amasya ihale ilanları

amasya ihale ilanları

Amasya Belediye Başkanlığı'ndan; Amasya merkez Gökmedrese, İhsaniye, Şamlar ve Şeyhcui mahallelerinde bulunan taşınmazlar 9 Ekim 2012 tarihinde yapılacak ihalede satışa çıkacak

TOKİ Amasya 99 konut ihalesi yarın!

Amasya İli, Gümüşhacıköy İlçesi 99 Adet Konut ve 3 dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İş (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Amasya'ya 99 yeni konut!

Amasya İli, Gümüşhacıköy İlçesi 99 Adet Konut ve 3 dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 17 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Amasya'da 16.1 milyon TL'ye kat karşılığı inşaat işi ihalesi!

Amasya İli Suluova Belediye Başkanlığı, Amasya İli, Pazar Mahallesi'nde 16 milyon 161 bin 620 TL bedelle  kat karşılığı inşaat işi ihale edecek. İhale 11 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak.

Amasya Belediyesi'nden 5 milyon TL'ye satılık 11 arsa!

Amasya Belediyesi, 6 mahallede yer alan 11 arsayı ihale ile satışa sunuyor. İhale 30 Ekim'de yapılacak..

Türk Kızılayı Amasya'da kan bağış merkezi inşaatı yaptıracak!

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Amasya'nın Merkez İlçesi'nde kan bağış merkezi inşaatı yaptırılması için proje ihalesi düzenleniyor. İhale, 3 Eylül'de gerçekleşecek..

Amasya teleferik projesi YİD ihalesi 14 Ağustos'ta!

Amasya Belediyesi, şehir merkezi ile Ferhat Tepesi arasında 1.488 metre uzunluğundaki teleferik hattı için YİD ihalesi yapacak. İhale 14 Ağustos'ta gerçekleşecek..

Türk Kızılayı Amasya'da kan bağış merkezi yaptıracak!

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü tarafından Amasya Merkez'de kan bağış merkezi inşaatı yaptırılması için proje ihalesi düzenleniyor. İhale, 26 Eylül'de gerçekleşecek..

TOKİ Amasya Suluova 127 konut ihalesi yarın!

TOKİ Amasya Suluova'da 127 Adet Konut ve 1 Adet Sosyal Tesis İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İnşaatını ihale edecek.

THK'dan Amasya Merkez'de satılık apartman!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Amasya Merkez'deki 131 metrekare arsa üzerindeki kargir apartmanı 28 Şubat 2017 Salı günü saat: 14.00’da ihale edecek.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan 8 inşaat ihalesi!

Milli Savunma Bakanlığı, Belli istekliler arası 8 yapım işini ihaleye çıkardı. İhale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

THK'dan İstanbul ve Konya'da satılık 5 gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, İstanbul Üsküdar'da bulunan 4 adet ve Konya Akşehir'de bulunan 1 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Amasya Atatürk Bulvarı yol çalışmaları tamamlandı!

Amasya'da Karayolları 7.Bölge Müdürlüğünce Haspınar İnşaat firmasına ihale edilen Atatürk Bulvarı yol çalışmaları tamamlandı. Taşova kaldırımlar ise yeniden düzenlenip Ramazan bayramı sonunda halka sunulacak.

TOKİ Amasya Suluova Evleri başvuru!

Aylık taksitlerin ödemesi 2 sene sonra başlayacağı TOKİ Amasya Suluova'da fiyatlar ihale yapıldıktan sonra değişiklik yapılabilir. TOKİ Amasya Suluova Evleri başvuru işlemleri devam ediyor.

amasya ihale ilanları

amasya ihale ilanları amasya ihale ilanları

Amasya'da Gökmedrese, İhsaniye, Şamlar ve Şeyhcui'de bulunan 4 adet arsa ve Dere Mahallesi'nde bulunan 2 adet iş yeri 9 Ekim 2012 tarihinde yapılacak ihalede satışa çıkacak. Metrekareleri 6 bin 929, 4 bin 600, 86 ve 289 metrekare olan arsaların muhammen bedeli 7 milyon 571 bin lira, iş yerlerinin muhammen bedeli ise 1 milyon 407 bin lira olarak belirlendi.


İlanı detaylı görüntülemek için