alım ve satım işlemleri

alım ve satım işlemleri

Hem para kazanmak hem de iyi bir kariyer yapmak isteyenler, bu haber size göre. Türkiye'de ilk etapta 10 bin mortgage broker'ına ihtiyaç var.

Agifa Gayrimenkul Ve Araç Alım Satım Kiralama Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited kuruldu!

Agifa Gayrimenkul Ve Araç Alım Satım Kiralama Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Gizem Sarıkaya tarafından kuruldu.

Atakule GYO'dan 2.3 milyon TL'lik kiralama işlemi!

Atakule GYO tarafından 2020 yılı içerisinde yapılan yüzde 2'sini geçmeyen kiralama işlemlerinin yıllık toplamının 2 milyon 350 bin 254 olarak gerçekleştiği ve 2020 yılı içerisinde şirket tarafından herhangi bir gayrimenkul alım ve satım işlemi yapılmadığı açıklandı.

Yüksek riskli binalar için yıkım süreçleri derhal başlatılmalı!

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Ali İpek yaptığı açıklamada, "Yüksek riskli binalar için tapuya şerh düşülerek alım ve satıma kapatılmalı, yıkım süreçleri derhal başlatılmalıdır" dedi.

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fıx Constructıon İnşaat Gayrimenkul Alım Satım Tadilat Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Ali Deniz ve İnan Akinci ortaklığında kuruldu.

Mtl Müteahhitlik İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Alım Satım Ve Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mtl Müteahhitlik İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Alım Satım Ve Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Mutlu tarafından kuruldu.

Gayrimenkul alım-satım ve kiralamalarına TL ile devam edilecek!

Gayrimenkul alım satım ve kiralamalarının döviz cinsinden olamayacağı 2 yıl önce düzenlenmişti. Düzenlemede iki yıllık bir geçiş döneminden bahsediliyordu. İki yıl doldu, peki düzenlemeye nasıl devam edecek? İşte tüm merak edilenler...

Tapu harcı nedir, kim öder?

Tapu harcı gayrimenkul alım ve satım işlemleri sırasında ödenir. Peki tapu masrafı ne kadar? Tapu masrafını kim öder? İşte detaylar...

Silivri Elmas İnşaat Emlak Gıda Tarım Hay.Ot.Alım Satım Araç Kira. Tur.Tek.San.Ve Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Silivri Elmas İnşaat Emlak Gıda Tarım Hay.Ot.Alım Satım Araç Kira. Tur.Tek.San.Ve Tic.Limited Şirketi bugün Silivri'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Enes Baştekin, Muhammed Baştekin ve Mustafa Baştekin ortaklığında kuruldu.

Manazel Turkey Gayrimenkul Alım Satım Ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Manazel Turkey Gayrimenkul Alım Satım Ve Pazarlama Limited Şirketi bugün Bakırköy’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed F.M. Alakkad, H. Awadh Salem Garwan, Kamal A.M. Alaqad ve M.A. Abdulrab Hussein tarafından kuruldu.

Ev alacaklar dikkat! Tapu masrafı ne kadar?

Tapu harcı gayrimenkul alım ve satım işlemleri sırasında alıcıdan da satıcında tahsil ediliyor. Peki tapu masrafı ne kadar? Tapu masrafını kim öder? İşte detaylar...

Byferro Emlak Turizm Danışmanlık İnşaat Oto Alım Satım Kiralama Ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Byferro Emlak Turizm Danışmanlık İnşaat Oto Alım Satım Kiralama Ve İthalat İhracat Limited Şirketi Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Farahmand mehraban tarafından kuruldu. 

Demax Taşınmaz Alım Ve Satım Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Demax Taşınmaz Alım Ve Satım Danışmanlık Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Demirdöven tarafından kuruldu.

Özderici GYO'nun alım satım davasında yeni gelişme!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın yönetim kurulu başkanı ve başkan vekilinden satın aldığı 54 adet bağımsız bölümün alım-satım işleminin iptali davası yeniden açıldı...

alım ve satım işlemleri Haberi

alım ve satım işlemleri

Emlakçılar mortgage sisteminin devreye girmesi ile mesleki eğitim alarak mortgage broker'ı olacak. Sektörde 2 yıl içinde 10 bin mortgage broker'ına ihtiyaç duyulacak.

Bireysel yatırımcıların tasarruflarını yeniden konuta yönlendirmesi ile ivme kazanan gayrimenkul sektöründe alım ve satım işlemlerine aracılık eden ve halk dilinde komisyoncu olarak da adlandırılan emlakçılar mortgage ile kabuk değiştirdi. Eğitimli ve nitelikli eleman istihdamına yönelik süreçte gelinen son nokta İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası ve özel eğitim kurumları işbirliğiyle mortgage broker'ı yetiştirmek.

ULUSLARARASI İŞ İMKÂNI

Emlakçılar artık düzenlenen 'mortgage broker'lığı kurslarına devam ederek, yatırımcılara emlak danışmanlığı hizmeti verecek. Mortgage broker'ları tüketicinin mali tablosuna göre en...