Ahter Havuz Yapı adres

Ahter Havuz Yapı adres

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticatet Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile M.M. Alperen Yıldız tarafından kuruldu.

Ayhan Grup Havuz Mekanik Mühendislik Yapı Malzemeleri Elektrik İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Ayhan Grup Havuz Mekanik Mühendislik Yapı Malzemeleri Elektrik İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Pendik'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Emre Ayhan tarafından kuruldu.

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticatet Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile M.M. Alperen Yıldız tarafından kuruldu.

Çilek Yapı Havuz Sauna İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çilek Yapı Havuz Sauna İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Muhammet Yasin Savaş tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Başaklar Dekorasyon İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başaklar Dekorasyon İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Metin Havuz imzasıyla kuruldu.

OYC Yapı Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

OYC Yapı Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tuncay Demir tarafından 100 bin TL sermaye ile 29 Nisan'da Şişli, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak'ta kuruldu.

Ataseven Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal Şubesi açıldı!

Ataseven Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal Şubesi, Gökhan Ataseven Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon TL sermaye ile 27 Ocak'ta Kartal, Çarşı Mahallesi, Havuz Sokak'ta açıldı.

Folkart Yapı Çeşme Fener Burnu satılık!

Folkart Yapı Çeşme Fener Burnu satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Projede fitness center ve termal havuz gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Çifçi Çelebi Yapı Asia Park örnek daire!

Çifçi Çelebi Yapı Asia Park örnek daire fotoğrafları haberimizin içinde yer alıyor. Projede fitness, sauna, buhar odası, soyunma odaları ve duşları, açık havuz, basket sahası, çocuk oyun alanları yer alıyor...

Yapı Denetim Kuruluşu eleman alacak!

Yapı Denetim Kuruluşu, kontrol mühendisleri, uygulama denetçisi, proje ve uygulama denetçisi ve proje denetçisi alacak

Yapı Kredi'den kira ödeme talimatı verenlere Worldpuan!

Yapı ve Kredi Bankası, düzenli kira ödeme talimatı veren müşterileri için Worldpuan kazandıracak yeni bir kampanya başlattığını duyurdu

Osmanlı Yapı'dan Beylikdüzü'nde yeni proje: Medya Şehir!

Osmanlı Yapı, Beylikdüzü'nde 640 konutluk yeni bir projeye başlıyor

İstanbul Yapı eleman alacak

İstanbul Yapı, mimar ve inşaat mühendisi alacak

Vizyon Yapı eleman alacak

Vizyon Yapı, inşaat teknikeri ve muhasebe elemanı alacak

Ahter Havuz Yapı adres

Ahter Havuz Yapı adres Ahter Havuz Yapı adres

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile M.M. Alperen Yıldız tarafından kuruldu.

Ahter Havuz Yapı ve İnşaat Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi konusu:
1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3.Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi...