Arte İcon

Arte İcon

Toplam 50 bin metrekare kapalı alanı bulunan projede her blokta 128 adet daire bulunuyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor. Peki Arte İnşaat Arte İcon Rezidans nerede?

Ankara Arte İcon Rezidans'da fiyatlar 475 bin TL!

Arte İnşaat imzasıyla hayata geçirilen proje toplam 256 adet daireden oluşuyor. Ankara Arte İcon Rezidans'da fiyatlar 475 bin TL olarak satışa sunuluyor. Projede fiyatlar kata göre değişiyor.

Nus Arte nerede?

Nus Arte nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Nus Arte nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Nus Arte fiyat listesi!

Nus Arte fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Nus Arte fiyat listesi ve proje detayları...

Nus Arte projesi geliyor! Yeni proje!

Sınırlı Sorumlu İş Adamları Konut Yapı Kooperatifi yeni projesi için düğmeye bastı. Proje İzmir Karabağlar'da inşa edilecek.

Arte Mimarlık Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arte Mimarlık Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Cafer Kızıl, Cansel Kızıl, Cansu Kızıl, Çağla Kızıl ortaklığında kuruldu.

Arte Borgo 1'inci Etap teslimleri 2020'de!

Arte İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Gürler, yurt dışında da pazar arayışlarının olduğunu belirtirken, 2020'de 2 yeni projeye başlayacaklarını ifade etti...

Arte Restorasyon Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arte Restorasyon Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yılmaz ve Bekir Yılmaz tarafından kuruldu.

Icon Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Icon Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hayri Modanlı ve Okan Sökesoğlu tarafından kuruldu.

İzmir Nus Arte projesinin lansmanı yapıldı!

S.S Meclis Yapı Konut Kooperatifi ilk projesi Nus Arte’nin lansmanı için tören düzenlendi. Hatay’da yükselecek olan proje 390 konuttan oluşacak...

ARTE İnşaat yeni dönemde çalışmalara başlıyor!

Ankara'da inşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren ARTE İnşaat, yeni vizyon ve çalışma anlayışı ile faaliyetlerine devam edeceklerinin bilgisini verdi..

Icon Hava Yolları Anonim Şirketi kuruldu!

Icon Hava Yolları Anonim Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Syed Shakeel A.Hussaını tarafından kuruldu.

Teknokent projesi Sarıyer'de kurulacak!

MEF Üniversitesi ve Icon Grup tarafından Sarıyer-Zekeriyaköy bölgesinde teknokent projesi kurulması için imzalar atıldı. Teknokent'in 2019 yılının sonunda açılması planlanıyor.

Arte Home Mimarlık Restorasyon Limited Şirketi kuruldu!

Arte Home Mimarlık Restorasyon Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Berkan Yükseloğlu ve Öykü Ecem Akdaş ortaklığında kuruldu. 

3D yazıcıyla 10 bin dolar maliyetli ev üretildi!

ICON isimli firma 1 milyarı aşkın insanın ev ihtiyacına çözüm geliştirmek adına çalışmalarını sürdürüyordu. Firma, 3D printer teknolojisini kullandı ve 10 bin dolar maliyetle 1 gün içerisinde 55 metrekare ev yapmayı başardı.

Arte İcon

Arte İcon Arte İcon

'Arte İnşaat Arte İcon Rezidans nerede?' sorusuna cevap aramadan önce projenin diğer özelliklerine değinelim. Toplam 256 adet daireden oluşan proje zemin+34 kat şeklinde yükseliyor.


Ankara Arte İcon teslimleri ne zaman?

Toplam 256 adet daireden meydana gelen projede ödeme seçenekleri kapsamında kişiye özel ödeme planı sunuluyor. Projedeki dairelerin teslimleri Ağustos 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.


Arte İcon satış fiyatları

2 blok şeklinde yükselen projede ortak kullanım alanları arasında kapalı otoparki, çok amaçlı salon, fitness ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Projedeki 15. kattaki dairelerin fiyatları 475 bin TL'den başlıyor; bu fiyat üzerinden katlara indikçe fiyatlar düşerken, katlara çıktıkça fiyatlar artıyor. 


Arte İnşaat Arte İcon Rezidans nerede?

Her blokta 128 adet dairenin yer aldığı proje Ankara İl'i, Yenimahalle İlçe'si Alacaatlı İncek Yolu üzerinde inşa ediliyor. Zemin+34 kat şeklinde...