Arthur kasırgası

Arthur kasırgası

ABD’nin Florida eyaletinde iki gün önce başlayan tropik Arthur kasırgası, Kanada’da etkili olmaya başladı.ABD’nin güneyinde başlayan ve kuzeye ilerleyen kasırga Kanada’da hayatı olumsuz etkiledi..

Bahamalar'da yıkım uydudan görüntülendi!

Dorian kasırgası ABD'den önce Bahamalar'da can kayıplarına neden oldu. Bölgedeki yıkım ise havadan uyduyla görüntülendi.

Dorian'da 13 bin ev ağır hasar gördü!

Dorian Kasırgası Bahamalar'ı vurdu. Dorian'da kasırga sonucunda 13 bin ev kullanılamaz hale geldi.

Blue Road basın lansmanı düzenlendi!

Arthur & Miller Real Estate, Blue Road şirketiyle işbirliği lansmanı 13 Aralık sabahı, NEF09 Eğitim Salonu’nda düzenlendi. Lansmana, 20’ye yakın merkez ve franchise ofis yöneticisi katılım gösterdi. 

Türkiye’nin ilk Designer Outlet'i Vialand'de açılacak!

Gürsoy Grup ve Mc Arthur Glen Group tarafından Türkiye’nin ilk Designer Outlet'i açılacak. 50 milyon Euro yatırımla gerçekleştirilecek proje, İstanbul’un Vialand kompleksi içerisinde konumlanacak. Proje 2019 ilkbaharında kapılarını açacak.

Karayip'te vatandaşlığa kasırga indirimi!

Birçok insan özellikle Avrupa ülkelerinde vatandaşlık hakkı kazanmak için çeşitli bedeller ödüyor. Kimi gayrimenkul alıyor, kimi yatırım yapıyor. En kolay vatandaşlık hakkı veren Karayipler'de Irma kasırgası sonrasında vatandaşlık maliyetlerinde indirim yapıldı...

Tolgahan Sayışman: Felaketi öngörseydim, ev almazdım!

Miami’den iki ev satın alan Tolgahan Sayışman, Irma Kasırgası sonrası yaptığı açıklamada “Felaketi öngörseydim bu yatırım için acele etmezdim” dedi.

Irma kasırgası Richard Branson'ın adasını yerle bir etti!

ABD'de hayatı cehenneme çeviren Irma kasırgası ünlü milyarder Richard Branson'ın da adasını yerle bir etti.

ABD'deki Irma Kasırgası 30 bin Türk'ü mağdur etti!

Irma Kasırgasının vurduğu Florida'da yaklaşık 30 bin Türk’ün gayrimenkulü var. Miami’de ev sahibi olan ünlüler arasında sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim de bulunuyor.

Irma kasırgası Kübayı da vurdu! Binalar çöküyor!

Küba'nın kuzey sahillerini vuran kasırganın yol açtığı fırtına ve sellerde 10 kişi hayatını kaybetti. Ülkedeki konut stokunun büyük bölümü yıllanmış eski binalardan oluşuyor.

Irma kasırgası, Miami'den ev alan beyaz Türkleri vurdu!

Milyonları karanlığa gömen Irma kasırgası, Miami'den ev alan beyaz Türkleri vurdu. Miami'de yaşayan İlker İnanoğlu ile Florida'da yaşayan Ceyda Ateş Instagram hesaplarından dehşet dolu anları paylaştı..

Miami'den ev alan beyaz Türklere kötü haber!

Bir felaket gibi gelen ve saatte 295 kilometre hızla ilerleyen Irma Kasırgası, St Martin Adası ile Barbuda Adası'nı enkaza çevirdi. Kasırganın Cumartesi günü Miami'ye, Pazar günü ise Florida'ya gelmesi tahmin ediliyor.

İngiltere'deki Hobbit Evi 3 milyon TL'ye satılıyor!

Mimar Arthur Quarmby’nin 41 yıl önce inşa ettiği ‘Hobbit Evi’nin eşi benzeri yok. Gizli bir tünelden girilebilecek olan bu evin neredeyse tamamı da yine yerin altında.

Yalıkavak Wadi Villaları satışa çıkıyor!

Yalıkavak’ta bulunan Wadi Villaları’nı tamamlayarak satışa sunuyor. Projenin satış-pazarlamasını ise gayrimenkul alanında deneyimli kadrosu ile Bodrum’un, emlak alanında güvenilir markalarından biri olan Arthur&Miller BODRUM yürütüyor.

Arthur kasırgası

Arthur kasırgası Arthur kasırgası

ABD’nin Florida eyaletinde iki gün önce başlayan tropik Arthur kasırgası, Kanada’da etkili olmaya başladı.


Kanada’nın doğu eyaletleri Nova Scotia ve New Brunswick ile Prince Edward Island’da saatte ortalama 110 kilometre hızla esen kasırga, beraberinde getirdiği yağmurla hayatı felç etti. Kasırga ve şiddetli yağmurla oluşan sel baskınları nedeniyle günlük hayat dururken, üç eyalette elektrikler kesildi, uçak seferleri iptal edildi ve bazı yollar ulaşıma kapandı.


Ülkenin güneydoğu bölgesinde 300 binden fazla ev ve işyerine enerji nakil hatlarının kopması nedeniyle elektrik verilemiyor. 


Kanada Kasırga Merkezi, kasırganın bir süre daha etkili olacağını ve kuzeydoğudaki Newfoundland eyaletine doğru hareket etmesinin beklendiğini açıkladı. Şu ana dek can kaybına neden olmayan Arthur kasırgasının ne miktarda maddi hasara yol açtığı henüz...