31 / 01 / 2023

Abdurrahman Arıcı turizm

Abdurrahman Arıcı turizm

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kumluca Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, "Önümüzdeki sezon için turizmde herhangi bir olumsuzluk öngörmüyoruz" dedi.

69 ton şeker dağıtıldı! Bunu kaçırdınız ama sonrakileri sakın kaçırmayın

Devlet tarafından çiftçilere ve arıcılara yönelik destekler devam ediyor. Bu kapsamda 69 ton şeker dağıtımı gerçekleştirildi.

Arıcılık destekleri belli oldu. İşte 2023'de ödenecek rakam

Organik arıcılığı desteklemek isteyen Tarım ve Orman Bakanlığı'nın desteklere ilişkin usul ve esaslarını belirleyen tebliğ Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Towerclınıc Turizm Sağlık Anonim Şirketi kuruldu!

Towerclınıc Turizm Sağlık Anonim Şirketi Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ertan Etemoğlu ve Vedat Etemoğlu ortaklığında kuruldu.

Odakule İnşaat Metal Tekstil Reklam Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Odakule İnşaat Metal Tekstil Reklam Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Duygu Arıcı tarafından kuruldu.

Sosyal konutlarda kitle üretimine geçilmeli!

Rizeninsesinet köşe yazarlarından Mustafa Semih Arıcı bugünkü köşe yazısında konut fiyatlarındaki artışa karşı yapılacakları kaleme aldı. 

Konut piyasasında neler oluyor?

Rizeninsesi köşe yazarlarından Mustafa Semih Arıcı bugünkü köşesinde konut piyasasındaki son durumu kaleme aldı.

Rize'de arsa kavgası! Amca yeğenini öldürdü!

Rize Güneysu'da tartıştığı aynı ad ve soyadı taşıyan yeğeni Hasan Arıcı’yı (32) tabancayla başından vurup öldüren Hasan Arıcı'nın, yeni ev inşaatına başlayan yeğenini, arsasına birkaç metre müdahale ettiği için öldürdüğü iddia edildi.

Avrupa Konutları Çamlıvadi satışa çıktı!

Artaş inşaat'ın Arıcılar'da yer alan Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi satışa çıktı...

Çamlıvadi fiyatları Arıcılar!

Çamlıvadi fiyatları Arıcılar haberimizde yer alıyor. İşte Çamlıvadi fiyatları Arıcılar ve Çamlıvadi proje detayları...

Renovasyon Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Renovasyon Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Musa Arıcı tarafından kuruldu.

Avrupa Konutları Vadi Arıcılar fiyat listesi!

Avrupa Konutları Vadi Arıcılar fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Avrupa Konutları Vadi Arıcılar fiyat listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Avrupa Konutları Vadi: Avrupa Konutları Arıcılar projesinin adı belli oldu!

Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Avrupa Konutları Vadi projesinde ön talep toplanıyor. Projenin yakın zamanda satışa çıkması planlanıyor.

Enermatik Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enermatik Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Metin Ezer ve Musa Arıcı ortaklığında kuruldu. 

Abdurrahman Arıcı turizm Haberi

Abdurrahman Arıcı turizm

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kumluca Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kumluca Belediyesini ziyaretinde Başkan Vekili Şefik Durdaş'tan yağış ve fırtınanın ilçedeki etkileriyle ilgili bilgi alan Arıcı, su baskını ve hortumdan zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.


Türkiye'nin 2015 turizm sezonunda daha fazla pay alması için çalıştıklarını belirten Arıcı, bu konuda turizm sektörü paydaşlarıyla görüştüklerini anlattı.


Türkiye'nin kültür, tarih ve doğa anlamında önemli potansiyele sahip olduğunun altını çizen Arıcı, şöyle konuştu:


"Turizm sadece bizim belirleyeceğimiz bir konu değil. Bunda ülkemize gelecek turistlerin tercihleri, ekonomik güçleri gibi birçok etken var. Özellikle ülkemize gelen turistler için hem bizim ülkemizdeki istikrar hem de kendi ülkelerindeki istikrar önemli ancak biz önümüzdeki sezon için turizmde herhangi bir olumsuzluk öngörmüyoruz. Turizmden beklentimiz...