Arıkan Yapı Parkcity evleri

Arıkan Yapı Parkcity evleri

Arıkan Yapı, Parkway Alışveriş Merkezi'nden sonra Parkcity projesiyle İstanbul'un en ucuz konut projesini satışa çıkardı. 97 metrekare konut 85 bin YTL.

Arıkan Yapı'nın acı günü! Osman Arıkan vefat etti!

Arıkan Yapı'nın aile büyüğü eğitimci, öğretmen Osman Arıkan hayatını kaybetti...

Toskana Orizzonte'de 10 ay ertelemeli kampanya!

Toskana Orizzonte ile tek katlı villa projesinin mimarı Arıkan Yapı başlattığı kampanya ile ödemeye 10 ay sonra karar verme fırsatı sunuyor

Toskana Orizzonte son 75 villa için yüzde 10 KDV indirimi!

Toskana Orizzonte kalan son 75 villası için özel kampanya başlattı. Arıkan Yapı projeden daire alanlar için ek yüzde 10 KDV indirimi avantajı da sunuyor.

Toskana Orizzonte'de tarihi fırsata ek yüzde 10 KDV indirimi!

Arıkan Yapı Emlak Konut ve GYODER’in öncülüğünde devam eden kampanya kapsamında, Toskana Orizzonte projesinde 240 ay vade seçeneğine ek yüzde 10 KDV indirimi ile tek katlı villa sahibi olma fırsatı sunuyor.

Toskana Orizzonte kampanyalı fiyatlar 2017!

Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen Toskana Orizzonte projesi, toplamda 493 villadan meydana geliyor. İşte, Toskana Orizzonte kampanyalı fiyatlar 2017...

Habip Arıkan: Konutta KDV indirimi sektöre umut ışığı oldu!

Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan konutta KDV indirimi ve diğer düzenlemelerle ilgili açıklama yaptı. İşte Arıkan'ın o açıklamaları...

Habip Arıkan: Türk insanı yatay mimariyi hak ediyor!

Bugün gerçekleşen Şehircilik Şurası’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yatay mimari hakkındaki söylemleri ile ilgili Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan şunları söyledi:

Toskana Orizzonte 3. Etap'ta yüzde 8 indirim!

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde bulunan Toskana Vadisi içinde Arıkan Yapı tarafından hayata geçirilen Toskana Orizzonte’nin üçüncü ve son etabı satışa sunuldu.

Arıkan Yapı'ya European Property Awards’tan 4 ödül!

Arıkan Yapı, European Property Awards’ta iki farklı kategoriden toplamda dört ödülün sahibi oldu.

Toskana Orizzonte'ye Londra'dan 4 ödül!

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde hayata geçirdiği Toskana Orizzonte projesi ile tek katlı villa yaşamının temsilcisi Arıkan Yapı Avrupa’nın en önemli gayrimenkul ödüllerinden European Property Awards’tan dört ödülle döndü.

Toskana Orizzonte 200 milyon dolarlık yatırımla yükseliyor!

Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğiyle yapılan Toskana Orizzonte projesi 200 milyon dolarlık yatırımla yükseliyor. Toplam 187 adet villadan oluşan projede, fiyatlar 650 bin ile 1 milyon 200 bin dolar arasında değişiyor.

Konutta KDV indirimi ülke ekonomisi adına alınmış doğru bir karar!

Konut alımında KDV’de gerçekleştirilen yüzde 10’luk indirim ile ilgili Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan’ın yorumunu paylaştı.

15 bin TL'lik devlet desteğine yönelik projeler geliştirilmeli!

Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan konut alımında devletin gerçekleştirdiği 15 bin TL’lik desteği yorumladı.

Arıkan Yapı Parkcity evleri

Arıkan Yapı Parkcity evleri Arıkan Yapı Parkcity evleri

Parkcity'de 8 blok, 383 daire, bölgenin ilk ve tek ofis plazası olan Parkoffice ve yol boyunca dizili bağımsız 41 mağazanın yer aldığı Parkshops bulunuyor. 

Esenkent'te, TEM'e 1 kilometre uzaklıkta, D100 karayoluna 5 km, havaalanına 22 km, Levent'e ise 42 km uzaklıkta bulunan Parkcity, alışveriş merkezlerinden, eğitim merkezlerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yerlere yürüme mesafesinde konumlandırıldı.

Sitelerin en büyük sorunlarından biri olan otopark ile ilgili olarak ise Parkcity'de 383 daire için 28 bin metrekare büyüklüğünde 2 kat kapalı otopark bulunuyor. Dairelere direk ulaşım imkanın sağlandığı bu otoparklar sayesinde yüzeyde araç trafiği sorunu çözümlendi. 24 saat CCTV güvenlik sisteminin çalıştığı Parkcity'de her ayrıntı düşünüldü. Çocuk oyun...