Bağcılar Şehitler Parkı açılış

Bağcılar Şehitler Parkı açılış

Bağcılar Belediyesi AK Parti yönetimiyle modern yaşam alanlarının kurulduğu, prestij caddelerin hizmete sunulduğu ve “Kentsel Dönüşüm Projesi” kapsamında asansörlü, otoparklı binaların inşa edildiği cazibe merkezi haline geldi.

Bağcılar Şehitler Parkı ve Çanakkale Zaferi Müzesi’nin açılışı yarın yapılıyor!

Bağcılar Belediyesi Şehitler Parkı ve Çanakkale Zaferi Müzesi’ nin açılışı Milli Savunma Bakanı Sayın İsmet Yılmaz ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’ nun katılımıyla yapılacak.

Bağcılar pazar alanı projesi imar tadilatı askıda!

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi, Gençosman Parkı Zeminaltı Otopark ve Pazar Alanı Projesi için imar planı tadilatı bugün askıya çıkı..

Bağcılar Meydan Park Evleri geliyor!

Ömer Çelik İnşaat tarafından hayata geçirilen Meydan park Evleri projesi İstanbul Bağcılar'da yer alıyor. Bağcılar Meydan Park Evleri'nde fiyatlar 780 bin TL'den başlıyor...

Bağcılar'a Çetsa Park projesi geliyor!

Kentsel dönüşüm projelerinin hız kesmeden arttığı Bağcılar'a Çetsa Park projesi geliyor. İstanbul Bağcılar'da Göztepe Mahallesi'nde yükselen Çetsa Park projesi, iki blok olarak yükseliyor.

Bağcılar Çetsa Park Evleri'nin temeli atıldı!

Kentsel dönüşüm sürecinin hız kesmeden devam ettiği Bağcılar'da Çetsa Park Evleri’nin temeli atıldı. Proje 2 blok halinde inşa edilecek.

Nurol Park Bağcılar ödeme seçenekleri 2017!

Konut fiyatlarının 562 bin TL'den başladığı Nurol Park Güneşli projesinde anahtar teslimler hemen yapılıyor. Projede 544 rezidans daire, 84 loft daire, 880 towers daire ve 50 ofise yer veriliyor. İşte Nurol Park Bağcılar ödeme seçenekleri 2017...

Bağcılar Belediyesi'nden Azerbaycan'a dostluk parkı!

Bağcılar Belediyesi, Ermenilerin 25 yıl önce Azerbaycan’ın Hocalı kasabasında gerçekleştirdiği katliamı dünya kamuoyuna hatırlatmak adına önemli bir projeyi hizmete sunuyor

Bağcılar Hocalı Dostluk Parkı'nın inşaatında son durum!

Bağcılar Belediyesi tarafından yapılan Azerbaycan Hocalı Dostluk Parkı'nın inşası hızla sürüyor. Park, 33 dönümlük alana sahip olacak.

Bağcılar Belediyesi'nden yapım karşılığı kiralık otopark!

Bağcılar Belediye Başkanlığı, Barbaros Mahallesi'nden bulunan park alanında yer altı katlı otopark ve üzerine park yaptırılacak. 30 yıllığına kiraya verilecek tesisisin yatırım bedeli 10 milyon 479 bin 697 TL olarak belirlendi.

Bağcılar'da lüks konut projesinin parkında zehirli zemin skandalı!

İstanbul’un Bağcılar ilçesindeki lüks bir konut projesinin çocuk parkı inşaatında, çocukların kanser başta olmak üzere birçok hastalığa yakalanmasına neden olan tehlikeli kimyasallardan yapılmış zemin kaplama maddesi ele geçirildi.

Bağcılar Molla Güranı Parkı çevresi imar planı askıda!

Bağcılar Molla Gürani Parkı ve Çevresi 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği 1 Kasım'da askıdan indirilecek...

Bağcılar Ilgaz Park Evleri'nde 350 bin TL'ye!

Ilgaz Park Evleri İstanbul Bağcılar'a bağlı Demirkapı'da yükseliyor. Ilgaz Yatırım tarafından inşa edilen projede lansman fiyatları 350 bin TL'den başlıyor.

MFM Yapı Bağcılar Adn Park projesi!

MFM Yapı Bağcılar Adn Park projesi metroya 3 dakika ve metrobüse 7 dakika mesafede inşa ediliyor.Bağcılar Adn Park projesinde 48 daire yer alıyor.

Bağcılar'da öğrencilere trafik eğitim parkı inşa ediliyor!

Bağcılar’da ilköğretim çağındaki öğrencilere trafik kurallarını eğlenerek öğretmek amacıyla Trafik Eğitim Pisti ve Parkı inşa ediliyor.

Bağcılar Şehitler Parkı açılış Haberi

Bağcılar Şehitler Parkı açılış


AK Parti Bağcılar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Lokman Çağrıcı, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz tarafından açılışı yapılan “Şehitler Parkı ve Çanakkale Zaferi Müzesi” ile farklı bir görünüme kavuşan Bağcılar’da 10 tane kapalı yüzme havuzu inşaatı sürdüğünü söyledi.


Milli duyguları okşuyor


Son yıllarda büyük ivme kazanan Bağcılar’daki projeleri anlatan Başkan Lokman Çağrıcı, Avrupa’da bile az sayıda örneği bulunan Engelliler Sarayı ve Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezleri’nin hayata geçirdiklerini söyledi. Milli duyugularla ilgili projesini de anlatan Başkan Çağrıcı, Sarıkamış Muharebelerinde, Balkan, Çanakkale ve Kurtuluş savaşlarında şehit düşen Mehmetçikleri anmak için Türkiye’de bir ilk olarak Çanakkale Savaşı ile Sarıkamış şehitlerine ithaf edilerek tasarlanan Evren Mahallesi Cami Yolu Caddesi üzerinde inşa edilen “Şehitler Parkı ve Çanakkale Zaferi Müzesi” kısa süre önce Milli Savunma...