Başakşehir Belediyesi Arsa İhalesi

Başakşehir Belediyesi Arsa İhalesi

Başakşehir Belediyesi, İkitelli 2 Mahallesi'nde yer alan konut imarlı 2 dev arsasını satışa çıkarıyor. İhale yöntemi ile satışacak arsaların toplam bedeli 425 milyon TL olarak belirlendi. 

Başakşehir'de 7.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, 5. Etap 1. Kısım Akşemseddin Caddesi'nde yer alan taşınmazını satıyor. İhale, 27 Nisan'da gerçekleşecek.

Başakşehir Belediyesi'nden 20.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, Başakşehir'in 1. Kısım Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Akaryakıt ve Servis İstasyonu Alanı imarlı arsanın satış bedeli 20 milyon 808 bin 580 TL olarak belirlendi.

Başakşehir Belediyesi'nden satılık 4 arsa!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, Kayaşehir Fatih Koleji'nin karşısındaki 4 arsayı satışa çıkardı. Arsaların toplam bedeli 260 milyon TL olarak belirlendi.

Başakşehir Belediyesi'nden 260 milyon TL'ye satılık arsa!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, Kayaşehir Fatih Koleji'nin karşısındaki 4 arsayı satışa çıkardı. Arsaların toplam bedeli 260 milyon TL olarak belirlendi.

İstanbul Başakşehir'de 75 milyon TL'ye satılık arsa!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, Ziya Gökalp Mahallesi'nde yer alan eğitim tesis alanı olarak belirlenmiş 12.131,79 metrekarelik arsayı 75 milyon TL bedelle ihaleye çıkarıyor...

Başakşehir Belediyesi, 68.5 milyon TL'den arsa satıyor!

Başakşehir Belediyesi, 25 bin 73,47 metrekare arsayı gelir paylaşımı modeli ile uygun projelerin yapılması için 68 milyon 500 bin TL'den satışa çıkardı. Satış, 09 Ağustos 2012 Perşembe günü saat 14:00'de yapılacak

Başakşehir Belediyesi, hasar tespiti için İzmir'e ekip gönderdi!

Başakşehir Belediyesi, İzmir'de meydana gelen deprem sonrasında kentte yürütülen hasar tespit çalışmalarına katıldı. Belediyeye ait ekipler 382 binada çalışma gerçekleştirdi.

Başakşehir Belediyesi, yarım kalan Başakşehir Şahintepe bağlantı yolunu tamamlıyor!

Başakşehir Belediyesi,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yarım bıraktığı Başakşehir Şahintepe bağlantı yolunun yapım çalışmalarını tamamlıyor.

Başakşehir Belediyesi'nin kiraladığı binalar meclis gündeminde!

Başakşehir Belediyesi tarafından millet kıraathanesi olarak kiralanan binalar meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Başakşehir Belediyesi'nin binası için 500 milyon TL ek bütçe!

Başakşehir Belediyesi bir yandan İstanbul’un en büyük belediye binasını inşa ederek lüks bir harcama yaparken, diğer taraftan bütçesi yetmediği için 500 milyon TL’lik ek bütçe aldı. 

Başakşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binası 130 milyon TL'ye mal olacak!

Başakşehir Belediyesi'nin kaba inşaatını Emlak Konut GYO'nun üstlendiği yeni hizmet binası toplam 130 milyon TL’ye mal olacak.

Başakşehir Belediyesi'nden arsa karşılığı hasılat paylaşımı ihalesi!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı yöntemiyle satılması işi ihale ediyor.  İhalesinin muhammen bedeli 450 milyon TL olarak belirlendi.

Başakşehir Belediyesi'nden 1.500 sosyal konut geliyor!

Mavera Comfort projesinin basın lansmanında konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, " İlçemizde bu sebeple Başakşehir Belediyesi'nin yapımına başlayacağı yaklaşık 1.500 konutluk bir sosyal projemiz olacak" dedi.

Başakşehir Belediyesi'nden 120 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, Bahçeşehir Hoşdere 2. Kısım'da yer alan gayrimenkulü 120 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Başakşehir Siteler Arası Futbol Turnuvası'nın şampiyonu Avrupa Konutları!

Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği tarafından gerçekleştirilen Siteler Arası Futbol Turnuvası'nın şampiyonu Avrupa Konutları oldu.

Başakşehir Belediyesi'nden arsa karşılığında hasılat paylaşımı ihalesi!

Başakşehir Belediye Başkanlığı, arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı yöntemiyle satılması işi ihalesi kapalı teklif usulü ile 295 milyon TL'ye ihale edilecek.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi arsa satıyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Üngüt'teki 10 buçuk dönüm arsayı satılması için ihaleye çıkardı. Büyükşehir'in kaynak arayışını için bu yolu tercih ettiği bildiriliyor

Talas Belediyesi arsa satışından 10.7 milyon lira gelir elde etti!

Kayseri Talas'ta, Talas Belediyesi'ne ait olan 16 parça taşınmaz, açık artırma usulü ile ihaleye çıkarıldı. Taşınmazlardan 4'ünün satışı yapılırken, 12 parça taşınmaz ise pazarlığa bırakıldı...

Başakşehir Oyakkent Camii ve Külliyesi’nin temeli atıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Başakşehir Belediyesi, Oyakkent Camii ve Külliyesi’nin temelini attı.

Başakşehir Belediyesi Arsa İhalesi Haberi

Başakşehir Belediyesi Arsa İhalesi

Başakşehir Belediye Başkanlığı tarafından Ziya Gökalp Mahallesi (İkitelli 2) sınırları içerisinde bulunan konut imarlı 2 dev arsa ihale ile satışa çıkarılıyor. 

Başakşehir Belediyesi'nin mülkiyetinde yer alan 90 bin 83 metrekare büyüklüğündeki 1426 ada 4 parseldeki arsa ile 64 bin 339,23 metrekare büyüklüğündeki 1425 ada 4 parseldeki arsa toplam 425 milyon 350 bin TL + KDV bedel ile satışa sunuluyor. 

1-) 1425 ada 4 parsel: 186.600.000,00-TL + KDV 
(Yüzseksenaltımilyonaltıyüzbin Türk Lirası + %18 KDV)

2-) 1426 ada 4 parsel: 238.750.000,00 TL + KDV 
(İkiyüzotuzsekizmilyon yediyüzellibin Türk Lirası + %18 KDV)

Tabyalar mevkiide, Olimpiyat Stadı Yolu üzerinde bulunan iki dev arsa  2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. maddesine göre "Kapalı Teklif Usulü" ile ihale edilecek. 

İhaleler ertelendi

28 Haziran 2018 tarihinde ihale edilecek...