Ayse Yapı Vogue Kurtköy fiyat

Ayse Yapı Vogue Kurtköy fiyat

Vogue Kurtköy projesinde güncel fiyatlar 210 bin TL'den başlıyor. Ayse Yapı'nın Vogue Kurtköy projesinde teslimler bu yıl sonunda yapılacak...

Vogue Rezidans Kurtköy fiyatları!

Vogue Rezidans Kurtköy fiyatları 220 bin liradan başlıyor. 250 konut ve 20 dükkandan oluşan Vogue Kurtköy projesinin bu yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor...

Vogue Kurtköy Konutları nerede?

Dairelerin 1+1 olarak dizayn edildiği Vogue Kurköy'de ticari birimler de bulunuyor. Proje 3 blok halinde inşa ediliyor. Peki Vogue Kurtköy Konutları nerede?

Sürer İç Mimarlık Yapı İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sürer İç Mimarlık Yapı İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy 20 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Sürer tarafından kuruldu.

M Gökay Metal Ürünleri Çelik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

M Gökay Metal Ürünleri Çelik Yapı  Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Gök tarafından kuruldu.

Metot Prefabrik Ve Hafif Çelik Yapı Endüstrisi Limited Şirketi kuruldu!

Metot Prefabrik Ve Hafif Çelik Yapı Endüstrisi Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Karkın tarafından Pendik'te kuruldu. 

Acoda Mimarlık İnşaat Taahhüt Ve Yapı Malzemeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Acoda Mimarlık İnşaat Taahhüt Ve Yapı Malzemeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Bayram tarafından kuruldu. 

Ginza Yapı Ve Gayrimenkul Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Ginza Yapı Ve Gayrimenkul Ticaret Sanayi Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 3 milyon TL sermaye bedeli ile Ayşe Kanburoğlu tarafından kuruldu.

Yuşa Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Yuşa Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Şener Özdemir ve Ayşe Güneş ortaklığında kuruldu. 

Vogue Trade Center ne zaman teslim?

Vogue Trade Center Ayse Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Vogue Trade Center ne zaman teslim?

Vogue Trade Center fiyat listesi!

Vogue Trade Center fiyat listesi daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Proje  İstanbul Avrupa Yakası Şişli Bomonti'de Ayse Yapı tarafından yükseliyor. 

Vogue Trade Center fiyat listesi!

İstanbul Ataşehir'de Ayse Yapı imzası ile hayata geçirilecek Vogue Trade Center projesinde 12 . kattan itibaren adalar ve deniz manzarası bulunuyor..

Vogue Trade Center'da satışlar başladı! Yeni proje!

Ayse Yapı imzasıyla İstanbul Ataşehir Finans Merkezi'nde hayata geçirilen Vogue Trade Center projesinde satışlar başladı. Vogue Trade Center'da fiyatlar 4 milyon 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ayşe Arzu Karagöz, Pana Yapı'dan ayrıldı!

Pana Yapı'da yaklaşık 2 yıldır görev yapan Ayşe Arzu Karagöz bugün itibarı ile görevinden ayrıldı.

Tekşen Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tekşen Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ayşe Şen tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ayküç İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Elektronik Medikal Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ayküç İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Elektronik Medikal Ticaret Limited Şirketi Ayşe Küçük tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ayse Yapı Vogue Kurtköy fiyat

Ayse Yapı Vogue Kurtköy fiyat Ayse Yapı Vogue Kurtköy fiyat


İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik'e bağlı Kurtköy bölgesinde yükselen Vogue Kurtköy projesi Ayse Yapı tarafından hayata geçiriliyor.


Vogue Kurtköy Evleri projesi 243 adet konut ve 13 adet ticari birimden meydana geliyor. 6 bin metrekare alanda yükselen Vogue Kurtköy projesi üç blok olarak tasarlandı.Vogue Kurtköy güncel fiyatlar!


Vogue Kurtköy projesinin tamamı 1+1 dairelerden oluşuyor. Projede daireler 63 metrekare, 64 metrekare ve 66 metrekare büyüklüklerde planlandı.


Vogue Kurtköy güncel fiyatlar 210 bin TL ile 240 bin TL aralığında değişiyor. Vogue Kurtköy projesinde teslimlerin bu yıl Aralık ayında yapılması hedefleniyor.


Vogue Kurtköy projesinde yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, toplantı salonu, kapalı otopark gibi sosyal imkanlar bulunuyor. Projede konut bedelinin 135 bin TL kısmı için banka kredisi kullanılıyor. Kalan tutar teslim zamanı veriliyor.Adres: Kurtköy...