ağaçkakan inşaat miyansera

ağaçkakan inşaat miyansera

Ağaçkakan İnşaat tarafından Bayrampaşa'da inşa edilecek olan Miyansera Evleri'nin temelleri bugün Bayrampaşa'da Belediye Başkanı Hüseyin Bürge'nin de katılımıyla gerçekleşecek bir törenle atılıyor.

Aliağa Meslek Hastalıkları Hastanesi'nde inşaat hızlandı!

İzmir Aliağa'da inşaatına devam edilen mesleki ve çevresel hastalıklar hastanesi için çalışmalar hızla tamamlanıyor. Aliağa Meslek Hastalıkları Hastanesi'nin modern bir yapı olması planlanıyor. 

Aıh İnşaat Mimarlık Uluslararası Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aıh İnşaat Mimarlık Uluslararası Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Abuhuraıra Barkathullah tarafından kuruldu.

Doğa Evim İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doğa Evim İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Eray Öztoprak tarafından kuruldu.

Alçağ Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alçağ Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Alican Kaya ve Çağdaş Çiftçi ortaklığında kuruldu.

Alça Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alça Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Cumali Çatlakkaya tarafından kuruldu.

Poyraz Epoksi Sistemleri Yat Gemi İnşa Ve İnşaat Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Poyraz Epoksi Sistemleri Yat Gemi İnşa Ve İnşaat Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 25 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Tan tarafından kuruldu.

Habib Aşık İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Habib Aşık İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Habib Aşık tarafından kuruldu.

Açıklar İnşaat Ve Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Açıklar İnşaat Ve Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şile'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Açık tarafından kuruldu.

A Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Teknik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Emre Can Kaplan tarafından kuruldu.

Fatih Erdoğan: İnşaat sektörüne sahip çıkılmalı!

Ankara'da hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki ofisler bugün gerçekleştirilen toplantıyla satışa sunuldu. Yapılan toplantıda konuşan Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, yaptığı açıklamada inşaat sektörüne sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Antalya Muratpaşa'da 150 kişilik yeni huzurevi inşaatı!

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Muratpaşa'da inşaatına devam edilen 150 kişilik yeni huzurevinde çalışmaları ziyaret ederek incelemeler gerçekleştirdi. 

Aras Ağalarov: Rusya inşaat sektörüyle kalkınıyor!

Azerbaycan asıllı ünlü Rus işadamı Aras Ağalarov, inşaat sektörünün ülke ekonomisinin kalkınmasında önemli bir paya sahip olduğunu söyledi.

B Ve A Emlak İnşaat Klima Sistemleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

B Ve A Emlak İnşaat Klima Sistemleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Bayan Alaghawani tarafından kuruldu.

ağaçkakan inşaat miyansera Haberi

ağaçkakan inşaat miyansera

 

İstanbul'da yaşamın yeni sembolü" sloganıyla şehrin içinde farklı bir yaşam alanı va adeden Miyansera Evleri, yeniden yapılanan Bayrampaşa'nın ilk adımı. Şehir merkezine 10 dakika mesafede gerçekleştirilecek olan ve yüzde 75'i yeşil alan olarak projelendirilen Miyansera Evleri, kapalı yüzme havuzundan çok amaçlı spor sahasına, yoğun ağaç dokusu ile çevrelenmiş özel peyzajından, alışveriş mağazalarına kadar tüm imk ânları ile şehir hayatına rafine bir yorum getiriyor. Toplam 16 bin m etrekare alan üzerine inşa edilecek, toplam 117 konut ve 9 ticaret alanının bulunduğu proje, İstanbul'da ilk ve tek olan üstü açık, yemyeşil bir orta avludan, bu avlu çevresinde sıralanmış, bitişik 3 ile 6...