25 / 06 / 2022

Ankara Eryaman Stadyumu

Ankara Eryaman Stadyumu

Ankara Valisi Ercan Topaca ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Eryaman'da inşa edilen stadın yüzde 70'i tamamlandı. Başkan Gökçek, 22 bin kişilik stadyumun inşaatını gezdi.

Eryaman Göksupark'ta yaşam başladı!

OYAK İnşaat imzasıyla Ankara Eryaman’da inşa edilen toplam 1.876 konutluk Göksupark projesinde yaşam başladı.

Bahçeşehir Koleji bu yıl Göktürk kampüsünü açacak!

Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelinde 61 ilde 128 kampüsle faaliyetlerini sürdürüyor. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, "Türkiye genelinde ise Kumluca, Bolu, Zonguldak, Konya, Ankara Eryaman, İzmir Kuzey, Ünye, Nevşehir ve Fethiye kampüslerimizi hayata geçireceğiz" dedi...

MBA Okulları 3'üncü kampüsünü Çamlıca'da açtı!

İstanbul Beylikdüzü ve Ankara Eryaman kampüslerinin ardından, MBA Okulları'nın üçüncü kampüsü MBA Çamlıca'da açıldı. 

Söğüt İnşaat'tan Ankara Eryaman'a 2 bin 104 konut!

Söğüt İnşaat, Ankara'nın Etimesgut İlçesi'ne bağlı Eryaman Mahallesi'nde 2 bin 104 yeni konut inşa edecek.

Söğüt İnşaat Ankara Eryaman'da 2 bin 104 konut yapacak! Yeni proje!

Söğüt İnşaat, Ankara'nın Etimesgut İlçesi'ne bağlı Eryaman Mahallesi'nde 2.104 konutluk proje yapacak. Proje, 9 blok halinde yükselecek..

Ankara Eryaman Stadı'nın inşaatında son durum!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna Ankara Eryaman Stadı'nın inşaatını inceledi...

Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda yıkım başladı!

Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nun yıkımına başlandı.Yıkım çalışmaları ve hafriyatın kaldırılması 3-4 ay sürecek.

Göksu Prestij'de 4+1'ler 444 bin liraya! Yeni proje!

Ankara Eryaman'da Göksu Gölünün hemen karşısında hayata geçirilen Göksu Prestij'de daire fiyatları 444 bin liradan başlıyor. Projede ayrıca 24 ay 0 faiz imkanı sağlanıyor.

OYAK, Mesa’nın hangi projesini devraldı?

Kayaşehir’de arsaları olan OYAK, konut geliştirmedeki sessizliğini Mesa’nın Ankara Eryaman’daki projesini satın alarak bozdu.

Oyak Göksupark teslimleri ne zaman?

Oyak Göksupark Evleri projesi Ankara Eryaman'da 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleriyle yükseliyor. Oyak Göksupark teslimleri ne zaman?

Oyak Göksupark Ankara satış fiyatları!

Oyak Göksupark Ankara satış fiyatları 191 bin TL'den başlıyor. Proje Ankara Eryaman'da hayata geçirildi...

Ankara Oyak Göksu Park fiyat ve ödeme planı!

Ankara Eryaman'da yükselen Ankara Oyak Göksupark projesi 1.876 daireden meydana geliyor. İşte Ankara Oyak Göksu Park fiyat ve ödeme planı...

Oyak Göksupark Ankara ev fiyatları!

Oyak Göksupark Ankara ev fiyatları 191 bin TL'den başlıyor. Proje Ankara Eryaman'da 15 blok olarak hayata geçirildi...

Ankara Eryaman Stadyumu Haberi

Ankara Eryaman Stadyumu

Ankara Valisi Ercan Topaca ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Eryaman'da inşa edilen stadyumda sona gelindi.


UEFA standartlarına uygun olarak hayata geçirilen 22 bin kişilik stadyum inşaatını yerinde inceledi. Başkan Gökçek, çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü stat inşaatıyla ilgili olarak müteahhit firma yetkililerinden bilgi aldı.


Gökçek, Ankara'da stadyum sıkıntısı yaşandığını belirterek, çalışmaların daha da hızlandırılması ve  "İlhan Cavcav Futbol Sezonu"nun ikinci yarısına kadar hazır edilmesi için talimat verdi. Firma yetkilileri ise sezonun ikinci yarısının başlayacağı 19 Ocak 2018 tarihine kadar çalışmaları tamamlama sözü verdi.


Stadın pek çok özelliğiyle Ankara’da ilk olacağını söyleyen Gökçek, "Stat, son derece modern olacak. 7 bin 140 metrekare oyun sahası ve 8 bin 136 metrekare yeşil çim alan üzerine, içinde çim havalandırma sistemi, çim ısıtma...