Ali Asgar Maraşlı

Ali Asgar Maraşlı

Erguvan Demirbaş Konut İnşaat Anonim Şirketi, Ali Asgar Maraşlı, Emre Maraşlı, Rıza Maraşlı, Sefa Demirbaş, Yeşim Başpınar tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 3 Nisan 2013'te kuruldu

Geleceğin yapıları nasıl olmalı?

buildingSMART Türkiye, ‘openBIM ne işe yarar?’ başlıklı webinar serisi kapsamında şimdiye dek 5 toplantı düzenledi. buildingSMART Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı Muhammed Maraşlı, tecrübelerin aktarılması ve fikir alışverişi için uzman isimlerle buluşmayı sürdüreceklerini belirtti. 

Level Group Gayrimenkul İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Level Group Gayrimenkul İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Muhammed Maraşlı tarafından kuruldu.

Çakıltaş Yapı İnşaat Elektrik Elektronik Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakıltaş Yapı İnşaat Elektrik Elektronik Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Haydar Çakıl tarafından kuruldu.

Tuzla Konaşlı'da imar planı tartışması!

CHP Tuzla İlçe Başkanı Ali Eren Bingöl, Konaşlı Mahallesinde gecekondu alanında imar planı olmamasına karşı 2017'de TOKİ’nin imar planı çıkarttırarak vatandaşların mağdur olduğunu iddia etti. Bingöl, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Alp Güvenlik Sistemleri Gözetim Denetim ve Tesis Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

Alp Güvenlik Sistemleri Gözetim Denetim ve Tesis Yönetimi Limited Şirketi Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Alperen Bingöl tarafından kuruldu. 

Dural Yapı İnşaat Hafriyat Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dural Yapı İnşaat Hafriyat Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 80 bin TL sermaye bedeli ile Ali Körkılıç tarafından kuruldu.

AEB Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

AEB Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Çağrı Ali Bülbül tarafından kuruldu.

Gayrimenkulde lüks!

Pamir & Soyuer Kurucu Ortağı Ali Pamir "Gayrimenkulde lüks" başlıklı yazı kaleme aldı. İşte Pamir'in yazısı... 

Worquarters Ofis Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Worquarters Ofis Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Kurt, Anıl Gökçen Körpınar ve Cem Baytok ortaklığıyla kuruldu. 

Meşa Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meşa Mühendislik Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Şağbangül tarafından kuruldu.

Vogelkopp İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Vogelkopp İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Erdil Şengül tarafından kuruldu. 

Fatih Dervişali Aile Sağlığı Merkezi açıldı!

Fatih Belediyesi tarafından Dervişali Mahallesi’nde hayata geçirilen ve aynı isimle anılan Dervişali Aile Sağlığı Merkezi hizmete açıldı.

Obs Taahhüt Proje Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Obs Taahhüt Proje Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Maraşlı tarafından kuruldu. 

Ali Asgar Maraşlı Haberi

Ali Asgar Maraşlı

Erguvan Demirbaş Konut İnşaat Anonim Şirketi, Ali Asgar Maraşlı, Emre Maraşlı, Rıza Maraşlı, Sefa Demirbaş, Yeşim Başpınar tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 3 Nisan 2013'te kuruldu.  Erguvan Demirbaş Konut İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri,konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak,satmak ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Erguvan Demirbaş Konut İnşaat Anonim Şirketi adres: Kadıköy, Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi, No:332, Refik Bey Apartmanı, Kat:2...