Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi adres

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi adres

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Çalışır tarafından kuruldu.

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!  

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Çalışır tarafından kuruldu.

Proje bazlı teşvik kapsamındaki yatırımlara ilişkin esaslar belirlendi!

Proje bazlı devlet yardımı kapsamında yatırımlara verilecek nitelikli personel, enerji ve hibe gibi desteklerinin uygulama esasları belirlendi...

Tema İstanbul en çevreci ve enerji tasarruflu proje seçildi!

Tema İstanbul, projede sağladığı enerji tasarrufu ve düşük karbon salınımı ile TuREEFF tarafından ödüle layık görüldü...

Bumerang Kartal enerji verimliliği ile örnek bir proje!

Kartal'da hayata geçirilen Bumerang Kartal projesinde dış cephe giydirmesinde yüzde 75 seviye oranında tamamlandı.  Bumerang Kartal'ın dış cephesi, maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde yapılıyor.

Türk inşaatçılar yurt dışında 9 bin 700 proje yaptı!

Yurt dışında 123 ülkede 9 bin 700 proje hayata geçiren Türk inşaat sektörü, konut üretimiyle başladığı üretim yolculuğunda metro, enerji santrali, havalimanı gibi büyük ölçekli projelerle gücünü pekiştiriyor...

Avrasya Grup Enerji Proje İnşaat Taahhüt Ve Alım Satım Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avrasya Grup Enerji Proje İnşaat Taahhüt Ve Alım Satım Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İlknur Filiz tarafından kuruldu. 

Kanal İstanbul, dünyanın ilk ‘Enerji Kanalı’ olabilir!

Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarından biri olarak kabul edilen çılgın proje Kanal İstanbul projesi için geri sayım sürüyor. Enerji uzmanlarına göre kanal dünyanın ilk Enerji Kanalı projesi olabilir.

Liaison Enerji Yatırım Ve Proje Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Liaison Enerji Yatırım Ve Proje Danışmanlığı Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Beyoğlu'nda Macit Yetiş tarafından kuruldu. 

Bakyapı İnşaat Enerji ciro artışında şampiyon oldu!

Bakyapı İnşaat Enerji, 2016'da 118,8 milyon TL olan cirosunu 2017'de yüzde 139,3 artışla 284,3 milyon TL'ye taşıyarak ciro artışında Anadolu 500'ün birincisi oldu. Konut sektörüne 27 yılda 45 proje kazandıran Bakyapı, yeni projeler geliştirmeye devam ediyor.

Geopower Service Enerji Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Geopower Service Enerji Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye ile kuruldu.

Sur Enerji'den 315 milyon TL'lik Kurtini RES Projesi!

Sur Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Sur Enerji’nin Kurtini RES Projesi yaklaşık 315 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçti. Proje Mersin Gülnar'da faaliyete başladı. 

FVC Enerji Proje Limited Şirketi kuruldu!

FVC Enerji Proje Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Öğe tarafından kuruldu.

Limones Yapı İnşaat Proje Danışmanlığı Enerji Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Limones Yapı İnşaat Proje Danışmanlığı Enerji Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Emin Halaç tarafından kuruldu. 

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi adres

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi adres Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi adres

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Çalışır tarafından kuruldu.

Akterm Enerji Proje Danışmanlık Taahhüt Anonim Şirketi konusu: 
1-ENERJİ a .Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi için üretim tesisi kurulması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterilere satışını yapmak b. Elektrik ve ısı üretimine ilişkin buhar tribünleri, gaz tribünleri, buhar kazanları, motorlar, jeneratörler, doğal gaz veya fuel-oil ve kömürle çalışan elektrik-ısı santralleri, enerji enstrümanları, filtreler, ısı geri kazınım ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak. c .Elektrik ve ısı santralleri için kömür hazırlama, kömür yıkama, kireç hazırlama, filtre ve desülfirizasyon sistem ve ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak. d. Her...