Amına Al Mazloom

Amına Al Mazloom

Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Amına Al Mazloom, Hussain Mohammed A Alsharif tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta kuruldu.

Evimiz Kocaeli'de evini bugün al, kredini seneye öde kampanyası uzatıldı!

İstanbul’a komşu konumda bulunan ve tek etapta 936 konutla Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olan Evimiz Kocaeli’nde, 30 Nisan’da sona eren, “Evini bugün al, kredini gelecek sene öde!” kampanyasının süresi, yoğun istek üzerine uzatıldı.

Beyttürk İnşaat Al Rajhi Group ile işbirliği yaptı!

Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile işbirliğine imza attı. İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında ortaklık yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.

Beyttürk İnşaat ve Al Rajhi Group'tan işbirliği!

Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan firması Al Rajhi Group ile işbirliğine imza attı. İki firma, İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında ortaklık yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı..

Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile işbirliği mutabakatı imzaladı!

Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan’ın önde gelen kuruluşlarından Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında işbirliği yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.

Al Helwani İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Helwani İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ziad Al Helwani tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 12 Mayıs'ta Karadeniz Han Apartmanı'nda kuruldu.

Shurak Al Ajdad Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Shurak Al Ajdad Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mohammad M Mad Almarzıuq, Khaled Issam A H D Almarzooq tarafından 11 Mayıs'ta kuruldu.

Fatih Al Khair Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fatih Al Khair Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mohammad M Mad Almarzooq, Khaled Issam A H D Almarzooq tarafından 11 Mayıs'ta kuruldu.

Al Deiri Gayrimenkul Tıbbi Cihazlar Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Deiri Gayrimenkul Tıbbi Cihazlar Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hanan Kasem Ahmad tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 7 Mayıs'ta kuruldu.

Al Hammami Kardeşler Gayrimenkul ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Hammami Kardeşler Gayrimenkul ve Genel Ticaret Limited Şirketi, MHD Saleh Alhammami tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 21 Nisan'Da Fatih, Balat Mahallesi'nde kuruldu.

Bulvar İstanbul Başakşehir'de evini şimdi al, ödemeye 1 yıl sonra başla!

Bulvar İstanbul Başakşehir'de evini şimdi al, ödemeye 1 yıl sonra başla kampanyası devam ediyor. Daire fiyatlarının 387 bin TL'den başladığı projede teslimler Haziran 2016'da yapılacak.

Kalekent Evleri'nde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

GUL inşaat Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Buğun Al Gelecek Yıl Ode' kampanyası başlattı..

Suudi Arabistan prensi Al Saud Bursa'ya sağlık kenti kuracak!

Bursa İnşaat Fuarı, Körfez ülkelerinden gelen Arap yatırımcıların ilgi odağı oldu. Fuarı gezen Suudi Arabistan prenslerinden Al Faisal Al Saud,Bursa'da tam donanımlı sağlık kenti kurmak istiyor.

Kalekent projesinde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

İnşaat sektörü oyuncularından Giil İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığıyla Beylikdüzü'n de inşa edilen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde' kampanyası başladı.

Amına Al Mazloom

Amına Al Mazloom Amına Al Mazloom

Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Amına Al Mazloom, Hussain Mohammed A Alsharif tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta kuruldu. 


Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; inşaat taahhüt ve müteaahhitlik işleri yapmak resmi ve özel inşaatlar yapmak.


Alamına İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Rayana Residence, A1 Blok Kat:12 Daire:105 2....