Antalya Real Estate Investeurasia Fuarı başladımı

Antalya Real Estate Investeurasia Fuarı başladımı

23-26 Haziran 2016 tarihinde Antalya Expo Center’da bu sene ilk kez gerçekleşecek olan ANTALYA REAL ESTATE & INVESTEURASIA fuarının satışları başladı.

Rıchı Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rıchı Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Basıl Nızar Nou Aljabarı ve Khaled Mohamed ortaklığında kuruldu.

Evek Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Evek Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Majd Zaın tarafından kuruldu.

Servet GYO, Oswe Real Estate GmbH'ın 400 bin adet hissesini Kızılbük GYO'ya sattı!

Servet GYO, Oswe Real Estate GmbH'ın 400 bin adet hissesini Kızılbük GYO'ya sattığını açıkladı.

Winsland Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Winsland Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Sarıyer’de  500 bin TL sermaye bedeli ile Egemen Arslan tarafından kuruldu.

Nata Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nata Real Estate Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Natavan Suleımanova tarafından kuruldu.

Jahan Real Estate Emlak Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited  Şirketi kuruldu!

Jahan Real Estate Emlak Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited  Şirketi Beylikdüzü’nde  100 bin TL sermaye bedeli ile Farahnaz Shahmoradı ve Salih Yaşar tarafından kuruldu.

Mg Real Estate Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited  Şirketi kuruldu!

Mg Real Estate Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited  Şirketi Başakşehir’de  200 bin TL sermaye bedeli ile Abdalla M.A.H. tarafından kuruldu.

Fha Real Estate Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Fha Real Estate Gayrimenkul Limited  Şirketi Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fathı El Haj Alı tarafından kuruldu.

CN One Real Estate Gayrimenkul Emlak Pazarlama Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CN One Real Estate Gayrimenkul Emlak Pazarlama Danışmanlık Ticaret Limited  Şirketi Ataşehir’de  10 bin  TL sermaye bedeli ile Xıngyu Weı tarafından kuruldu.

Becis Real Estate Emlak Danışmanlık Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Becis Real Estate Emlak Danışmanlık Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed Becıs tarafından kuruldu.

Rüzgar Real Estate Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rüzgar Real Estate Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Sarıyer’de  100 bin TL sermaye bedeli  ile Murat    Binici tarafından kuruldu.

Saif Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saif Real Estate Gayrimenkul Ticaret  Limited Şirketi  Sarıyer’de  10 bin TL sermaye bedeli  ile  Nurodın A. Mohamed  tarafından kuruldu.

Horızun Busıness Real Estate Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Horızun Busıness Real Estate Turizm Limited Şirketi Avcılar’da  100 bin TL sermaye bedeli  ile Musab Gör  tarafından kuruldu.

Antalya Real Estate Investeurasia Fuarı başladımı Haberi

Antalya Real Estate Investeurasia Fuarı başladımı

23-26 Haziran 2016 tarihinde Antalya Expo Center’da bu sene ilk kez gerçekleşecek olan ANTALYA REAL ESTATE & INVESTEURASIA fuarımızın satışlarına başlamış bulunmaktayız. Fuar merkezi iç ve dış alan toplam 40.000 m² olup, toplamda 3 holde 12.000 m²’lik net kapalı alanda yapılacaktır. Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden yaklaşık 1.000 kişilik VIP ziyaretçi grubu fuarı ziyarete gelecektir. Bu kişilerin listesi fuara katılan firmalarımız ile fuar öncesi paylaşılacaktır. Ayrıca Antalya’da A sınıfı oteller ile özel ziyaretçi çalışmaları yapılacak olup, her gün otellerden fuar alanına özel seçilmiş yabancı misafirler getirilecektir.


Neden Antalya? 

Dünyanın her kıtasından uçak seferleri düzenlenen iki havalimanına sahip Antalya'yı geçen yıl 12 milyon 66 bin yabancı ziyaret etti. Bu rakam, şehre gelen yabancı turist sayısında Cumhuriyet tarihinin rekoru oldu. Antalya; doğası, palmiyelerle sıralanmış...