bandırma arsa fiyatları

bandırma arsa fiyatları

Balıkesir'e bağlı Bandırma ilçesinde yer alan Edincik Mahallesi tarihi evleri ile emlak yatırımcılarının gözdesi haline geldi.

Balıkesir Bandırma'da 3.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, Paşabayır Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 868 bin 780 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Bandırma'da 22 milyon TL'ye icradan satılık kesimhane tesisi!

Bandırma İcra Dairesi, Balıkesir ili, Bandırma ilçesi, Ömerli Mahallesi, 0 ada, 1572 parseldeki kesimhane tesisi ve müştemilatı olan arsa vasıflı taşınmazları 22 milyon 3 bin 539 TL'ye icradan satıyor..

Kale Grubu Bandırma'da arazi satın aldı!

Kale Grubu, yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini açıkladı. Firma, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yeni fabrika kurmak için arsa satın aldı. 

Balıkesir Bandırma'da 3.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, Paşabayır Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 868 bin 780 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Bandırma'da 5.8 milyon TL'ye icradan satılık 4 arsa!

Balıkesir Bandırma'da yer alan üzerinde tavukhane ve depo bulunan 4 adet arsa toplamda 5 milyon 862 bin 120 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Bandırma'da 30.2 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Balıkesir İli, Bandırma İlçesi,Ömerköy mahallesi, 1572 parsel nolu, Şeker Piliç ve yem Sanayii Ticaret A.Ş ye ait arsa vasfındaki taşınmaz 30 milyon 231 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı.

Bandırma Belediyesi'nden 10.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Bandırma Belediye Başkanlığı, 600 Evler Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. İhalesi 23 Kasım'da gerçekleşecek arsanın satış bedeli 10 milyon 406 792 TL olarak belirlendi.

Balıkesir Bandırma'da 9.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Bandırma Belediye Başkanlığı, 17 Eylül Mahallesi'nde bulunan arsayıs atışa çıkardı. İhalesi 9 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek arsanın satış bedeli 9 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Bandırma OSB'nin2. etabında arsa satışları başladı!

Ulaşım olanakları, teşvikte 4'cü kademede yer alması, coğrafi konumu ve doğalgazıyla yatırımcıyı cezbeden Bandırma OSB'nin, 2 bin 100 dönümden oluşan 2. etapta arsa satışları başladı.

TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap alt gelir grubu başvuruları başladı!

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap alt gelir grubu için 6 adet konutun başvuruları başladı. Açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılan projedeki dairelerin fiyatları 70 bin 143 TL'den başlıyor.

TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik emekli kura sonuçları!

TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik emekli kura sonuçları henüz açıklanmadı. Bugün saat 11.00'de satışa sunulan projede daire fiyatları 71 bin 465 TL'den başlıyor.

Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ 2. Etap kura çekimi!

Balıkesir Bandırma Edincik TOKİ 2. Etap kura çekimi emeklilere özel olarak yapılacak. Daire fiyatlarının 71 bin 465 TL'den başladığı projede 240 ay vade fırsatı sağlanıyor.

Bandırma'da konut ve arsa fiyatları yükseldi!

Bandırma’da Emlak Danışmanlığı yapan Varan Emlak’ın yetkilisi Hayri Varan "Bandırma’da emlak piyasası göz önüne alındığında yoğun bir talep var. Özellikle arazi ve boş arsa üzerine yoğun bir talep görüyoruz." dedi.

Balıkesir Bandırma'da 5.1 milyon TL'lik gayrimenkul satışı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Balıkesir Bandırma İlçesi'nin Edincik Mahallesi'nde bulunan arsa üzerindeki binaları satışa çıkardı. İhaleye en yüksek teklif Organiksa Tarım Madencilik Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş.den geldi.

bandırma arsa fiyatları Haberi

bandırma arsa fiyatları

Balıkesir'in değerli ilçelerinden Bandırma'da yer alan, Erdek ve Gönen E 30 kilometre uzaklıkta yer alan Edincik tarihi evleri ile gayrimenkul piyasasında öne çıkan bölgelerden biri oluyor.

Tarıma dayalı zeytincilik başta olmak üzere beyaz et ve yumurta üretilen ve tavuk çiftliklerin  bulunduğu mahalle, tarım ve hayvancılıkla bölge ekonomisine katkı sağlıyor.

Sanayi sitesi olma özelliğine sahip Edincik'te Beton Santrali ve  yem fabrikası ve  1 adet tarım makina üretim tesisi
benzeri üretim tesisleri yer alıyor. Bölgede ayrıca ev ihtiyaçların karşılanması için çok sayıda kurumsal markanın marketkleri, kasapları ve manavları bulunuyor.

Mahallede yer alan Recep Gencer Anadolu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi eğitim konusunda da önemli başarılara atıyor.

Bölgede Toplu Konut İdaresi (TOKİ) konutlarının inşa edilmesiyle sosyal yaşam daha da ilerledi. Diğer yandan bölgede faaliyet gösteren...