Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak!

Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak! Bakyapı yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak!

Firma: Bak Yapı

Yeni kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapacak Bakyapı “120 ay vade farkı BAKYAPI’dan” kampanyasını başlattı..Gayrimenkul ve konut inşaatı sektörüne hayata geçirdiği projelerle Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olan Bakyapı, gerçekleştirdiği kampanyalarla da herkesi ev sahibi yapma misyonunu yerine getiriyor. Bu kapsamda tüm projelerinde sınırlı sayıdaki daireler için başlatılan, “120 Ay Vade Farkı Bakyapı”dan kampanyasıyla, yatırımcılar 120 ay vade farksız taksitlendirme fırsatı ile ev sahibi olabilecek. Bakyapı bu adımıyla sektörün canlandırılmasına yönelik görevini yerine getirirken yatırımcılarıyla kurduğu güveni de pekiştiriyor. 

"Huzurlu Yaşam Alanları" sloganıyla hayata geçirdiği tüm projelerinde bulunduğu bölgeye yüksek katma değer ve prestij katan Bakyapı, destek verdiği ulusal kampanyalar ile tüm kesimleri ev sahibi yapmak için kararlı adımlar atıyor. 

Bu kapsamda projelerinde yeni başlatılan “120 Ay Vade Farkı Bakyapı’dan” kampanyası da bunun bir örneğini oluşturuyor. Yatırımcıların nitelikli konut projelerine bütçelerini zorlamayacak şekilde ulaşmalarını hedefleyen kampanyada sunulan 120 ay vade farksız taksitli ödeme seçeneği, yatırımcı taleplerini yükseltiyor. 

“Sektörümüzün canlanması için vazifemizi yapacağız”

Bakyapı olarak her kesimi ev sahibi yapma misyonla sektörde fark yarattıklarını ifade eden Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “Sektördeki bu duruşumuzu gerçekleştirdiğimiz Ulusal kampanyalarla da destekleme gayreti içerisindeyiz. Bu yıl bir yandan yeni projelerimizin inşaat çalışmalarını sürdürürken diğer yandan satışta olan son projelerimize yönelik kampanyalarımızla da sektörümüzün canlandırılmasına yönelik üzerimize düşen vazifemizi gerçekleştireceğiz” dedi. 

3 ayda 310 daire satışı

2018 yılında başlattıkları Ulusal kampanyanın yatırımcılar tarafından ciddi bir talep gördüğünü belirten Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, son olarak düzenledikleri 84 ay vade farkı Bakyapı’dan  kampanyasıyla  3 ayda  310 dairenin satışını tamamladıklarını söyledi.

Sosyal ve toplumsal değerleri ön planda tutan yaklaşımla inşa ettikleri projelerden ev sahibi yaptıkları binlerce aileye yenilerini eklemeyi hedeflediklerini ifade eden Veysel Bakgör, yeni kampanyaları hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Hem yatırımcımız hem sektörümüz hem de ekonomimiz kazanacak.”

“Geçtiğimiz aylarda ülke çapında başlatılan 84 ay vadeli ulusal kampanyaya Bursa’dan destek veren tek firma olarak katıldık. Kampanyanın sonuçları hem yatırımcılarımızı hem de bizi çok memnun etti. Biz de buradan yola çıkarak bu kampanyayı destekleyen yeni bir kampanya başlatmak istedik. 84 ay vade seçeneğini 120 aya çıkardık. Yatırımcılarımız projelerimizde sınırlı sayıdaki daireler için geçerli olan kampanyamız sayesinde bütçelerini zorlamayarak evlerini satın alabilecekler. Hem yatırımcımız hem sektörümüz hem de ekonomimiz kazanacak.”

 

http://www.bakyapi.com.tr/