Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi son durum

Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi son durum

Başkent Ankara’da 6 milyar dolar yatırımla uzay ve havacılık alanında yüksek katma değerli yerli ürünlerin üretileceği HAB kuruluyor. Tesis, Kanal İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en büyük 2. projesi olacak.

Ankara'da Hazine'ye ait 55 adet arsa satışa çıktı!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü, Ankara'da yer alan 55 adet arsayı satışa çıkardı.

Ankara'da 23.1 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü, Ankara Pursaklar'da yer alan 5 adet gayrimenkulü 23 milyon 69 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Ankara Yenimahalle'de 19.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Ankara Yenimahalle'de yer alan arsayı 19 milyon 650 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Ankara'da 14.3 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü Ankara'da yer alan 3 adet gayrimenkulü 14 milyon 370 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Milli Emlak Ankara'daki 40 arsayı satışa çıkardı!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü, Ankara'da yer alan 40 adet arsayı satışa çıkardı.

Ankara Milli Emlak'tan 19.2 milyon TL'ye satılık 36 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Ankara ili, Gölbaşı ilçesinde yer alan 36 gayrimenkulü 19 milyon 211 bin 350 TL'ye satıyor...

Ankara Milli Emlak Müdürlüğü 110 arsayı satışa çıkardı!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü tarafından 110 adet imarsız arsa ihaleye çıkıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 26 Mayıs 2021 günü gerçekleşecek.

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden 27.2 milyon TL'ye satılık 9 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi, Ankara ili, Pursaklar, Keçiören ve Altındağ ilçelerinde yer alan 9 gayrimenkulü 27 milyon 204 bin 200 TL'ye satıyor...

Ankara'da 12.1 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü, Ankara'da yer alan 3 adet gayrimenkulü 12 milyon 59 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Ankara'da 20.4 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Ankara Çankaya ve Gölbaşı'nda yer alan 2 adet gayrimenkulü 20 milyon 385 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden satılık 96 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Ankara ili, Pursaklar, Keçiören, Akyurt, Kahramankazan, Çubuk, Altındağ, Mamak, Kalecik ve Gölbaşı ilçelerinde yer alan 96 gayrimenkulü satıyor...

Ankara'da 33.5 milyon TL'ye satılık 33 gayrimenkul!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Ankara ili, Gölbaşı ve Çankaya mahallelerinde yer alan 33 gayrimenkulü 33 milyon 521 bin 850 TL'ye satıyor...

Ankara Pursaklar'da satılık ve kiralık 9 adet gayrimenkul!

Ankara İli Pursaklar Belediye Başkanlığı, Ankara Pursaklar ve Saray'da yer alan gayrimenkuller için satış ve kiralama ihalesi düzenliyor.

Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi son durum Haberi

Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi son durum


Yeni Şafak gazetesinde yer alan habere göre, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin harekatında yoğun şekilde görev yapan Hava Kuvvetleri, Ankara’daki üretim tesisleri ile yerli altyapıya kavuşacak.

Kahramankazan’da hayata geçirilmesi planlanan ve Kanal İstanbul’dan sonra yaklaşık 6 milyar dolarlık yatırım bedeliyle Türkiye’nin en büyük ikinci projesi olacak olan Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (HAB) projesi için süreç başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, geçtiğimiz günlerde HAB’ın kurulacağı bölgeyi denetlediği belirtildi.

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün, “bürokrasinin ağır işleyişi sonucu bu dev proje ile ilgili arzu edilen seviyede bir gelişme olmadı” dediği proje kapsamında 400 hektarlık sanayi alanı ve 100 hektarlık Teknoloji Geliştirme Merkezi oluşturulacak.

Edinilen bilgilere göre, Kahramankazan sınırlarında ve TUSAŞ’ın yanında 730 hektarlık alanda Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Ankara Sanayi Odası...