Al Nahdi Group adres

Al Nahdi Group adres

Al Nahdi Group İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed S.M. Al Nahdi tarafından kuruldu.

Al Baraka Group İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Baraka Group İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Mansoor Faısal Aldovvaır tarafından kuruldu.

Number One İnternational Group Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Number One İnternational Group Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Abo Smra ve Anjee Al Tal ortaklığında kuruldu.

Al Basha Group İnşaat Sanayi Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Basha Group İnşaat Sanayi Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Gazi Basha tarafından kuruldu.

Cevahir Group İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cevahir Group İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Wisam Adnan Y. Al-Jokha Ji tarafından kuruldu.

Al Gazi Group’tan koronavirüsle mücadeleye 1 milyon TL'lik destek! 

Al Gazi Group, koronavirüsle mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma kampanyasına 1 milyon TL destek verdi...

Dijla Group Yapı İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dijla Group Yapı İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile R.A.Ahmed Al-Mkarkash tarafından kuruldu.

Shining Star Group Turizm Otel İnşaat Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Shining Star Group Turizm Otel İnşaat Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile El Ho Kim, Salah A Safah Al Rubanie ve Yerin Kim tarafından kuruldu. 

Falak Group Genel Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Falak Group Genel Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile A.A.M. Mohsen Al-Huthaifi ve O.Shaher Sultan Al-Dubai tarafından kuruldu.

Al Gazı Group Türkiye’de 100 milyon TL’lik yatırım yapacak!

Körfez bölgesinin önemli yatırımcılarından Al Gazi Group 1998’den beri faaliyet gösterdiği Türkiye’de yatırımlarına 2020 yılında hız verecek. İstanbul Başakşehir ilçesinde 100 milyon TL’lik gayrimenkul yatırım projesine hazırlık yapan firma, Türkiye’de büyümesini sürdürecek.

Al Gazi Group Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Gazi Group Gayrimenkul Yatırım ve Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 10 milyon TL sermaye bedeli ile Adıb Ghazı tarafından kuruldu.

Al Nahdi Group İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Al Nahdi Group İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed S.M. Al Nahdi tarafından kuruldu.

Alsalem Group İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alsalem Group İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile S. Salih Mahdi Al Hilfi tarafından kuruldu.

Al Sawljan Group Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Sawljan Group Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Kamal Omar S. Mohammed ve Yacoub I.Y. Alagheani ortaklığında kuruldu.

Al Nahdi Group adres Haberi

Al Nahdi Group adres

Al Nahdi Group İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed S.M. Al Nahdi tarafından kuruldu.

Al Nahdi Group İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1. Her turlu Emlak, gayrimenkuller, ofisler, konutlar, siteler, daireler, marketler, depolar, is hanları, is merkezleri, residenceler, plazalar, villalar ve tatil köyleri, devre mulkler apartotel, motel kamping ve turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, arsalar, araziler ve her turlu tasınmazın alımını, satımını pazarlamasını ve ticaretini yapabilir, devir alabilir, devredebilir kiralayabilir ve kiraya verebilir. 2. Yururlukteki mevzuat çerçevesinde her turlu resmi ve özel, gerçek ve tuzel kisi ve kuruluslara ait gayrimenkuller, arsa, arazi, konutlar,isyerleri,ofis, plazalar, residenceler, resmi daireler, bankalar, saglık ve egitim kurumları, sanayi tesisleri, sosyal ve turistik...