ağaoğlu maslak yeni proje

ağaoğlu maslak yeni proje

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Maslak projesinde ön satışlar 17 Eylül 2012 tarihinde başlıyor...

Ağaoğlu Maslak'tan ilk detaylar!

Ali Ağaoğlu 2009 kriz döneminde Bahçelievler My City Projesi’nin lansmanını gerçekleştirerek krize aykırı bir girişime imza atmıştı. Ekonomi adına uyarıların yapıldığı şu dönemlerde Ağaoğlu bu kez de Maslak’taki yeni projesinin lansmanına hazırlanıyor

Ferruh Taşdemir yeni mekanı Balkabağa'nı Ağaoğlu Maslak 1453’te açtı!

Balkabağa adlı eğlence mekanı önceki gün Ağaoğlu Maslak 1453’ün içerisinde açıldı. Mekanın açılışına ünlü isimler akın etti.

City44 Danışmanlık Limited Şirketi Ağaoğlu Maslak 1453 Şubesi açıldı!

City44 Danışmanlık Limited Şirketi Ağaoğlu Maslak 1453 Şubesi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Maslak 1453 projesi için yeni imar planı hazırlandı!

2014'te imar planının iptal edildiği Ağaoğlu Maslak 1453 projesi için imar planları hazırlanarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nde askıya çıkarıldı...

Ağaoğlu Maslak 1453'e leed gold yeşil bina sertifikası!

Ağaoğlu Maslak 1453, dünyanın en önemli çevresel sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği ödülü olan LEED GOLD sertifikası aldı. 

Kastamonu Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nin temeli Nisan'da atılacak!

Üretim Reform Paketi kapsamında taşınması gündemde olan Kastamonu Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nin temeli 2018 yılının Nisan ayında atılacak.

Ağaoğlu, Maslak 1453 özel fon kampanyasında dijitali tercih etti!

İnşaat sektörünün öncü markalarından Ağaoğlu, Maslak 1453 projesindeki özel stok konutlarının pazarlamasında, sosyal medyayı ve dijital kanalları tercih etti.

Maslak 1453'e yeni kampüs!

Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin içerisine yeni bir kampüs kuruldu.

Ağaoğlu'ndan Maslak 1453 orman açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde Ağaoğlu Maslak 1453'te ağaç katliamı yapıldığı ileri sürülmüştü. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ali Ağaoğlu, Maslak 1453'ü gururla gezdiriyor!

Maslak 1453 projesini görmek isteyen ünlü marka sahiplerinden Mudo'nun patronu Mustafa Taviloğlu, Nusret'in kurucu ortaklarından Mithat Erdem ve ünlü armatör Kahraman Sadıkoğlu, önceki gün projeyi gezerken, onlara Ali Ağaoğlu eşlik etti

Ağaoğlu Maslak 1453’te Nusret Et açılacak!

Nusret Gökçe, Ağaoğlu Maslak 1453’e giderek proje hakkında bilgi aldı. Gökçe, ‘Nusret Et’ için uygun alanları gezdi.

Ağaoğlu Maslak 1453'te Atatürk heykelinin açılışı yapıldı!

Ağaoğlu İnşaat imzası taşıyan Maslak 1453 projesinde Atatürk heykelinin açılışı yapıldı. Ali Ağaoğlu açılışa sevgilisi Duygu Su Gülpınar’la katıldı.

Ağaoğlu Maslak 1453 ev fiyatları 790 bin TL'den başlıyor!

Ortalama 2 milyon metrekare inşaat alanında hayata geçirilen Ağaoğlu Maslak 1453 ev fiyatları 790 bin TL'den başlıyor. Projede 240 aya varan vade seçenekleri bulunuyor...

Ali Ağaoğlu Maslak 1453'teki sevgililere sürpriz yaptı!

İşadamı Ali Ağaoğlu, önceki gün son projesi Maslak 1453'te yaşayanlar için sürpriz sevgililer partisi yaptı. 2 bin kişinin katıldığı partide ünlü isimler de vardı.

ağaoğlu maslak yeni proje

ağaoğlu maslak yeni proje ağaoğlu maslak yeni proje

Ağaoğlu Grubu’nun imza atmaya hazırlandığı İstanbul’un en yüksek cirolu projesi Ağaoğlu Maslak İstanbul’da ön satışlar 17 Eylül’de başlayacak.


Projenin basın lansmanı ise 2 Ekim’de Dubai’de gerçekleştirilecek Cityscape fuarında yapılacak.

Ağaoğlu Maslak İstanbul’un fiyatları henüz netlik kazanmadı. Projede Suudilere 500 milyon dolarlık blok satış için görüşmeler yapılıyor. Suudilere yapılacak satış fiyatların ne olacağını belirleyecek.


Çevreci niteliklere sahip olan Ağaoğlu Maslak İstanbul şimdiden gümüş kategorisinde. Altın kategorisine girmesi için çalışmalar sürüyor. 0 (216) 687 11 11