Almanların en güvendiği sıhhi tesisat markası

Almanların en güvendiği sıhhi tesisat markası

GROHE, piyasa araştırması şirketi ServiceValue GmbH tarafından, Alman iş dergisi WirtschaftsWoche’nin işbirliğinde gerçekleştirilen yeni “güven sıralaması” çalışmasının sonuçlarına göre, Alman tüketicilerin en çok güvendiği sıhhi tesisat markası.

Türk halkının en güvendiği yatırım gayrimenkul!

2018 yılı kentsel dönüşüm yıkı olarak ilan edildi ve dikkatler planlı yapılaşan ilçelere çevirdi. Her ayrıntının tek tek ele alınarak inşa edildiği ilçelerde uzmanlar, en büyük getiriyi vatandaşın sağladığını söylüyorlar. 

Almanların yüzde 40'ı ev alamıyor!

Bugün Almanların yüzde 40’ı hiçbir mal varlığına sahip değil; buna banka tasarrufları da dahil. Ülkede konut sahibi olma oranı da diğer Avrupa Birliği ülkeleri arasında en düşük seviyede.

Almanlar'ın en güvendiği sıhhi tesisat markası Grohe!

GROHE, piyasa araştırması şirketi ServiceValue GmbH tarafından, Alman iş dergisi WirtschaftsWoche’nin işbirliğinde gerçekleştirilen yeni “güven sıralaması” çalışmasının sonuçlarına göre, Alman tüketicilerin en çok güvendiği sıhhi tesisat markası.

İskelede görülen en büyük sorun yüklerin yanlış hesaplanması!

İskelede görülen en büyük sorun yüklerin yanlış hesaplanması. Dünyanın güvendiği kalıp uzmanı Doka Genel Müdürü Ender Özatay, Taksim’de çöken iskele ile ilgili, “İskele dizaynlarında 3 unsura dikkat edilmeli. İşte o unsurlar...

Türkiye Almanların turizmde en çok tercih ettikleri 3. ülke oldu!

Türkiye, İspanya ve İtalya'nın ardından Almanlar için en önemli üçüncü destinasyon. Almanlar'ın yurtdışı turizm tercihlerinde başı İspanya çekiyor. İspanya'nın ardından da İtalya ve Türkiye geliyor.

Türkiye Almanların turizmde en çok tercih ettikleri 3. ülke!

Almanların yüzde 70'i tatilini yurt dışında geçiriyor. Türkiye, hâlâ İspanya ve İtalya'nın ardından Almanlar için en önemli üçüncü destinasyon. Berlin'deki turizm fuarına katılanlar 2014'e iyimser bakıyor...

Yabancı yatırımcıların en çok güvendiği 2. ülke Türkiye!

Ernst and Young'un araştırmasına göre Dünya'da yabancı yatırımcıların en çok güvendiği gelişmekte olan ekonomiler arasında 2. sırada Türkiye yer alıyor..

Türkiye'de en fazla otele Dedeman sahip!

Ekin Grubu Araştırma Birimi tarafından yayınlanan bir araştırma Türkiye'de en fazla otele Dedeman Grubu'nun sahip olduğunu ortaya koydu

Tayfun Yeşilpınar: Yalıtım en büyük yatırımdır

Levent İzolasyon Genel Müdürü Tayfun Yeşilpınar, "Yalıtım en büyük yatırımdır" dedi

Oyak: Çimentoda en kötüsü geride kaldı!

Oyak Çimento Grubu, Türkiye çimento endüstrisinde en kötüsünün geride kaldığını açıkladı

Mall of İstanbul, en büyük gayrimenkul yatırımı olacak

Aziz Torun, Mall of İstanbul projesinin Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırımı olacağını söyledi

İstanbul en pahalı 34. şehir!

USB Bankası insanların gelir düzeyine göre dünyanın en pahalı büyük şehirlerini seçti

sahibinden.com'da en çok satış yapılan kategori konut!

www.alexa.com raporlarına göre, en çok ziyaret edilen e-ticaret portalı olan sahibinden.com'da ticaret hacmi Haziran ayı sonu itibarıyla 9.1 milyar doları buldu

Almanların en güvendiği sıhhi tesisat markası

Almanların en güvendiği sıhhi tesisat markası Almanların en güvendiği sıhhi tesisat markası

Güven sıralaması, tüketicilerin Almanya’daki belirli sektör ve şirketlere güvenini ölçmek için gerçekleştirilen bir çevrimiçi araştırmaya dayanıyor. GROHE, Alman tüketicilerin yüzde 80’inden fazlasının güvendiği dünya lideri sıhhi tesisat ürünleri tedarikçisi olarak, ülkedeki sıhhi tesisat ürün imalatçıları arasında ilk sırada yer aldı.


Tüketici güveni endeksinde “çok yüksek” olarak nitelendirilen bir puan elde ederek, ev teknolojisi şirketleri genelinde üçüncü sırayı alan GROHE, sıhhi tesisat ürünleri sektöründeki en yakın rakibinin dört sıra önünde yer alıyor. GROHE’nin aldığı tüketici oyları yüzde 56,4’lük sektör ortalamasının yüzde 24,1 üzerinde oldu.


“Tüketicilerin bu etkileyici güven oyunundan hem büyük bir onur duyuyor hem de ilham alıyoruz,” diyen Grohe AG CEO’su Michael Rauterkus, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yenilikçi teknolojilere ve eşsiz tasarımlara sahip en kaliteli ürünler sunarak tüketicilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edeceğiz....