi pandemiye rağmen 1,4 milyon adet!

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, ocak-ağustos döneminde 1 milyon 25 bin adet konut satıldığını belirterek, "Yıl sonunda ise başta pandemi olmak üzere tüm olumsuz gelişmelere rağmen 1,4 milyon adet konut satışı bekliyoruz." diye konuştu.

Alya Onist'te inşaat çalışmaları başlıyor!

Akkuş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Esenyurt'ta hayata geçirecekleri 250 konutluk Alya Onist ile aynı lokasyondaki Alya Onist 2 ve Alya Dolunay projelerinin inşaat çalışmalarına başlayacaklarını açıkladı.

BOSS4 Gayrimenkul, projelerinde online satışa başladı!

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, tüm projelerinde online satışa geçti. Online satış faaliyetlerinin satış ofisinin ortamını yansıtan bir şekilde, kusursuz olarak devam ettirildiğine dikkat çeken Abdülkadir Akkuş, "Virüse rağmen talep, aynı şekilde ilerliyor"

Abdülkadir Akkuş: İnşaat sektöründe kredi kullanım oranının yükseltilmesi önemli bir adım!

Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, koronavirüs salgının sektörler üzerindeki etkisini değerlendirdi…

Cemel Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cemel Gıda İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkadir Kaynaka ve Yahıya Rajeb M. Rahuma tarafından kuruldu.

Kanal İstanbul’a talip olan şirket gerçekten ‘Amerikan devi’ mi?

Ekonomi uzmanı Şevket Apuhan, 'ABD'li fon şirketi' Money Maker Management’ın Kanal İstanbul’u finanse etmeye talip olduğu haberlerini yorumladı. Peki Kanal İstanbul’a talip olan şirket gerçekten ‘Amerikan devi’ mi?

ABD’li finans devi Kanal İstanbul’a talip!

ABD'li fon şirketi Money Maker Management, Kanal İstanbul'un tüm finansmanını sağlayabileceklerini açıkladı. Kanal İstanbul'la ilgilendiklerini belirten şirket yetkilileri, "Sadece Kanal kısmı değil, proje ile bağlantılı köprü ve tünel gibi tüm alt yapı projelerini de fonlayabiliriz" dedi...

Abdülkadir Akkuş şirket Haberi

Abdülkadir Akkuş şirket

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, yeni bir şirket kurdu. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdülkadir Akkuş ve Muhammed Emir Akkuş ortaklığında kuruldu.

Türkiye’deki arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve bu projelere yatırım yapmak gibi bir misyonu üstlenen Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul sektörüne örnek olacak bir anlayışla projeler hayata geçiriyor. Akkuş Gayrimenkul, bugüne kadar 60 bin metrekarelik projeyi tamamladı.

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Muhammed Emir Akkuş ile yeni bir gayrimenkul yatırımına imza attı. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi, gayrimenkul alanında faaliyette bulunacak. Şirket, Her türlü gayrimenkullerin alımı,satımı, kiralanması ve kiraya verilmesini yapmak üzere hizmet sunacak. 

KDR Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi konusu:
1) Her türlü gayrimenkullerin alımı,satımı, kiralanması...