Antalya Döşemealtı projeleri

Antalya Döşemealtı projeleri

Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in bölge için yaptığı yatırımlar ve hazırlayıp hayata geçirdiği projelerle ilçe adeta şantiye sahasına döndü. Projelerin başlamasıyla birlikte yüzlerce insan da istihdam imkanı buluyor.

Menderes Türel: Döşemealtı yatırımlarla taçlanıyor!

Döşemealtı’nda muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Başkanı Türel, yeni çevreyolları, hızlı tren, hipodrom, Antalyaspor Tesisleri, Antalyaspor Koleji gibi projelerin ilçeyi çok farklı bir konuma getireceğini söyledi.

Yatırımlar Antalya Döşemealtı'nı taçlandırıyor!

Antalya Döşemealtı'nda muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Menderes Türel, yeni çevreyolları, hızlı tren, hipodrom, Antalyaspor Tesisleri, Antalyaspor Koleji gibi projelerin ilçeyi çok farklı bir konuma getireceğini söyledi.

Antalya Döşemealtı'na yeni devlet hastanesi müjdesi!

Antalya'nın Döşemealtı ilçesindeki hastane sorunu sona eriyor. 100 yataklı devlet hastanesinin inşaat ihalesinin 24 Temmuz ayında yapılacağı duyuruldu.

Antalya Döşemealtı'nda 15 kaçak yapı yıkıldı!

Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde kaçak olduğu 15 yapının yıkımı tamamlandı. Döşemealtı Belediyesi devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Antalya Döşemealtı'ndaki bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Antalya ili, Döşemealtı ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31106 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Antalya Döşemealtı'nda 25 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Döşemealtı/Antalya Belediye Başkanlığı, Antalya Yağca Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 25 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya Döşemealtı Belediyesi gayrimenkullerini satıyor!

Borçlarından dolayı personel maaşını bile ödeyemeyen CHP’li Döşemealtı Belediyesi çareyi arsa satışında buluyor. Arsa kalmayınca sıra sosyal donatı alanlarına geldi.

Green Life Residence Antalya'da 0,60 faizle 120 ay vade fırsatı!

Antalya Döşemealtı'nda yükselen Green Life Residence projesi Müeahhit Halil Uçar tarafından inşa ediliyor. Lansmana özel satışların yapıldığı projenin 197 gün sonra tamamlanması planlanıyor.

Rengi Antalya'da 300 bin TL'ye!

Rengi Antalya projesi Antalya Döşemealtı'nda hayata geçiriliyor.  Rengi Antalya'da daire fiyatları 300 bin TL'den başlayarak değişiyor. 

Antalya, vizyon projelerle çağ atlıyor!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’yı vizyon projeleri ile marka şehir haline getiriyor.

Antalya'da kaçak yapıya izin yok!

Antalya'nın Döşemealtı ilçesi Altınkale Mahallesi'ndeki  meralarda yer alan 16 yapı yıkıldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Altınay, imar barışından 31 Aralık 2017'den önce inşa edilen yapıların yararlanabildiğini söyledi... 

Antalya'nın çehresi kentsel dönüşümle değişiyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm ve yenileme projeleri ile Antalya’nın çehresi değişiyor. 

Antalya ATKOM binasının inşaatı tam gaz!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel “Antalya Akıllı Kent Projeleri”nden bahsetti.

Antalya'da konut satışları yüzde 5.7 arttı!

Antalya’da konut satışları yüzde 5.7 oranında yükseldi.  ÖSSE Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Önder Baş, en yoğun talebin, Döşemealtı ve Konyaaltı bölgelerinde olduğunu açıkladı. 

Antalya Döşemealtı TOKİ'ye raylı sistem müjdesi!

Döşemealtı TOKİ konutları sakinleri ile buluşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2019 sonrası hedeflerinin raylı sistemi TOKİ konutlarına kadar uzatmak olduğunu dile getirdi.

Antalya Döşemealtı projeleri

Antalya Döşemealtı projeleri Antalya Döşemealtı projeleri

Belediye bünyesinde kurduğu özel proje ekibi ile 'Her mahalleye en az bir proje' prensibiyle çalışan Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçenin çehresini değiştiriyor. 32 Mahalleyi kapsayan alt ve üst yapı çalışmalarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Şantiyeye dönen Döşemealtı'nda yeni yollar, parklar, yeşil alanlar, kapalı pazaryerteri, meydanlar yapılıyor. 


12 yeni parkın inşaatı başladı... 


Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in yakından lakip ettiği park ve yeşil alan projeleri hızla devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkartılan Yeşilbayır ve Yeniköy Mahallelerinde toplam 4 olmak üzere aralarında temalı parklarında bulunduğu Altınkale. Bahçeyaka. Düzlerçamı, Nebiler, Tornalar, Çıplaklı (TOKİ), Nebiler Yalınlı, Dağbeli merkez parkının inşaatı kısa sürede bitirilerek vatandaşların hizmetine açılacak. 


İlçenin her tarafından çalışma var... 


Belediye Başkanı Turgay Genç'in seçimlerden önce de vaat ettiği Döşemealtı'nın...