akel elektronik ev aletleri

akel elektronik ev aletleri

Akel Elektrikli Ev Aletleri, ramazana özel çift tepsili davul fırın üretti. 50 ülkeye ihracat yapan firma Türkiye dışındaki en fazla çift tepsili davul fırın satışını Libya’ya gerçekleştirdi.

Mehmet Üzen: Devlet akıllı ev sistemlerine destek vermeli!

Türkiye Elektrik Elektronik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Üzen, akıllı ev sistemlerinin öneminden bahsetti. Üzen, devletin bu konuda destek vermesi gerektiğini söyledi.

Akel Balık Izgara ile misafirlerinizi ağırlayın!

Akel Elektrikli Ev Aletleri evde çocuklarına, misafirlerine ve komşularına ızgara balık yapmak isteyenler için Akel Balık Izgara’yı üretti. Akel Balık Izgara, 92 liradan satılıyor .

Akel Elektrikli Ev Aletleri bayram sofralarında harikalar yaratıyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri geniş ürün portföyüyle keyifli ve kalabalık bayram sofraları hazırlanırken harikalar yaratıyor. Akel Kavurma Sacı 60 liradan, Akel Barbekü 48 liradan, Akel Izgara ise 76 liradan satılıyor.

Akel Ev Aletleri Libya pazarında yoğun ilgi görüyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri, ramazana özel çift tepsili davul fırın üretti. 50 ülkeye ihracat yapan firma Türkiye dışındaki en fazla çift tepsili davul fırın satışını Libya’ya gerçekleştirdi.

Ferrarili müteahhidin elektronik kelepçe talebi!

Antalya'da 500'e yakın kişiyi ev vaadiyle dolandırdığı gerekçesiyle 14 ay cezaevinde kalan, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Ferrarili müteahhit Ahmet S.'nin strese girdiği gerekçesiyle elektronik kelepçenin çıkarılması talebi reddedildi

Akel bu sezona 5 ısıtıcı ürünüyle giriş yaptı!

Davul fırından ocağa, elektrikli ızgaradan barbeküye, kavurma sacından pizza tavasına 40 değişik modelde üretim yapan Akel Elektrikli Ev Aletleri, bu sezon ısıtıcı grubunu da satışa sundu.

Akel beş yeni ürünle ısıtıcı pazarındaki yerini aldı!

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile sadece Türkiye’de değil dünyanın 50 ülkesinde de tercih edilen Akel Elektrikli Ev Aletleri, şimdi de ısıtıcı grubu ile tüketicinin karşısına çıktı.

Yusuf Aslantürk: Ev ve iş yerlerindeki elektrik tesisatları bakımdan geçmeli!

Ankara Elektrik-Elektronik Teknisyenleri Esnaf Odası Başkanı Yusuf Aslantürk yaptığı açıklamada ev ve iş yerlerindeki elektrik tesisatlarının 10 - 15 yıllık periyotlarla bakımdan geçmesi gerektiğini söyledi.

Akel Elektrikli Ev Aletleri yeni barbeküsünü İdeal Home Fuarı’nda tanıtacak!

Akel, fuarda geçen ay satışına başladığı bahçe ve balkonlar için özel olarak üretilen elektrikli barbeküsünün yanı sıra davul fırın, ocak, mini fırın, kavurma sacı ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu 40 değişik ürününü sergileyecek.

Akel Elektrikli Ev Aletleri rotasını yurtdışına çevirdi!

Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Gümüşoluk, “Hedeflerimizi revize ettik. Bu yıl üretimimizin yüzde 60'ını ihraç edeceğiz. Bunun için hedef pazarlarda gerekli fuar ve pazarlama çalışmalarını hızlandırdık” dedi...

Karel Elektronik ile AirTies, TTNET’in Tivibu Ev kutularını üretecek!

AirTies, Karel ve TTNET, yüzde 100 yerli teknoloji üretimi için düğmeye bastı. AirTies’ın, Karel ile yaptığı işbirliği ile TTNET’in Tivibu Ev servisi için geliştirdiği set üstü kutular Türkiye’de üretilecek...

Akel Elektrikli ev aletleri yemekleri yapmayı keyfe dönüştürüyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri ürünleri ile Kurban Bayramı’nda sevdiklerine lezzetli ve sağlıklı et yemekleri yapmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Akel ürünleri et yemekleri yapmayı keyfe dönüştürüyor...

Akel Elektrikli Ev Aletleri Çin’e gidiyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri, bu yıl 114’üncüsü düzenlenen Çin İhraç Ürünleri Fuarı’na katılıyor. Akel, fuarda davul fırının yanı sıra elektrikli ocak, ızgara ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle fark yaratacak...

akel elektronik ev aletleri

akel elektronik ev aletleri akel elektronik ev aletleri

Akel, Ramazan sofralarını çift tepsili davul fırınıyla şenlendiriyor. Akel Elektrikli Ev Aletleri, birbirinden nefis iftar ve sahur yemekleri hazırlamak isteyenler için çift tepsili davul fırın üretti. Ramazanda misafir ağırlamayı sevenlerin hayatını kolaylaştıran yeni davul fırınların çift tepsi özelliği sayesinde börek ve tatlının yanı sıra et ve sebze yemeklerini aynı anda pişirmek mümkün. Gri ve bordo renkte üretilen Akel Çift Tepsili Davul Fırın, 130 liradan satışa sunuluyor.


Akel Elektrikli Ev Aletleri özenle hazırlanan Ramazan sofralarına çift tepsili yeni davul fırınıyla lezzet katıyor. Çif tepsi özelliği sayesinde börek ve tatlının yanı sıra et ve sebze yemeklerini aynı anda pişirmeye imkan sunan Akel Çift Tepsili Davul Fırın, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Önceden ısıtma derdini ortadan kaldıran ürün, tüm yemekleri 20- 25 dakika...