Bakyapı yeni kampanyası

Bakyapı yeni kampanyası

Yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak Bakyapı “120 ay vade farkı BAKYAPI’dan” kampanyasını başlattı..

Birevim'den Tasarrufa İlk Adım kampanyası!

Birevim, teminat zorunluluğu olmayan yeni kampanyası ''Tasarrufa İlk Adım'ı tüketiciye sundu. Bu kampanya ile 3 bin TL ile 23 bin TL arası herhangi bir tasarruf miktarı üzerinden uygun maliyetlerle birikim yapılabiliyor.

Birevim’den yeni kampanya!

Ev almak isteyen vatandaşları faizsiz olarak konut sahibi yapan Birevim teminat zorunluluğu olmayan yeni kampanyası Tasarrufa İlk Adım’ı tüketiciye sundu.

Birevim'den 'Tasarrufa İlk Adım' kampanyası ile sektöre yeni soluk!

Tasarruf finans modelini ilk kez ev ve araba sahibi olmanın ötesine taşıyan Birevim, “Tasarrufa İlk Adım” kampanyası ile sektöre yeni bir soluk kazandırdı.

MEB'in 13 bin yeni okul binası için bağış kampanyası başladı!

İhtiyaç duyulan 13 bin yeni okul binasının yapımına ve depreme karşı güçlendirme çalışmalarına katkı vermek isteyen hayırseverler, "Okullardan Yarınlara" kampanyası kapsamında ayni ve nakdi yardım yapabilecek...

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.

Nef Nefis Cumartesi ve Nefis Pazar kampanyası hangi projelerde geçerli?

Nef Nefis Cumartesi ve Nefis Pazar kampanyası hangi projelerde geçerli sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Nef'in yeni kampanyası 14-15 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak.

VakıfBank’tan iki yeni dev konut kredisi kampanyası!

VakıfBank bankanın gayrimenkulü konut satışlarında konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0.98’e düşürdüğünü ve yeni açıklanan Bahara Özel Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1.28 konut kredisi faizi uygulamaya başladı...

Folkart 2019 kampanyası detayları!

Folkart 2019 kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Firmanın yeni kampanyası 4 projede geçerli olacak.

Dap yeni yıl kampanyası 2019!

Dap yeni yıl kampanyası 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Kampanya kapsamında projelerden 0 faizle konut sahibi olmak mümkün.

Murat Çevik'ten yine çok konuşulacak reklam filmi!

Onur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çevik, Pendik'in Ağaoğlu olarak tanınıyor. 30 yıldır yatırımlarını İstanbul'un Pendik ilçesine yapan Çevik, çektiği reklam filmleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Çevik, Onur Life 180'deki yeni kampanyası için çok ses getirecek bir reklam filmi çekti...

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası!

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde ödemeler adım adım yapılıyor. 

Bakyapı İnşaat Enerji ciro artışında şampiyon oldu!

Bakyapı İnşaat Enerji, 2016'da 118,8 milyon TL olan cirosunu 2017'de yüzde 139,3 artışla 284,3 milyon TL'ye taşıyarak ciro artışında Anadolu 500'ün birincisi oldu. Konut sektörüne 27 yılda 45 proje kazandıran Bakyapı, yeni projeler geliştirmeye devam ediyor.

Nest Dragos yeni satış kampanyası 2018!

Nest Dragos yeni satış kampanyası 2018 hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. BGS Nest Yaşam tarafından inşa edilen projede avantajlı fiyatlar ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 

Bakyapı yeni kampanyası

Bakyapı yeni kampanyası Bakyapı yeni kampanyası

Gayrimenkul ve konut inşaatı sektörüne hayata geçirdiği projelerle Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olan Bakyapı, gerçekleştirdiği kampanyalarla da herkesi ev sahibi yapma misyonunu yerine getiriyor. Bu kapsamda tüm projelerinde sınırlı sayıdaki daireler için başlatılan, “120 Ay Vade Farkı Bakyapı”dan kampanyasıyla, yatırımcılar 120 ay vade farksız taksitlendirme fırsatı ile ev sahibi olabilecek. Bakyapı bu adımıyla sektörün canlandırılmasına yönelik görevini yerine getirirken yatırımcılarıyla kurduğu güveni de pekiştiriyor. 

"Huzurlu Yaşam Alanları" sloganıyla hayata geçirdiği tüm projelerinde bulunduğu bölgeye yüksek katma değer ve prestij katan Bakyapı, destek verdiği ulusal kampanyalar ile tüm kesimleri ev sahibi yapmak için kararlı adımlar atıyor. 

Bu kapsamda projelerinde yeni başlatılan “120 Ay Vade Farkı Bakyapı’dan” kampanyası da bunun bir örneğini oluşturuyor. Yatırımcıların nitelikli konut projelerine bütçelerini zorlamayacak şekilde ulaşmalarını hedefleyen kampanyada...