Avmlerin ciro endeksi

Avmlerin ciro endeksi

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkam Salih Bezci, Alışveriş Merkezleri'nin Türkiye'ye çağ atlatan projeler olduğunu belirterek, "Ankara ve İstanbul'daki AVM'ler son 10 yılda ekonomiye adeta damga vurdu" dedi.

Toplam ciro endeksi azaldı!

Takvim etkisinden arındırılmış sanayi, inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplam ciro endeksi, nisanda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 20,9 düştü.

İnşaat ciro endeksi Mart'ta yüzde 21,4 azaldı!

Takvim etkisinden arındırılmış sanayi, inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplam ciro endeksi, Mart ayında geçen senenin aynı ayına göre yüzde 5,2 arttı.

İnşaat ciro endeksi şubat ayında yüzde 1,6 arttı!

Türkiye İstatistik Kurumu, şubat ayına ilişkin ciro endekslerine bakıldığında, inşaat ciro endeksi şubat ayında yüzde 1,6 artış gösterdi.

 İnşaat ciro endeksi Ocak 2020’de yüzde 17,9 geriledi!

Türkiye İstatistik Kurumu, ocak ayına ilişkin ciro endekslerini açıkladı. İnşaat sektörü, ocakta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 17,9 geriledi…

AVM perakende ciro endeksi 2020 Ocak'ta yüzde 27,3 arttı! 

AVM perakende ciro endeksi, Ocak 2020 döneminde bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 27,3 artış gösterdi ve 340 puan oldu...

İnşaat ciro endeksi Aralık 2019'da yüzde 21 arttı!

TÜİK, 2019 yılı Aralık ayına ilişkin ciro endekslerini açıkladı. Takvim etkisinden arındırılmış sanayi, inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplam ciro endeksi, Aralık'da geçen yılın aynı ayına göre yüzde 12,6 artış gösterdi...

AVM perakende ciro endeksi 2019'da yüzde 15.9 arttı! 

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile Akademetre Research tarafından ortaklaşa hazırlanan AVM Perakende Ciro Endeksi'nin 2019 yıl sonu verilerine göre, AVM Perakende Ciro Endeksi dördüncü çeyrekte, bir önceki senenin aynı dönemine göre yüzde 17 artışla 296 puana ulaştı...

İnşaat sektörü ciro endeksi 2019 Kasım'da yüzde 2.6 arttı!

İnşaat sektörü ciro endeksi, 2019 yılının Kasım ayında bir önceki yılın aynı dönemi ile karşılaştırıldığında ve takvim etkisinden arındırılmış olarak incelendiğinde yüzde 2,6 oranında artış gösterdi...

AVM ciro endeksi 2019 Kasım'da yüzde 20,1 arttı!

AVM ciro endeksi, 2019 yılının Kasım ayında bir önceki yılın aynı dönemi ile karşılaştırıldığında ve enflasyondan arındırılmadan incelendiğinde yüzde 20,1 artarak 352 puana ulaştı.

Ciro endeksinde yüzde 9 artış gerçekleşti!

Takvim etkisinden arındırılmış sanayi, inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplam ciro endeksi, ekim ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 9 artış gösterdi.

AVM ciro endeksi 2019 Ekim'de yüzde 15,9 arttı!

AVM Perakende Ciro Endeksi, 2019 yılı Ekim ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 15,9 artarak 321 puana ulaştı...

AVM Perakende Ciro Endeksi 2019 Eylül'de yüzde 3,5 arttı!

AVM Perakende Ciro Endeksi’nin Eylül ayı ve 3. çeyrek sonuçları açıklandı. Ciro Endeksi 2019 Eylül'de yüzde 3,5 arttı...

AVM Perakende Ciro Endeksi Ağustos'ta yüzde 7,8 arttı!

AVM Perakende Ciro Endeksi’nin ağustos ayı sonuçları açıklandı. Açıklanan verilere göre, ciro endeksi Ağustos 2019 döneminde bir önceki yılın aynı ayı ile karşılaştırıldığında ve enflasyondan arındırılmadan incelendiğinde yüzde 7,8 artış kaydetti.

Avmlerin ciro endeksi

Avmlerin ciro endeksi Avmlerin ciro endeksi

ALIŞVERİŞ Merkezi ve Yatırımcıları Derneği'nin (AYD) ATO'nun desteğiyle düzenlediği "Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi" projesinin tanıtım ATO Shopping Fest Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplanü'nın açılışında konuşan ATO Başkanı Salih Bezci, perakende ticaretin Türkiye ekonomisi içinde önemli bir yer aldığını söyledi. AVM'lere ilişkin sorunlar bulunduğunu kaydeden Bezci, bu sorunlara çözüm yollarının da bulunduğunu söyledi. Konuşmasında AVM'lerin önemine değinen Bezci, "AVM'ler Türkiye'ye çağ atlatmış projelerdir. Ankara ve İstanbul'daki AVM'ler son 10 yılda ekonomiye adeta damga vurdu" dedi. 
ANADOLU'YU GEZEREK SORUN DİNLEYECEĞİZ 

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkam Hulusi Belgü de konuşmasında, AVM yatırımlarının 1985 yılından bu yana çok konuşulan yatırımlar olduğunu belirterek, Dernek olarak sektörün sorumlarına çözüm üretmeye çalıştıklarım kaydetti. 


Türkiye'de halen 343 AVM bulunduğunu kaydeden Belgü, eğitimli personel sıkıntısı yaşadıklarım anlattı. Belgü,...