28 / 03 / 2023

atmli durak

atmli durak

Baraka halinde bulunan taksi duraklarını kaldırarak yerlerine banka ATM'lerinin de yer aldığı modern duraklann yapılmasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi, beğenilen bu durakların yaygınlaştırılması için ihale yaptı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ATM'li durak ihalesine 5 teklif geldi!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ATM'li modern taksi duraklarını yaygınlaştırıyor. Muhtelif yerlerdeki 8 adet ATM'li taksi durağının yapım işi ihale edildi. İhale için 5 firma teklifte bulundu.

Dolar dur durak bilmeden yükseliyor! Gümüş ise giderek zayıflıyor...

Dolar/TL kuru dün akşam 18,76 TL seviyesini gördü. Dolar yeni günde de dur durak bilmeden yükseliyor. Dolar baskısı altında kalan gümüş fiyatları ise giderek zayıflıyor...

Tek Durak Ofis'te inşaat izinlerine kolaylık!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelerek "Tek Durak Ofis sistemi hakkında görüş alışverişlerinde bulundu. 

Sefer Durak: Korsan emlakçılarla mücadele şart!

Son dönemde kayıt dışı çalışan emlakçı sayısının hızla arttığını söyleyen Tuse Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Durak, ''Korsan emlakçılarla mücadele şart'' diye konuştu.

Tek durak ofis sistemi yayılıyor!

Yabancı yatırımcıya kolaylık için İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) çatısı altında hizmete giren Invest in Istanbul (Tek Durak Ofisi), Kalkınma Bakanlığı’nın belirlediği 8 kentte daha açılıyor ve yayılmaya başlıyor. 

Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı'na ek durak mı geliyor?

İnşaat çalışmalarının başladığı Esenyurt-Bahçeşehir-Mahmutbey Metro Hattı'na ek durak mı geliyor? İşte İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yanıtı...

Tek durak ofis sistemi 2018'de yaygınlaştırılacak!

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, yatırımcılara sağlanan olanaklar konusunda açıklama yaptı. Elvan, İstanbul'da pilot olarak uygulanan "tek durak ofis" sisteminin, 2018'de diğer illeri ve yerli yatırımcıları da kapsayacağını söyledi.

Meram Son Durak'ın çehresi teleferikle değişiyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, şehrin en önemli dinlenme ve turistik alanı olan Meram Son Durak’ta yapımı devam eden yeraltı otoparkı ve teleferik istasyonu inşaatını inceledi.

Kemeraltı'ndaki Başdurak Cami turizme kazandırılacak!

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç, “Kemeraltı'ndaki Başdurak Cami projesine baş koyduk. Bu camiyi restore edip turizme kazandıracağız" dedi.

Durak Konut Yapı İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Durak Konut Yapı İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Necmi Durak ve Necati Durak ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 28 Nisan'da Maltepe, Küçükyalı Mahallesi, Şevki Çavuş Sokak'ta kuruldu.

Şanlıurfa Akçakale'de 5 metrelik yol 14 metreye çıkarıldı!

Akçakale Belediye Başkanı Ecz.Abdulhakim Ayhan'ın talimatlarıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri dur durak bilmiyor. Akçakale Belediyesi Fen işleri müdürlüğünün yol yapım ve genişletme çalışmaları devam ediyor.

Antalya 2. aşama raylı sistem hattının detayları açıklandı!

Antalya'da yapımı süren ikinci aşama raylı sistem hattının bilinmeyen detayları ortaya çıktı. Projede 15 durak, 5 köprü ve 2 viyadük yer alıyor. İlk yılda saatte 7 bin yolcu taşınabilecek

Demir İnşaat Ukrayna'da Türk Şehri projesini kuracak!

İlk adımı Ukrayna'da atacak olan şirket, 'Türk Şehri'ni kurmak için kolları sıvadı. Konut, otel ve AVM'den oluşacak proje için 25 milyon dolar yatırım yapılacak. İkinci durak ise Almanya olacak

Harran yeniden inşa ediliyor!

İlçede çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz Harran'ın bütün kırsal ve şehir merkezindeki yollarını dur durak bilmeden yeniden inşa ediyor.

atmli durak Haberi

atmli durak


Kayseri Büyükşehir Belediyesi ATM'li modern taksi duraklarını yaygmlaştınyor. Muhtelif yerlerdeki 8 adet ATM'li taksi durağının yapım işi ihale edildi. Baraka halinde bulunan taksi duraklarını kaldırarak yerlerine banka ATM'lerinin de yer aldığı modern duraklann yapılmasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi, beğenilen bu durakların yaygınlaştırılması için ihale yaptı. 

Yaklaşık maliyeti 835 bin 927 TL olan 8 adet ATM'li taksi durağının yapılması ihalesine 5 firma katıldı. 

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri şöyle oldu: Bayer Mühendislik: 628 bin 491 TL Göker Gözütok Mühendislik: 707 bin 543 TL Gökışığı İnşaat: 799 bin 931 TL Başaran İnşaat: 845 bin TL Sinan İnşaat: 1 milyon 092 bin TL İhale, tekliflerin incelenmesinin ardından sonuçlanacak


Kayseri Anadolu...