Ankara Emniyet Müdürlüğü binası inşası

Ankara Emniyet Müdürlüğü binası inşası

15 Temmuz hain darbe girişiminde hasar gören ve yıkılan Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün hizmet binası, akıllı bina konseptiyle yeniden yapılıyor. 

Depremde hasar gören Sivrice İlçe Emniyet Müdürlüğü binası yıkılıyor

Elazığ ilinin Sivrice ilçesinde yaşanan depremde hasar gören İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının yıkım çalışmaları başladı...

Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının inşaatı başladı!

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 2 yıl önce temeli atılan İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının yapımına yeniden başlanıldı.

Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının ruhsatı onaylandı!

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yeni inşa edilecek Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Selimpaşa Polis Karakolu hizmet binalarının ruhsatını onayladı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Binası açıldı!

15 Temmuz 2016 yılındaki darbe girişiminde uçak ve helikopterden atılan bombalarla hasar gören Ankara Emniyet Müdürlüğünün yerine yapılan yeni hizmet binası açıldı.

Ankara Emniyeti'nin yeni binası bugün hizmete açılıyor!

15 Temmuz 2016 yılındaki darbe girişiminde uçak ve helikopterden atılan bombalarla hasar gören Ankara Emniyet Müdürlüğünün yerine yapılan yeni hizmet binası bugün açılıyor.

Ankara Emniyeti'nin yeni binası pazartesi hizmete giriyor!

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında uçak ve helikopterden atılan bombalarla hasar gören Ankara Emniyet Müdürlüğünün yerine yapılan yeni hizmet binası, 15 Temmuz'da açılacak...

Ankara Emniyet Müdürlüğü binasının yapımı tamam!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 15 Temmuz'da Fethullahçı Terör Örgütü'nün hedefi olan Ankara İl Emniyet Müdürlüğü binasının yapımının tamamlandığını açıkladı.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü binası yıl sonunda açılacak!

Başiskele Mahmutpaşa Mahallesi, Yeni Gölcük Yolu üzerindeki Kalibre Boru karşısında yapımı devam süren Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasında inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Beyşehir'e yeni emniyet müdürlüğü binası!

Konya'nın Beyşehir ilçesinde yapımına başlanan yeni Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının inşaatı devam ediyor. 

Sandıklı'nın yeni emniyet binasının inşaatı tamamlanıyor!

Afyonkarahisar Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçe Emniyet Müdürlüğü yanında inşa edilen yeni emniyet binasında incelemelerde bulundu. 

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binası 2 yıl erken bitirilecek!

56 milyon 340 bin TL’ye ihale edilen ve Şubat'ta inşaatına başlanan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının tamamlanma tarihi 2021 yılından 2019'a çekildi.

Darıca Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatına ilişkin 4 soru mecliste!

Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatının yarım kalmasına ve yapılacak yeni ihale meclis gündemine taşındı. İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nün yüzde 30'u tamam!

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nün yeni hizmet binasının inşaatı hızla devam ediyor. Binanın yapım aşamasının yüzde 30'u bitti.

Ankara Emniyet Müdürlüğü binası inşası

Ankara Emniyet Müdürlüğü binası inşası Ankara Emniyet Müdürlüğü binası inşası

FETÖ’nün 15 Temmuz hain darbe girişiminde ağır hasar gören Ankara Emniyet Müdürlüğünün yıkılan hizmet binasının temeli atıldı. Yeni Şafak gazetesinde yer alan habere göre, 32 bin metrekarelik alanda yapımına başlanan ve 85 milyon TL'ye mal olacak yeni binanın 2 yılda tamamlanması planlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, hazırlanan farklı projeler arasından seçtiği bina, Ankara Emniyeti’nin artan ihtiyacını da karşılayacak şekilde dizayn edildi. Akıllı bina konseptinde yapılacak proje, son teknolojik ekipmanlarla donatılacak. Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden esintiler taşıyacak olan bina, çok katlı olmayıp yatay mimari anlayışla tasarlandı.

KALIN DUVARLAR ÖRÜLECEK

15 Temmuz tarihinde hainlerin helikopter ve F16 ile saldırmasından sonra, muhtemel bir terör olayına karşı tedbirler de projede unutulmadı. Yeni binanın duvarları Güneydoğu ve Doğu Anadolu’da hayata geçirilen kamu binalarında olduğu gibi kalın ve...