Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat iletişim

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat iletişim

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

Dea Danışmanlık Mimarlık Proje Yönetim Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dea Danışmanlık Mimarlık Proje Yönetim Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Altuner tarafından kuruldu.

Mimart Danışmanlık Mimarlık İnşaat ve Sanayi Ticaret limited Şirketi kuruldu!

Mimart Danışmanlık Mimarlık İnşaat ve Sanayi Ticaret limited Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Tokmacı ve Mehmet Yücehan Yadigaroğlu tarafından kuruldu.

A1 Danışmanlık Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

A1 Danışmanlık Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Gürbüz, Eren Kaya ve Fatih Koca tarafından kuruldu.

Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım Anonim Şirketi  Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tülin Turgut tarafından kuruldu.

Oge Mühendislik Mimarlık Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Oge Mühendislik Mimarlık Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Salim Ökçün Gülmez tarafından kuruldu. 

Mimarca Mimarlık ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mimarca Mimarlık ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi  Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Bahar G. Pardo Rokes ve Banu Olcay Akkirpik ortaklığında kuruldu.

Huma Mimarlık Danışmanlık Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Huma Mimarlık Danışmanlık Ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf İzzettin  Aydın tarafından kuruldu. 

Kaya Projelendirme Mimarlık Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaya Projelendirme Mimarlık Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gözde  Kaya ve Özge Kaya ortaklığında kuruldu.

Atolye 11 İç Mimarlık Tasarım Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atolye 11 İç Mimarlık Tasarım Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Hacer Serap  Altay ve Levent  Çipiloğlu ortaklığında kuruldu.

A Özel Mimarlık Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Özel Mimarlık Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Atılgan Özel tarafından kuruldu. 

Conearch Design Mimarlık Proje İnşaat Danışmanlık Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Conearch Design Mimarlık Proje İnşaat Danışmanlık Tekstil Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Kübra Cansu Es, Taylan Bayram ve Ayşegül Yıldız ortaklığında kuruldu.

Kavsara Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kavsara Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Tuncay Küçük tarafından kuruldu.

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat iletişim Haberi

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat iletişim

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi konusu:
EMLAK -Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. -Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. MİMARLIK -Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak....