Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şemsettin Aktan tarafından 10 bin TL sermaye ile 17 Eylül'de Ümraniye, Çamlık Mahallesi'nde kuruldu.

Çağla1 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağla1 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 700 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Şahin tarafından kuruldu.

Çamlı Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çamlı Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 450 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Midilli tarafından kuruldu.

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi kuruldu!

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Oruç tarafından kuruldu.

Alaçam1 Metal İnşaat Elektrik Kimya Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alaçam1 Metal İnşaat Elektrik Kimya Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hayri Barlık tarafından kuruldu.

Alacan İnşaat Plastik Metal Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alacan İnşaat Plastik Metal Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Özkaya tarafından kuruldu.

Atılış İnşaat Metal Orman Ürünleri Reklam Kimya ve Deri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atılış İnşaat Metal Orman Ürünleri Reklam Kimya ve Deri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de  400 bin TL sermaye bedeli ile Veli Demiröz tarafından kuruldu. 

Ctk Metal Plastik Elektrik Orman Ürünleri Otomotiv Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Ctk Metal Plastik Elektrik Orman Ürünleri Otomotiv Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Tökü tarafından kuruldu.

Bkr Elektrik Metal İnşaat Hafriyat Akaryakıt Nakliyat Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Bkr Elektrik Metal İnşaat Hafriyat Akaryakıt Nakliyat Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Burak Demir tarafından kuruldu.

Asb Orman Ürünleri İnşaat Metal Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asb Orman Ürünleri İnşaat Metal Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Ertakuş tarafından kuruldu.

Country İnşaat Metal Elektrik Madeni Yağlar ve Orman Ürünleri Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Country İnşaat Metal Elektrik Madeni Yağlar ve Orman Ürünleri Sanayi Limited Şirketi bugün Kartal'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Sönmez tarafından kuruldu. 

Toprak Plastik Metal İnşaat Yapı Malzemeleri ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Toprak Plastik Metal İnşaat Yapı Malzemeleri ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Toprak tarafından kuruldu. 

Dorukan 2020 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Reklam Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dorukan 2020 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Reklam Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Aygır tarafından kuruldu.

Er Öz İnşaat Metal Elektrik Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Er Öz İnşaat Metal Elektrik Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Yağmur Paşa tarafından kuruldu.

Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şemsettin Aktan tarafından 10 bin TL sermaye ile 17 Eylül'de Ümraniye, Çamlık Mahallesi'nde kuruldu.


Aktan Metal Orman Ürünleri İnşaat ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır. Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve  ticaretini yapmak. Her türlü kesici takım malzemelerini almak, satmak, imalatını yapmak Bu ürünlerin tamir ve bakımlarını yapmak, yedek parçalarını almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. Her nevi sınai yarı mamul ve mamul; matkap uçları, elmas matkap uçları, raybalar, kesici ağızlar, bıçaklar, testere ağızları, her...