Araç taşımalı blok trenler

Araç taşımalı blok trenler

Bremen - Köseköy ve Schwertberg - Tekirdağ Limanı arasında her biri 204 araç kapasiteli blok trenler çalışacak.

Türkiye ile Almanya ve Avusturya arası blok trenler çalışacak!

Bremen - Köseköy ve Schwertberg - Tekirdağ Limanı arasında her biri 204 araç kapasiteli blok trenler çalışacak.

Sarphan Finans Park C blok ofisler Nisan'da teslim!

Anadolu Yakası’nın merkezinde yükselen İstanbul Finans merkezinde ayrıcalıklarla dolu lüks çalışma ortamı Sarphan Finans Park’ın C Blok Ofisleri Nisan ayında sahiplerine teslim ediliyor .

Yeni Galata ve Atatürk Köprüleri araç trafiğine kapatılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre; Yeni Galata ve Atatürk Köprüleri 17.02.2015 tarihinde 03:30-04:30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine kapatılarak deniz trafiğine açılacak.

Iasos Beach Club projesinin ilk 4 blok inşaatı tamamlandı! 250 bin TL'ye!

Bodrum Kıyıkışlacık Iasos Koyu’nda konumlanan ve 144 konuttan meydana gelen Iasos Beach Club Bodrum Projesi’nde ilk 4 blok inşaatı tamamlandı. Daire fiyatları lansmana özel 250 bin TL'den başlıyor.

Yeni Galata ve Atatürk Köprüleri araç ve yaya trafiğine kapatılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre Yeni Galata ve Atatürk Köprüleri araç ve yaya trafiğine kapatılacak. İşte İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan o açıklama...

Maltepe Adalife E blok satışları başladı!

Maltepe Adalife E blok satışları başladı.AdaLife Evleri yaşam kalitenizi arttırıp modern ve nezih bir yaşamla sizi alıp Marmara denizinin masmavi derinliklerine götürecek...

Pendik'teki 120 metrelik araç altgeçidi açılıyor!

Lokman Hekim Caddesi ile Adnan Menderes Bulvarı’nı birbirine bağlayacak yeni araç alt geçidi açılış için gün sayıyor. Geçtiğimiz Haziran ayında yapımına başlanan altgeçit ile sahil yönünden gelen sürücüler doğrudan D-100(E-5) karayoluna ulaşabilecek.

Çekmeköy Belediyesi araç filosuna 21 araç ekledi!

Çekmeköy Belediyesi, ilçe halkına daha iyi hizmet vermek adına araç filosuna eklediği 21 tane aracı düzenlenen törenle teslim aldı. Araçlar tören sonrasında Çekmeköy ilçesinde bir tur attı.

Anzar Turizm ve Gıda İthalat İhracat Araç Kiralama Limited Şirketi kuruldu!

Anzar Turizm ve Gıda İthalat İhracat Araç Kiralama Limited Şirketi, Ali Hussein S Alhaj Younis, Mohamed Ali A Ghlaisa tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Turmarmara Turizm Organizasyon Aracılık ve Araç Kiralama Hizmetleri Limited Şirketi İstanbul Pendik Çarşı Şubesi açıldı!

Turmarmara Turizm Organizasyon Aracılık ve Araç Kiralama Hizmetleri Limited Şirketi İstanbul Pendik Çarşı Şubesi, Hayri Genç Şube Müdürlüğü'nde 100 bin TL'lik sermaye ile 12 Ocak'ta kuruldu.

Hatalı blok veya bağımsız bölüm numaralarında düzeltme işlemi ne kadar?

Hatalı blok veya bağımsız bölüm numaraları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan 1721 sayılı Genelge gereğince düzeltilebiliyor. Peki, hatalı blok veya bağımsız bölüm numaralarında düzeltme işlemi ne kadar?

Hatalı blok veya bağımsız bölüm numaralarında düzeltme nasıl olur?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan 1721 sayılı Genelge gereğince, hatalı blok veya bağımsız bölüm numaralarında düzeltme işlemi yapılabiliyor. Peki, hatalı blok veya bağımsız bölüm numaralarında düzeltme nasıl olur?

Socar, Ayazağa Vadistanbul Bulvar'dan blok satın aldı!

AZERBAYCANLI petrol şirketi Socar, İstanbul Ayazağa'daki 'Vadistanbul Bulvar'dan blok satın aldı. 19 bin metrekare alan için 75 milyon dolar ödeyen Socar, aldığı bloğu merkez binası yapacak.

Araç taşımalı blok trenler Haberi

Araç taşımalı blok trenler

Türkiye ile Almanya ve Avusturya arasında trenle otomobil taşımaları başladı. TCDD Yük Dairesi Başkanlığı ile DB Schenker ve Rail Cargo arasında yürütülen ortak çalışmalar sonucu Almanya (Bremen)-Köseköy ve Avusturya (Schwertberg)-Tekirdağ Limanı arasında otomobil taşımaları başlatıldı. 204 araç taşıma kapasitesine sahip blok trenlerle yılda 20 bin araç taşınacak. 


Türkiye ile Almanya ve Avusturya arasında otomobil taşımacılığı başlatıldı. Almanya’dan Köseköy’e, Avusturya’dan ise Tekirdağ Limanı’na gelen 204 araç taşıma kapasitesine sahip blok trenlerle yılda 20 bin araç taşınacak. Deneme seferleri başarıyla gerçekleştirilen trenlerle Mercedes otomobilleri Almanya’dan Köseköy’e, BMW otomobilleri ise Avusturya’dan Tekirdağ Limanı’na taşınacak. Önümüzdeki günlerde yine Almanya-Türkiye (Köseköy) arasında karşılıklı olarak Hyundai otomobil taşımaları başlatılacak. Türkiye ile Fransa arasında 2015'te blok konteynerlerle oto yedek parçası taşımaları başlatıldı. Haftada 4 gün karşılıklı olarak...