Ankaraya iki yıl içerisinde yeni bir adliye binası yapılacak

Ankaraya iki yıl içerisinde yeni bir adliye binası yapılacak

Başkente yakışır yeni bir adalet sarayı yapılması için yıllardır devam eden tartışmalar artık sona eriyor. Adalet Bakanlığı, Ankara'da kurulması planlanan yeni adliye sarayı için zemin etüdü çalışmalarının başlayacağını açıkladı.

Manzara Adalar'da 2 yıl kira garantili kampanya!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle Kartal'da yükselen Manzara Adalar'da peşin ödemede yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Projede, anlaşmalı bankalardan yüzde 0,79 faiz oranıyla konut kredisi avantajına ek olarak iki yıl boyunca koşulsuz kira alma kampanyası da başlatıldı...

Mor Efrem Süryani Kadim Kilisesi iki yıl içinde tamam!

Mor Efrem Süryani Kadim Kilisesi'nin inşaatının iki yıl içinde tamamlanacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Mor Efrem Süryani Kadim Kilisesi'ni İstanbul için yeni bir zenginlik olarak görüyorum." dedi...

Niziplioğlu 100 milyon dolara iki yeni otel açacak!

Niziplioğlu Holding, butik turizm alanında büyümek için harete geçti. Şirket, 100 milyon dolar yatırımla iki yıl içinde İstanbul-Mecidiyeköy ve Kapadokya'da iki oteli daha hizmete sunacak. 

Türkiye genelinde AVM sayısı iki yıl sonra 450 olacak!

JLL Türkiye’nin ‘Türkiye Ticari Gayrimenkul Pazarı Görünümü-2018 3. Çeyrek’ raporuna göre iki yıl sonra Türkiye genelindeki AVM sayısının 450 olacağı öngörülüyor.

Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı iki yılda tamamlanacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ankara-İzmir yüksek hızlı demiryolu hattının iki yıl içinde tamamlanacağını söyledi.

Emlakjet iki yıl üst üste “Dijital Gamechanger” seçildi!

Emlak pazarında oyunun kuralını değiştiren Emlakjet iki yıl üst üste “Dijital Gamechanger” seçildi..

Gaziray metro inşaatı 2 yıl içinde tamamlanacak!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sezer Cihan, '' 25 km uzunluğunda Organize Sanayi Bölgesini şehir merkezine bağlayan Gaziray metro inşaatına başladık. İki yıl içerisinde halkımızın hizmetine vermeyi hedefliyoruz'' dedi.

Mektebim Okulları iki yıl içinde 60 yeni okul açacak!

Mektebim, iki yıl içinde 60 yeni okul açacak. Mektebim Okulları Kurucusu Kalko "1.5 milyar TL yatırım yaptık. Bu yıl 2 bin 500 yeni istihdam sağlayacağız" şeklinde konuştu.

Aydın Şehir Hastanesi iki yıl içerisinde tamam!

Yeni Asır aracılığıyla Aydınlılara müjde veren Vali Ömer Faruk Koçak, Aydın Şehir Hastanesi'nin iki yıl içerisinde bitirileceğini söyledi.

2006 yılında Ataşehir'de 2 yıl garantili stüdyo daireler!

2006 yılında Ataşehir'de Bor Yapı tarafından inşa edilen Ata Studio'daki tüm daireler iki yıl garantili olarak satılıyormuş. Net 56 metrekare büyüklüğünde inşa edilen stüdyo daireler 130 bin dolara satılıyormuş.

Çukurova Balkon'da ödemeler 1 yıl sonra!

Çukurova Balkon’da, Ramazan Bayramı kampanyası kapsamında yüzde 1’lik peşinat hiç ödenmeden bedelin yüzde 17’si vade farksız olarak bir yıl sonra, diğer yüzde 17’si ise vade farksız olarak iki yıl sonra ödenebiliyor.

Ağaoğlu Deniz Temiz Derneği TURMEPA'ya 2 yıl sponsor oldu!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Deniz Temiz Derneği TURMEPA'nın 'Temiz Deniz Süpürgesi'ne iki yıl sponsor oldu. İlk seferine çıkan tekne, Ağaoğlu'nun yaptığı bağışla Marmara'da denizden çöplerin temizlenme işlemini yapacak.

ERA iki yılda Avrupa’daki ofis tutundurma oranlarını yakaladı!

Ekonomiye olan güveninin göstergesi olarak Türkiye’deki yatırımlarına devam eden ERA Gayrimenkul, iki yıl içinde Avrupa’daki ofis tutundurma oranlarını yakaladı. Avrupa’da yüzde 95 olan oran, Türkiye’de 70 olarak gerçekleşti.

Ankaraya iki yıl içerisinde yeni bir adliye binası yapılacak

Ankaraya iki yıl içerisinde yeni bir adliye binası yapılacak Ankaraya iki yıl içerisinde yeni bir adliye binası yapılacak

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Ankara Barosu Başkanı Av. Hakan Canduran, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'i ziyaret ederek Ankara'daki adliyeler sorununu görüştü. Müsteşar Kenan İpek, Ankara Hali'nin bulunduğu yere yapılması planlanan ve bütün mahkemeleri bir arada barındıracak yeni adliye kampusu için zemin etütlerinin gelecek hafta yapılacağı müjdesini verdi. Türkiye'nin en kullanışlı adliyesinin planlandığını ve Türkiye Barolar Birliği ile Ankara Barosu'nun da planlama aşamasında konuya etkin şekilde dahil edileceğini belirten Müsteşar Kenan İpek, inşaatın da iki yıl içerisinde bitirileceğini ifade etti. Müsteşar İpek, bu süre zarfında geçici olarak hizmete sokulan Balgat'taki ek binanın eksikliklerinin de en kısa sürede giderileceğini açıkladı. Sabah...