albayrak gyo halka arz

albayrak gyo halka arz

Albayrak Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Albayrak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), hisselerinin yüzde 49'luk bölümünü halka arz etmek üzere Sermaye Piyasası Kuruluna (SPK) başvurdu.

2021'in ilk 11 ayında 3 GYO halka arz gerçekleştirdi!

TSPB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztop, yatırımcıların yoğun ilgisi nedeniyle geçtiğimiz senenin son çeyreğinden itibaren şirketlerin de halka açılmaya olan ilgilerinin paralel şekilde yükseldiğini vurguladı.

Pasifik GYO halka arz gong töreni yarın!

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı halka arz töreni yarın Borsa İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Pasifik GYO’nun halka arzı tamamlandı!

Pasifik GYO'nun halka arzında toplam büyüklük 1,1 milyar Türk Lirası olarak gerçekleşti. Halka arzda 48 bin 428 yatırımcıdan 1,8 kat talep gösterildi.

Pasifik GYO halka arz 2021!

Pasifik GYO halka arz 2021 detayları haberimizde yer alıyor. İşte Pasifik GYO halka arz 2021...

Pasifik GYO halka açılıyor!

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (PSGYO), Tera Menkul Kıymetler önderliğinde geniş bir konsorsiyum aracılığıyla 9-10 Aralık tarihlerinde talep toplayacak.

Kızılbük GYO'nun halka arz büyüklüğü 948 milyon TL oldu!

Kızılbük GYO'nun halka arz büyüklüğü 948 milyon Türk Lirası oldu. Halka arz edilen payların yüzde 83,43'üne denk olan paylar kurumsal yatırımcıya satıldı. Sinpaş GYO ise payların yüzde 77,71'ini satın aldı.

Kızılbük GYO’nun halka arzında ön talep toplanıyor!

Türkiye’nin en büyük 2. GYO’su Ticari Gayrimenkul Uzmanı Servet GYO ve Türkiye’nin 3. büyük GYO’su Sinpaş,  Turizm ve Devre Mülkte Uzman şirketi Kızılbük GYO için halka arz sürecini başlattı.

Kızılbük GYO halka arz 2021!

Kızılbük GYO halka arz 2021 detayları haberimizde yer alıyor. İşte Kızılbük GYO halka arz 2021...

Kızılbük GYO halka arz ediliyor!

Kızılbük GYO'nun halka arz toplantısı gerçekleştirildi. Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, toplantıda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Çelik, Sinpaş Kızılbük Devremülk projesine ilişkin de konuştu...

Kızılbük GYO'nun halka arz toplantısı 28 Temmuz'da!

Sunduğu özgün konsept ile turizm ve devre mülk alanında faaliyette bulunacak olan projeleri barındıran Kızılbük GYO halka arz ediliyor. Kızılbük GYO'nun halka arz toplantısı 28 Temmuz'da yapılacak.

Kızılbük GYO'nun talep toplama tarihi belli oldu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin bağlı ortaklığı olan Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) halka arzı için kesin taleplerin 4-6 Ağustos 2021 tarihilerinde toplanacağı belirtildi.

Atakule GYO'nun 104.1 milyon TL'lik payı halka arz edilecek!

Atakule GYO'nun 231 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin 263 milyon 340 bin TL'ye artırılması nedeniyle yeni pay alma haklarının kullanılmasından sonra kalan toplam 104 milyon 125 bin 364 TL'lik payı halka arz edilecek.

Martı GYO 220 milyon TL'lik pay halka arz edecek! SPK'dan onay!

Martı GYO'nun 110 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin 330 milyon TL'ye artırılması nedeniyle ihraç edilecek 220 milyon TL nominal değerli payların halka arzı SPK tarafından onaylandı.

albayrak gyo halka arz Haberi

albayrak gyo halka arzAlbayrak GYO'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, halka arz öncesi 10 milyon 850 bin YTL'ye çıkarılmış olan sermayesini, ortakların rüçhan haklarını kısıtlamak suretiyle yüzde 50 oranında artırarak 16 milyon 275 bin YTL'ye yükseltecek.


Halka arz edilecek olan yüzde 49'luk hissenin nominal 5 milyon 425 bin YTL'lik kısmı sermaye artışını temsil eden hisselerden, nominal 2 milyon 549 bin 750 YTL'lik kısmı ise ortak satışından oluşacak.


Açıklamada, piyasa şartlarının uygun olması halinde SPK'nın onayını takiben yılın ilk çeyreğinde halka arz edilmesi planlanan Albayrak GYO'nun, Albayrak Grubu'nun halka açılan ilk kuruluşu olacağı...