Akzirve Topkapı 29 projesi

Akzirve Topkapı 29 projesi

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Topkapı 29 projesinde ön satışlar başladı. Projede 1+1'den 5+1’e kadar değişiklik gösteren konut tipleri bulunuyor.

Topkapı 29 ön satışta!

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Topkapı 29 projesinde ön satışlar başladı. Projede 1+1'den 5+1’e kadar değişiklik gösteren konut tipleri bulunuyor.

Akzirve Topkapı fiyat!

Akzirve Topkapı fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Akzirve Topkapı Levent fiyat bilgisi ve proje ile ilgili merak edilen detaylar...

Akzirve Topkapı nerede?

Akzirve Topkapı nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Akzirve Topkapı nerede sorusunun yanıtı ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Akzirve Topkapı ön satışta!

Akzirve, tarafından hayata geçirilen Topkapı projesinde ön satış süreci başladı. Kısa süre önce inşaatı başlayan projede daireler 24 ay sonra teslim edilecek.

Akzirve Topkapı nerede 2020?

Akzirve Topkapı nerede 2020 sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Akzirve Topkapı nerede 2020 sorusunun yanıtı...

Akzirve Topkapı fiyat listesi 2020!

Akzirve Topkapı fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Akzirve Topkapı fiyat listesi 2020 ve proje detayları...

Akzirve Topkapı projesi Eylül'de satışta!

Akzirve Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Akzirve Topkapı projesinde satışlar Eylül ayı içerisinde başlayacak.

Akzirve Topkapı 36 ay sonra teslim edilecek!

Akzirve Gayrimenkul Yatırım, Bahçeşehir’de geliştirdiği Strada’nın 1. etabının 11 ay gibi kısa sürede satışını tamamladıktan sonra, 2. etap satışlarına da Aralık 2017’de gerçekleştirdiği lansman ile başlamıştı. 

Akzirve Topkapı'da peşinde yüzde 20 indirim!

Akzirve Topkapı'da peşinde yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Lansmanın Eylül-Ekim 2018 döneminde yapılacağı proje İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da inşa ediliyor.

Akzirve Topkapı ne zaman teslim?

Akzirve Topkapı projesi Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor. Peki Akzirve Topkapı ne zaman teslim?

Akzirve Topkapı iletişim!

Akzirve Topkapı iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.  Akzirve Topkapı, Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor.

Akzirve Topkapı ön talep topluyor!

Ön talep toplayan Akzirve Topkapı projesi Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek olan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olma özelliği taşıyor.

Akzirve Topkapı basın lansmanı 9 Mayıs'ta!

Strada Bahçeşehir projesinin ikinci etabının ardından, şimdi de uzun zamandır merakla beklenen Akzirve Topkapı projesi basına lanse edecek. 

Akzirve Topkapı 29 projesi Haberi

Akzirve Topkapı 29 projesi

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından olan Akzirve Gayrimenkul, yeni projesinde ön talep sürecini başlattı. İstanbul’un tam merkezinde, Topkapı’da yükselen Akzirve’nin merakla beklenen yeni projesi Topkapı 29, yalnızca bir yaşam ve eğlence alanı olmakla kalmıyor, aynı zamanda mükemmel mimarisi ve farklı kullanım alanlarının kalitesi ve sinerjisi ile dünya standartlarında tasarlanıyor. 

İstanbul’un kalbinde, Topkapı’nın merkezinde, tam hayatın içinde…

Topkapı 29 projesi, konut, ticaret, eğitim, sağlık ve turizm gibi birçok sektörde farklı, yeni ve prestijli gelişmelerin olduğu canlı ve renkli Topkapı'da, E5 üzerinde konumlanıyor. Topkapı’da yeni bir çekim merkezi oluşturmayı hedefleyen proje, sağlık kompleksinden, cadde mağazalarına, akademik aparttan klinik ve medikal rezidansa kadar zengin ticari alanlarıyla da ön plana çıkıyor.

Akılcı bir yaklaşımla ideal bir yerleşim ve bütün ihtiyaçlara cevap veren yepyeni bir ekosistem...