Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi

Ankara Polatlı’da bulunan Duatepe Devlet Hastanesi, kaderine terk edildi. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Hastane, uzun yıllar hizmet verdikten sonra yeni hastanenin yapılmasıyla 2017 yılında taşındı ve atıl durumda bırakıldı. Şimdi her yeri yıkılmış, sökülmüş metruk bir halde” dedi.

Ankara Polatlı Belediyesi'nden satılık 31 konut!

Polatlı Belediye Başkanlığı, Ankara ili, Polatlı ilçesi, İstiklal Mahallesi'nde yer alan 31 konutu satıyor...

Levent Gök'ten Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi'ne ilişkin açıklama!

Ankara Polatlı’da bulunan Duatepe Devlet Hastanesi, kaderine terk edildi. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “Hastane, uzun yıllar hizmet verdikten sonra yeni hastanenin yapılmasıyla 2017 yılında taşındı ve atıl durumda bırakıldı. Şimdi her yeri yıkılmış, sökülmüş metruk bir halde” dedi.

Ankara-Polatlı-Afyonkarahisar-Uşak-Manisa-İzmir YHT projesinin ihalesi mecliste!

Ankara-Polatlı-Afyonkarahisar-Uşak-Manisa-İzmir yüksek standartlı demiryolu projesi için yapılan ihale meclis gündemine taşındı. CHP'li Serter, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ankara Duatepe Devlet Hastanesi'nin eski binası kaderine terk edildi!

Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan Duatepe Devlet Hastanesi 2017 yılında boşaltılarak yeni binasına taşınmıştı. Boşaltılan binalar ise hiç bir amaçla kullanılmayarak kaderine terk edildi. 

Sinpaş GYO Ankara Polatlı arsası 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Ankara İli Sincan (Polatlı) İlçesi Yenidoğan Mahallesinde yer alan 142 ada 33 parsel e ait 1 adet arsasının değerleme raporu yayınlandı.

SGK'dan Ankara'da 72.1 milyon TL'ye satılık 7 arsa!

SGK, mülkiyeti SGK'ya ait, Ankara ili, Yenimahalle, Çankaya, Sincan ve Polatlı ilçelerinde yer alan 7 adet arsayı 72 milyon 68 bin 4 TL'ye satıyor...

TK Sera, Ankara Polatlı 2. OSB'de tesis inşaatına başladı!

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz "Ankara Polatlı 2. OSB'de, 37 bin metrekare arazi üzerinde, 5 bin metrekare kapalı alan olarak soğan depolama ve işleme tesisi inşaatına başladık" diye konuştu.

Ankara'da arazi anlaşmazlığı kavgası: 3 ölü!

Ankara'nın Polatlı ilçesinde arazi anlaşmazlığından çıktığı ileri sürülen silahlı kavgada 3 kişi yaşamını yitirdi.

Polatlı Sluh Hukuk Mahkemesi'nden 7.5 milyon TL'ye satılık 4 tarla!

Polatlı Sluh Hukuk Mahkemesi, Ankara ili Polatlı ilçesi İstiklal Mahallesi 39 ada 12 ve 13 parsel, 31 ada 55 parsel ve 226 ada 73 parselde yer alan tarlayı toplam 7 milyon 544 bin 27‬ TL'ye satıyor... 

Sinpaş GYO Ankara Polatlı arsası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara Sincan Polatlı'da yer alan arsa ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

TCDD'den Ankara'da satılık gayrimenkul!

TCDD Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü, Ankara Polatlı'da yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Ankara Polatlı'da 14.2 milyon TL'ye satılık sağlık tesisi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Ankara Polatlı'da yer alan sağlık tesisini 14 milyon 222 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Ankara'da 14.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Ankara Polatlı'da yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı.

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi Haberi

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi, terk edildiği günden bu yana enkaz haline geldi. Kapıları sökülen hastanenin camları da parçalandı. Cumhuriyet'ten Sarp Sağkal'ın haberine göre; tavanındaki kaplamaları bile sökülen hastanenin duvarlarına da resimler çizilmiş. Hastanede incelemeler yapan Levent Gök, izlenimlerini Cumhuriyet’e anlattı. 

Gök, “hastanenin çok ağır bir depremden çıkmış ya da tepesine bomba atılmış gibi perişan bir halde bulunduğuna” dikkat çekerek “Her yeri yıkılmış, sökülmüş, metruk bir halde. 4 yıldır bomboş duran bu hastane binası ve eklentileri, çevre açısından da ciddi bir rahatsızlık oluşturmaya başladı. Çünkü metruk halde bulununca, burayı uyuşturucu bağımlıları kullanmaya başlamış” diye konuştu.

BAKAN CEVAP VERMEDİ

Konuyu ilk günden bu yana takip ettiğini ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya yanıtlaması istemiyle soru önergesi sunduğunu da dile getiren Gök, önergesine cevap alamadığını...