11 / 08 / 2022

Aile Destek Paketi başvurusu

Aile Destek Paketi başvurusu

Aile Destek Paketi programı, geçim sıkıntısı yaşayan dar gelirli ve zor durumdaki vatandaşların ekonomisine katkı sağlamak amacı ile başlatılacak. Başvurular e-devlet üzerinden yapılabilecek. İşte tüm detaylar...

Başvurana 5 bin 400 ila 7 bin 200 lira arasında ödenecek! Aile desteğinin kapsamı genişletildi..

İhtiyaç sahibi aileler adına geliştirilen Aile Destek Programı'nın kapsamı daha da genişledi. Aile ve Destek Programı’nın kapsamı genişletildiği üzere, Bakan Derya Yanık, ihtiyaç sahibi aileler adına hayata geçirilen Aile Destek Programı'na çalışan ve emeklilerin de başvuru yapabileceğini açıkladı.

Emeklilere ve düşük gelirlilere 600 TL destek! İşte tüm detaylar...

AKP hükümetinin duyurduğu 4 milyon aileye 400-600 TL arasında ödeme yapılması öngörülen Türkiye Aile Destek Programı'nın detayları kamuoyu ile paylaşıldı.

Emekli ve çalışanlara müjdeli haber! Bakan Derya Yanık açıkladı! 7. 200 TL verilecek

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi aileler için başlatılan Aile Destek Programı'na çalışanlar ve emeklilerin de başvuru yapabileceğini duyurdu. Program kapsamında yıllık olarak 7. 200 TL’ye kadar ödeme yapılacak. İşte detaylar…

Aile Destek Programı ödemeleri yattı mı? Aile Destek Programına nasıl başvuru yapılır?

Aile Destek Programı ödemelerinin yatıp yatmadığı vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. İşte detaylar!

Aile Destek Programı sonucu açıklandı mı? Aile Destek Programı ne zaman yatacak?

Aile Destek Programı sonucu ve Aile Destek Programı ödeneğinin ne zaman yatacağı merak ediliyor. İşte merak edilen detaylar!

Aile Destek Programı ödemeleri başlıyor. 7.200 TL karşılıksız nakit ödeme yapılacak

Başvuruları devam eden Aile Destek Programı ödemelerinin bu hafta başlaması planlanıyor. Yardımı almaya hak kazanan ailelere 7.200 TL’ye kadar karşılıksız nakit verilecek. 

Aylık 600 liraya kadar ödeme yapılacak! Ve başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulan 4 milyon aileye 12 ay boyunca toplamda 15 milyar liralık Aile Destek Programı'nın ödemeleri için start verilecek. Hanelerin gelir düzeyine göre Aile Destek Programı ödemeleri hane başına 450-600 lira arasında ödeme yapılacak.

4 milyon haneye 7.200 TL'ye varan destek müjdesi! Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır? Başvuran alıyor!

4 milyon hanenin faydalanacağı 15 milyar TL'lik Aile Destek Paketi'nin detayları belli oldu. Peki Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır? Aile Destek Programından kimler faydalanabilir? İşte Aile Destek Programına ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar...

Aile Destek Programı ödemeleri yapıldı mı? Aile Destek Programı ödemeleri şartları nedir?

Aile Destek Programı ödemelerinin yapılıp yapılmadığı merak edilen sorular arasında yer alıyor. İşte Aile Destek Programı ödemelerine dair detaylar!

Hane başına 7 bin 200 lira! Detaylar netleşti, işte başvuru şartları...

Aile Destek Programı'nda detaylar belli oldu. Bu kapsamda 4 milyon aileye 12 ay boyunca toplamda 15 milyar liralık destek sunulacak. Hanelerin gelir düzeyine göre yıllık 5 bin 400 lira ila 7 bin 200 lira arasında destek verilecek. İşte, destek paketine başvuru şartları...

Devlet 600 lira bayram harçlığı dağıtıyor! Herkes faydalanacak! Başvurular başladı hemen kaydolun!

Aile Destek Programı ile 5 milyon haneye bir yılda 15 milyar TL'lik maddi destek veriliyor. Devlet tarafından sağlanan bu desteğin başvuru detayları vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Hane başına 450-600 TL bayram harçlığı! Başvurular devam ediyor! İşte detaylar...

Aile destek programı kimleri kapsıyor? Aile destek programı nedir? Sosyal yardım desteği kimlere verilecek?

Aile destek programı gündemde yer alıyor. Aile destek programı nedir? Aile destek programı nasıl alınır? İşte detaylar!

Bakan açıkladı, 7 bin 200 lira dağıtılacak! Başvurular bugün e-Devlet'ten başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Derya Yanık tarafından açıklanan Türkiye Aile Destek Programı başvuruları bugün başladı. İşte detaylar…

Aile Destek Paketi başvurusu Haberi

Aile Destek Paketi başvurusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamada Vatandaşlarımızın hayat pahalılığı sebebi ile zor günler geçirdiğini biliyoruz. Dar gelirli insanlarımızın alım gücünün düştüğünün farkındayız. Temmuz ayında yapılacak enflasyon farkı artışları ve diğer düzenlemeler ile dar gelirli ailelerin alım gücünü biraz daha iyileştireceğiz. Haziran ayında başvuruları başlayacak Aile Destek Programı gibi yeni uygulamalarla insanımızı sahipsiz bırakmayacağız. ” dedi. 

Aile Destek Paketi programı, geçim sıkıntısı yaşayan dar gelirli ve zor durumdaki vatandaşların ekonomisine katkı sağlamak amacı ile düzenlenen bir yardım programıdır. 
 

Nasıl Başvuru Yapılır?

Aile Destek Paketi programına asgari ücretli vatandaşlar da başvuru yapabilecekler. Başvuruda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar işlemlerini E-Devlet kapısı üzerinden yapabilecekler. Başvuru için gerekli belgelerin ayrıntılarına da buradan ulaşılabilecek.

Başvuruda bulunan vatandaşların daha sonrasında bu destek için nasıl sorgulama yapacağına dair henüz net...