28 / 03 / 2023

aile ve sosyal güvenlik bakanlığı personel alımı

aile ve sosyal güvenlik bakanlığı personel alımı

Devlet personel alım ilanı duyurusu yaptı. Başvuru tarihleri açıklandı. e-devlet üzerinden yapılacak başvularda KPSS puanına bakılacak ayrıca sertifika da isteniyor. Personel alımı için kurum içinde ayrıca sınav yapılacak. İşte detaylar...

Sosyal desteğe yüzde 30 zam geldi! Aile Bakanlığı hesaplara 3.708,00 TL'yi peş peşe yatıracak! 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı dar gelirli vatandaşların çocuklarına maddi destek ödemesinde bulunuyor. Sosyal desteğe yüzde 30 zam geldi! Aile Bakanlığı hesaplara 3.708,00 TL'yi peş peşe yatıracak.

Aile Bakanlığı Aile Destek Paketi 1250 TL'ye okkalı zam yapacak mı? Yeni ay sosyal destek paraları ne zaman yatacak?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı dar gelirli vatandaşlara 1250 TL'lik destek ödemesinde bulunuyor. Peki, Aile Destek ödemelerine zam gelecek mi? Şubat ayı destek parası hesaplara yattı mı? İşte detaylar...

Aile Bakanlığı resmen açıkladı! İlk ve son kez tam 7500 TL ödeme yapılacak! Başvuran parasını anında alacak!

Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi kişiler, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından PTT aracılığıyla verilecek 7500 TL kış desteğinden yararlanabilecekler. Başvurmak için acele etmeniz gerekiyor. 

Aile Bakanlığından sosyal destek ödemelerine yüzde 30 zam müjdesi! Flaş tarih verildi! Destekten faydalanan hemen baksın

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı memur ve emekli maaş artışının ardından bazı sosyal destek ödemelerine de zam yaptı. Bu kapsamda SED desteği yüzde 30 zamlandı. Peki, SED parasından kimler faydalanacak? SED ödemeleri ne zaman yapılacak?

Aile Bakanlığından 1250 TL'lik sosyal destek ödemesi alanlar müjde! TC kimlik numarası 0, 2, 4, 6, 8 olanlar acil baksın

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı dar gelirlilere 850 ile 1250 TL arasında destek ödemesi yapıyor. Aile Bakanlığından 1250 TL'lik sosyal destek ödemesi alanlar müjde! TC kimlik numarası 0, 2, 4, 6, 8 olanlar acil baksın...

Aile Bakanlığı sosyal destek ödemesine yüzde 30 zam yaptı! Hesaplara 3708,00 TL yatacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sağlanan sosyal destek ödemelerine yüzde 30 zam geldi. Peki destek ödemesinden kimler faydalanacak işte detaylar....

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı personel alımı yapacak! Şartlar ve detaylar belli oldu!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, bünyesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına (SYDV) personel alımı yapılacağı belirtildi. Başvuracak adaylar için SYDV personel alımı şartları ve başvuru detayları belli oldu.

Aile Bakanlığı peş peşe duyurdu! Sosyal destek ödemesine yüzde 30 zam! Hemen bakın, tam bu kadar yatıyor! 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, memur ve emekli maaş zammının ardından yardım tutarlarını da artırdı. Aile Bakanlığı peş peşe duyurdu! Sosyal destek ödemesine yüzde 30 zam! Hemen bakın, tam bu kadar yatıyor!

Aile Bakanlığı'ndan sosyal destek alanlar hemen bakın! Hesaplara tam bu kadar yatıyor! SED ödemesine zam geldi mi?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, memur ve emekli maaş zammı sonrasında bazı destek ödemelerini de yükseltti. Aile Bakanlığı'ndan sosyal destek alanlar hemen bakın! Hesaplara tam bu kadar yatıyor! SED ödemesine zammı geldi mi?

Aile Bakanlığı ve PTT’den yeni yardım ödemesi! Öğrencilere rekor ödeme yapılacak! Hemen başvurup paranızı alın!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sağlanan destek ödemeleri için vatandaşlar araştırmalar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tüm öğrencilerin yüzünü güldürecek bir projeyi hayata geçirdi.

Aile Bakanlığı'ndan sosyal destek alanlar dikkat! Sosyal destek ödemesi kaç lira? Başvuran hemen alıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, memur ve emekli maaş zammı sonrasında bazı yardımlara zam yaptı. Aile Bakanlığı'ndan sosyal destek alanlar dikkat! Sosyal destek ödemesi kaç lira? Başvuran hemen alıyor!

Aile Bakanlığı sosyal destek ödemesi ne kadar oldu? Yüzde 30 zamlı destek yattı mı? Başvuran alıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, memur ve emekli maaş zammının ardından bazı sosyal yardım tutarlarına da zam yaptı. Aile Bakanlığı sosyal destek ödemesi ne kadar oldu? Yüzde 30 zamlı destek yattı mı? Başvuran alıyor!

Aile Bakanlığı'ndan destek alanlara müjde! Sosyal destek ödemesine yüzde 30 zam geldi! Başvuran hemen alıyor! 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, memur ve emekli maaş zammının ardından bazı sosyal destek ödemelerinin tutarlarını yükseltti. Aile Bakanlığı'ndan destek alanlara müjde! Sosyal destek ödemesine yüzde 30 zam geldi! Başvuran hemen alıyor! 

aile ve sosyal güvenlik bakanlığı personel alımı Haberi

aile ve sosyal güvenlik bakanlığı personel alımı

Yüksek enflasyonla birlikte artan işsizlik üniversitelerden yeni mezun olan gençlerin iş arayışlarının artmasına neden oluyor. Kamu ve özel sektörde işe yerleşmek isteyenler verilen iş ilanlarını yakından takip ediyor. Kamuda işe alımlar KPSS sınav sonuçlarına bakılarak e-devlet üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınarak yapılıyor. 

İş arayanlara fırsat Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan geldi. Bakanlık 25 ilde alacağı personel sayısını ve işe alım şartlarını duyurdu. İş başvuruları 6-10 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Memur maaşları en düşük 6 bin 429'dan başlıyor kıdemine göre 9 bin 706 liraya kadar çıkıyor.

İşte işe alım şartları ve başvuru sürecine ilişkin detaylar...

 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatında istihdam etmek üzere 25 işaret dili tercümanı alımı gerçekleştirecek.

Resmi Gazete'de yer alan ilana göre, 25 ildeki işaret dili tercümanı pozisyonlarına atanmak üzere...