Anka inşaat şirketi

Anka inşaat şirketi

Anka Mekanik Elektrik Proje Mühendislik Anonim Şirketi, Serhan Çaycılar Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 5 Eylül'de Beyoğlu'nda kuruldu.

Anka Ağaç Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anka Ağaç Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İrfan Koca, Hasan Koca ve Burhan Koca ortaklığıyla 1 milyon TL sermaye ile 29 Temmuz'da Ümraniye, Tantavi Mahallesi'nde kuruldu.

Türkiye'nin en büyük 21 özel inşaat şirketi!

Capital Dergisi tarafından yayınlanan listeyle Türkiye'nin en büyük 500 özel şirketi belli oldu. Peki listede inşaat sektöründen hangi şirketler var? İşte inşaat sektörünün en büyük şirketleri...

Melih Gökçek Dubai'de inşaat şirketi kurdu iddiası!

Görevden alınan Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Melih Gökçek döneminde, 2004'te, 2 belediye şirketinin yüzde 49 ortaklık ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai’de bir inşaat şirketi kurduğu belirlendi.

Kerem Tunçeri inşaat şirketi kurdu!

Ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri, inşaat şirketi kurdu. Bodrum Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da kuruldu.

Tolgahan Sayışman resmen inşaat şirketi kurdu!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, inşaat sektörüne girdi. Sayışman, yeni şirket kurdu. Hangün Yapı Anonim Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Türkiye'nin en büyük 10 inşaat şirketi!

Türk müteahhitlik şirketleri yurt dışında üstlendikleri dev projelerle ünlerini artırıyor. Peki Türkiye'nin en büyük 10 inşaat şirketi hangisi? İşte Türkiye'nin en büyük 10 inşaat şirketi...

Türkiye'nin en büyük 20 özel inşaat şirketi!

Capital Dergisi'nin yayınladığı Türkiye'nin en büyük 500 özel şirketi belli oldu. İşte inşaat sektörünün en büyük şirketleri...

2020'nin ilk 6 ayında 2 bin 957 inşaat şirketi kapandı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik dalgalanmalara sebep olan yeni tip koronavirüs salgını inşaat şirketlerini de etkiledi. 2020’nin ilk 6 ayında Türkiye’de toplam 18 bin 140 şirket kapanırken, bu şirketlerden 2 bin 957’si inşaat şirketi olarak kaydedildi. 

Çinli devler Türkiye’de inşaat şirketi alacak!

Çin'in dev şirketleri Türkiye'de bir inşaat şirketinin yüzde 51'ini alacak. Çinli devlerin inşaat sektöründe kimi satın alacakları merak konusu oldu.

Ekim ayında 787 inşaat şirketi kuruldu!

Kurulan şirket sayısı, ekimde bir önceki aya göre yüzde 8,52 artarak 8 bin 352 oldu. Verilere göre Ekim ayında 787 inşaat şirketi kuruldu.

Ünlü baklavacı Nadir Güllü inşaat sektörüne girdi!

Karaköy Güllüoğlu'nun patronu ünlü baklavacı Nadir Güllü, bugün Beyoğlu'nda yeni bir inşaat şirketi kurdu. Nadir Güllü İnşaat Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

GNG Otelcilik Turizm ve İnşaat Şirketi kuruldu!

GNG Otelcilik Turizm ve İnşaat Şirketi bugün Bağcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Uğur Güngör tarafından kuruldu.

Koreli inşaat şirketi Halla Group Türkiye'ye yatırım yapacak! 

Güney Koreli lojistik, otomotiv ve inşaat şirketi Halla Group, yakın dönemde Türkiye'de lojistik, inşaat gibi alanlarda da yatırım yapmayı planlıyor. 

2019’un ilk beş ayında 2 bin 820 inşaat şirket kapandı!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) verilerine göre 2019’un ilk 5 ayında 2.820 inşaat şirketi kapandı. Uzmanlar, 2018’in aynı dönemine göre kapanan inşaat şirketi sayısında görülen %23’lük artışta en büyük payın, sektördeki maliyet artışlarının konut fiyatlarına yansıtılamaması olduğunu belirt

Anka inşaat şirketi Haberi

Anka inşaat şirketi

Anka Mekanik Elektrik Proje Mühendislik Anonim Şirketi, Serhan Çaycılar Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 5 Eylül'de Beyoğlu'nda kuruldu. Anka Mekanik Elektrik Proje Mühendislik Anonim Şirketi iş konusu; 1- Her türlü yapı ve sanayi tesisi için yapı teknolojisi, rijitlik ve dengeleme hesaplarına yönelik yapı statiği konusunda projelendirme, danışmanlık ,proje yönetimi, mühendislik ve kontrollük hizmetleri vermek, 2- Her türlü yapı ve sanayi tesisi için bina mimarisi, peyzaj mimarisi, çevre düzenlemesi, şehir ve imar planlaması konularında projelerinde, danışmanlık, proje yönetimi ve kontrollük hizmetleri vermek, 3- Kaba inşaatı tamamlanmış her türlü yapı için bina içi mimari dekorasyon işleri konusunda projelendirme.danışmanlık, projeyönetimi ve kontrollük hizmetleri vermek, 4- Her türlü yapı ve sanayi tesis için ısı yalıtımı, sıhhi tesisat (temiz su, atık su...