Altınoluk Confor ödül yapı

Altınoluk Confor ödül yapı

Ödül Yapı tarafından Balıkesir Altınoluk'ta hayata geçirilen Altınoluk Confor projesinde 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 228 bin TL'den başlıyor.

Ödül Yapı Revan Köşk satışta!

Ödül Yapı imzasını taşıyan Revan Köşk projesi satışa çıktı. Kayseri Altınoluk Mahallesi'nde 4+1 şeklinde 13 villadan meydana gelen projede kaba inşaat devam ediyor.

Altınoluk Confor'da 228 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ödül Yapı tarafından Balıkesir Altınoluk'ta hayata geçirilen Altınoluk Confor projesinde 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 228 bin TL'den başlıyor.

İş güvenliğinde ödül mekanizması devreye giriyor!

İş güvenliği konusunda Mesleki Yeterlilik Kurumu'nun en etkin şekilde devreye sokulacağını söyleyen Başbakan Davutoğlu, "Bundan sonra yaptırımları artıracağız. Ödül de artacak. Kaza olmayan işyerinden işveren kesintileri alınmayacak" dedi.

Garanti Mortgage 2 ödül aldı!

Garanti Mortgage, Horizon Interactive Awards Altın Ödülü ve Webby Onur Ödülü'nün sahibi oldu. Şirket 2013'te yenilenen web sitesiyle, Bankacılık ve Finans kategorisinde Altın Ödül'ü almaya hak kazandı...

Garanti Mortgage'a 2 ödül!

Mortgage Uzmanı Garanti’ye 2 ödül birden geldi. Garanti Mortgage, 2013’te yenilenen web sitesiyle, Horizon Interactive Awards tarafından Bankacılık ve Finans kategorisinde Altın Ödül’ü almaya hak kazandı.

Mortgage Uzmanı Garanti’ye 2 ödül birden!

Mortgage Uzmanı Garanti’ye 2 ödül birden geldi. Garanti Mortgage, 2013’te yenilenen web sitesiyle, Horizon Interactive Awards tarafından Bankacılık ve Finans kategorisinde Altın Ödül’ü almaya hak kazandı.

Tanca Kids, perakende iç mimarisi kategorisinde Avrupa'dan ödül almaya hak kazandı!

Tanca Kids, dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Londra ’da düzenlenen “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri” yarışmasında perakende iç mimarisi dalında ödül aldı...

İş GYO 2013 Faaliyet Raporu ile 5 ödül kazandı!

İş GYO 2013 Faaliyet Raporu ile League of American Communications Professionals-LACP Vision Awards’da biri altın olmak üzere dört kategoride ödül alırken, 2014 International Business Awards’da da bronz ödülün sahibi oldu...

Torunlar GYO'ya ABD'den 4 ödül!

Bestseller kitap şeklinde tasarlanan Torunlar GYO 2013 Faaliyet Raporu, merkezi New York'ta bulunan ve tüm dünyada yatırımcı ilişkileri profesyonelleri tarafından 'Faaliyet Raporlarının Oscar'ları olarak bilinen yarışmada 4 ödül aldı.

Torunlar GYO'unun faaliyet raporu 4 ödül aldı!

Rapor, "Gayrimenkul", "Yönetim Kurulu-Başkanı'nın Mesajı", "Kapak Tasarımı ve Geleneksel Olmayan Faaliyet Raporları" kategorilerinde en iyi seçilerek altın ödüle layık görülürken, iç tasarım alanında ise ikinci olarak Gümüş Ödül almaya hak kazandı.

Kale 360’a Stevie Awards’tan gümüş ödül!

Kale, dünyanın en saygın iş ödüllerinden ‘Stevie Awards’ta, her kullanıcının kendi banyosunu kendisinin tasarlayabildiği ‘Kale 360’ programı ile ödüle layık görüldü. Kale 360’a Stevie Awards’tan gümüş ödül geldi.

Akbatı AVYM'ye Stevie Awards'dan 2 ödül birden!

Akbatı AVYM, dünyanın en başarılı kurumlarının değerlendirildiği Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde hem “etkinlik”, hem de “marka ve itibar yönetimi” kategorilerinde bronz ödül kazandı. Ödüller, 10 Ekim’de Paris’te düzenlenecek galada verilecek.

Türk tasarımcılara İtalya'dan ödül yağmuru!

208 ülkeden 12 binin üzerinde eserin katıldığı yarışmada, 'Yılın Tasarımcısı' da dahil olmak üzere 16 ödül alan ünlü tasarımcı Hakan Gürsü ve 5 ödül alan Serel Seramik'in de aralarında bulunduğu 50'ye yakın ödül Türkiye'ye gitti.

Altınoluk Confor ödül yapı Haberi

Altınoluk Confor ödül yapı

Balıkesir Altınoluk'ta Ödül Yapı imzasıyla hayata geçirilen Altınoluk Confor projesi 4 bloktan meydana geliyor. Projede 2 blok 3+1, diğer 2 blok ise 4+1 şeklinde tasarlandı.


Altınoluk Confor projesinde toplam 72 adet daire bulunuyor. Projede konut satışları başladı.


3+1 bloğunda yer alan daireler 2016 sonunda teslim edilirken, 4+1 bloğunda yer alan daireler ise 2017 Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Proje şehir merkezine ve OSB'ye yakın bir konumda yükseliyor. Altınoluk Confor'un imkanları arasında, çocuk oyun alanları, mini basketbol ve futbol sahası, kamelyalar,toplantı salonu, görüntülü diafon ve güvenlikli bina girişi yer alıyor. 


Balıkesir Altınoluk Confor projesinde yer alan dairelerin fiyatları 228 bin TL'den başlayarak değişiyor. 


Ödül Yapı iletişim;

Web: http://www.odulyapi.com/

Tel: 0532 232 22...