Akın Çakmakçı Bulvarındaki parseller

Akın Çakmakçı Bulvarındaki parseller

Bolu Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısında tartışmalara neden olan ve CHP’li meclis üyelerinin şerh koymasına rağmen meclisten geçen iki konuyu CHP’li meclis üyeleri kamuoyu ile paylaştı

FETÖ'cü Akın İpek İngiltere’deki evini kliseye çevirdi!

İngiltere’de dört malikâne alan FETÖ’cü Akın İpek'in bir evi kiliseye çevirdiği belirlendi. İpek’in İngiltere’de kaçmadan önce açtığı davaları kazanamadığı öğrenildi.

Araplar konut satın almak için Samsun'a akın etti!

Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Bölge Başkanı Murat Toktaş, Arapların konut satın almak için Samsun'a akın ettiğini söyledi. Toktaş, bölgenin Körfez ülkelerinden talep görmeye başladığını söyledi.

Evrim Akın Güneşli'den ev aldı!

Kazancını gayrimenkule yatıran oyuncu ve sunucu Evrim Akın, Güneşli'den 4 oda 1 salon bir daire aldı.

Akfen GYO'nun Akfen Holding'e ait 2 bin payı Hamdi Akın'a devredildi!

Akfen GYO'nun Akfen Holding'e ait bin adet A grubu ve bin adet D grubu imtiyazlı payları Hamdi Akın'a devredildi.

Barbaros Reserve’e yabancı alıcılar akın etti!

Bodrum’un en lüks projelerinden olan Barbaros Reserve’e yabancı alıcılar akın etti. Yüzde 25’i satılan projeye İngiliz, Hint ve Körfez ülkelerinden aileler yoğun ilgi gösteriyor.

Serkan Akın: Teknolojiyi tetkik etmeliyiz!

Mimar Serkan Akın, "Hayatımızı kolaylaştırdığını zannettiğimiz teknolojik şeyleri tetkik etmenin vakti geldi de geçiyor." diyor...

Hamdi Akın’ın serveti 1,1 milyar dolar!

Forbes Türkiye, bu yıl 13'üncü kez hazırladığı "En Zengin 100 Türk" listesini açıkladı. Açıklanan verilere göre Hamdi Akın’ın serveti 1,1 milyar dolar…

Serkan Akın: Elektrik hayatımızın her alanında!

Mimar Serkan Akın, "Elektrik, icat edilmiş bir şey değil keşfedilmiş ve nasıl kullanılacağı hakkında zamanla bir şeylerin öğrenildiği bir enerjidir." diyor..

Serkan Akın: Umutlu olmalıyız!

Yenisöz Gazetesi yazarlarından Mimar Serkan Akın bugün köşesinde Doğu Ekspresinde yaptığı yolculuk sırasında kaleme aldığı "Umutlu olmalıyız" başlıklı yazısına yer verdi. İşte yazının detayları...

Hamdi Akın: Elde kalan konutları fonlar alabilir!

2017’de Akfen Yenilenebilir Enerji, TAV ve Mersin Limanı’ndaki hisse devriyle Türkiye’ye toplam 1.2 milyar dolar doğrudan yatırım girişi sağlayan Hamdi Akın, sektör hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Hamdi Akın: Fon şirketi olmak istiyoruz!

Akfen Holding, yönetim kurulu başkanı HAMDİ AKIN, uzun vadede holdingi "farklı sektörlerde kârlı şirketler geliştirip satan bir fon" haline getirmeyi hedeflediğini söylüyor.

Şarkıcı Akın artık müteahhitlik yapıyor!

1995 yılında Rebeka isimli şarkısıyla birçok kişinin gönlünü fetheden Akın, "Şarkıcılığı bırakalı yıllar oldu, artık müteahhitlik yapıyorum" diye açıklamada bulundu.

Orkun Group'un acı günü! Akın Sevim vefat etti!

İGA 3. Havaalanı Altyapı Direktörü Ersan Sevim'in babası Akın Sevim vefat etti. Orkun Group başsağlı ilanı yayınladı.

Akın Çakmakçı Bulvarındaki parseller

Akın Çakmakçı Bulvarındaki parseller Akın Çakmakçı Bulvarındaki parseller

Meclis toplantısında Konulardan bir tanesi 14 Burda AVM için yeşil alanın otopark yapılması iken diğer konu ise Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, 155. Sok. ve Dr. Akın Çakmakçı Bulvarın’dan cephe alan tüm parsellerin ayrık nizam 3 KAT olan yapılaşma şartlarının 4 KAT’a çıkartılması oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Meclis üyeleri adına basın açıklamasını okuyan Mustafa Aksoy; ugün CHP belediye meclis üyeleri olarak red etmemize rağmen meclisten oy çokluğu ile geçen ve Bolu halkının gelecekteki huzurunu bozacağına inandığımız iki konuyu sizlerle paylaşmak istiyoruz” dedi.

BELEDİYE KİMLERE MENFAAT SAĞLIYOR

10 Mayıs 2016 tarihindeki meclis toplantısında imar komisyonundan şerh düşülerek meclise gelen kalıcı konutlar Kılıçarslan Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, 155. Sok. ve Dr. Akın Çakmakçı Bulvarı’ndan cephe alan tüm parsellerin ayrık nizam 3 KAT olan yapılaşma şartlarının 4...