Antalya Aksekide alt yapı çalışmaları

Antalya Aksekide alt yapı çalışmaları

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse parti olarak vatandaşa hizmet yolundaki engelleri bir bir kaldırdıklarını belirterek, Büyükşehir Yasası'nın da bunun bir örneği olduğunu söyledi.

Antalya 3. Etap Raylı Sistem Projesi 2 ayda tamamlanacak!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 3. Etap Raylı Sistem Projesi'nde Meltem Bulvarı üzerinde süren alt yapı çalışmalarını inceledi. Devam eden çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Böcek, Meltem etabında hayata geçirilen çalışmaların 2 ay içinde tamamlanacağını sözlerine ekledi.

Korkuteli-Antalya karayolu surların altından inşa edilecek alt geçitle bağlanacak!

Büyük İskender'in geçemediği, Korkuteli-Antalya karayolu nedeniyle 1950'lerde yıkılan surlar yeniden inşa edilip, birleştirilecek. Karayolu ise surların altından inşa edilecek alt geçitle bağlanacak.

Antalya Kemer’in çehresi değişti!

Antalya Büyükşehir Belediyesi 4.5 senede Kemer’de alt yapıdan üst yapıya önemli çalışmalar gerçekleştirdi. Kemer'e toplamda 260 milyon liralık yatırım yapıldı. 

Antalya'nın sanayi sitelerinde tapu sorunu çözüldü!

Antalya'da Akdeniz Sanayi Sitesi ve Yeşil Antalya Sanayi Sitesi'nin kat artışı ve tapu sorunları çözüldü. Alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanan sitelerin değeri attı.

Antalya Büyükşehir’den Kaş’a 363 milyon TL’lik yatırım!

Antalya Büyükşehir Belediyesi alt yapıdan üst yapıya Kaş’ta hizmet seferberliği sürdürürken ilçeye 4 yılda 363 milyon 725 bin TL’lik yatırım yaptı.  

Antalya'da kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Hizmet Birimi, alt yapısını tamamladığı Karşıyaka ve Uzunoluk Mahallelerindeki yollarda asfalt çalışmaları hızla sürüyor.

Antalya Kepez Fabrikalar Mahallesi’nin yolları yenileniyor!

Antalya Kepez Fabrikalar Mahallesi’nin alt yapısı yenilendi. Belediye yol çalışmasına başladı. Asfalt ve kaldırım yenileniyor.

Antalya Hobi Bahçesi'nde altyapı çalışmaları tamamlandı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Bahtılı Mahallesi’nde hayata geçirdiği “Hobi Bahçesi Projesi”nde alt yapı tamamlanırken, hobi evlerinin inşası sürüyor.

Manavgat'ın alt yapısına 192 milyon TL harcandı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Manavgat’a yatırım olduğu yağdı. İlçenin kangrene dönüşen alt yapı sorunlarını çözmek için 3 yılda 192 milyonluk yatırım yaptı.

Antalya Korkuteli'nde 52 milyon TL'lik altyapı yatırımı yapıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Korkuteli’nin alt yapısına 3 yılda 52 milyon 103 bin TL yatırım yaptı.

Antalya Korkuteli'nin altyapısına 52 milyonluk yatırım!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Korkuteli’nin alt yapısına 3 yılda 52 milyon 103 bin TL yatırım yaptı. Mahallelerin yıllardır süren içme suyu sorunlarını bir bir çözen ASAT, arıtma ve kanalizasyon yatırımları ile ilçenin geleceğini de koruyor.

Antalya Finike'ye 73 milyonluk altyapı yatırımı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Finike’ye 3 yılda 73 milyonluk yatırım yaptı. 120 kilometrelik kanalizasyon ağıyla örülen, 84 kilometrelik içme suyu hattı yapılan ilçenin alt yapı sorununa köklü çözümler getirildi.

Antalya Akçatı’ya emisyonlu asfalt!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, daha önce genişleterek, alt yapısını hazırladığı Alanya’nın Akçatı mahallesi yolunda asfalt çalışmalarına başladı. Diğer asfalt türlerine göre daha kalın olan emisyonlu asfalt yöntemi ilk kez kullanıldı.

Antalya Aksekide alt yapı çalışmaları

Antalya Aksekide alt yapı çalışmaları Antalya Aksekide alt yapı çalışmaları

Köse, Akseki Belediye Başkanı İsmet Uysal ve partisinin ilçe yönetimiyle Cevizli, Gümüşdamla, Kuyucak, Salihler, Bademli, Süleymaniye, Değirmenlik mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyareti sırasında vatandaşların isteklerini dinleyen Köse, özellikle altyapı ve içme suyu isteyen mahallelerin taleplerinin çözüleceğini söyledi. Köse, "Yeni yasayla çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediyemiz, Antalya genelinde 2019 yılına kadar alt yapısız ve susuz hiçbir mahalle bırakmayacak. ASAT'ın sorumluluğunda olan mahallelerin alt yapı çalışmaları belirli bir program çerçevesinde ilerliyor" dedi. 


Sabah...