Batman arsa kavgası

Batman arsa kavgası

Batman'da arazi anlaşmazlığı yaşayan ve mahkemelik olan iki grup adliye önünde birbirine girdi. Çıkan kavga sonucunda 1 kişi yaşamını yitirdi ve 3 kişi ise yaralandı.

Batman'da arazi kavgası: 9 yaralı!

Batman'ın Gercüş ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle akrabalar arasında taşlı sopalı kavga meydana geldi. Kavga sonucunda 9 kişi yaralandı.

Batman'da arazi kavgası: 1 ölü, 3 yaralı!

Batman'da arazi anlaşmazlığı yaşayan ve mahkemelik olan iki grup adliye önünde birbirine girdi. Çıkan kavga sonucunda 1 kişi yaşamını yitirdi ve 3 kişi ise yaralandı.

Şanlıurfa'da arsa kavgası: 1 ölü!

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde amca çocukları arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle kavga çıktı. Çıkan kavga sonrasında 1 kişi hayatını kaybetti.

Kırım'da Katolik ve Ortodoks kiliselerin arsa kavgası!

Kırım'da Ukrayna Ortodoks Kilisesine ait arsa, Rusya tarafından Roma Katolik kilisesine tahsis edildi.

Bursa'da arsa kavgası: 2 yaralı, 1 gözaltı!

Bursa'da aralarında husumet bulunan iki akraba arasında çıkan silahlı ve sopalı kavga sonucunda 2 kişi yaralanırken, 1 kişi de gözaltına alındı.

Batman'da arazi kavgası: 9 yaralı!

Batman'ın Gercüş ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle akrabalar arasında taşlı sopalı kavga meydana geldi. Kavga sonucunda 9 kişi yaralandı.

Ilısu Barajı altında kalan köyün sakinlerine arsa tahsisi!

Batman'da yapımı devam eden Ilısu Barajı´nın suları altında kalacak olan Kılıç köyünün sakinleri için yeni arsa tahsisi için kura çekimi gerçekleştirildi. 

Osmaniye'de arsa kavgası! 1 ölü, 1 yaralı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 3 kardeş arasında arsa anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda en küçük kardeş, 2 ağabeyini bıçakladı.

Batman Merkez'de satılık arsa 3,9 milyon TL'ye!

Batman Merkez'de yer alan arsa nitelikli taşınmaz Batman 2. İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından 3 milyon 999 bin 900 TL bedelle satışa sunuluyor. Taşınmazın ilk ihalesi 12 Eylül 2017 tarihinde saat 11:00'da yapılacak.

Batman OSB'de arsa bekleyişi!

Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırımcılar ‘Cazibe iller’ programı kapsamında destek bekliyor. OSB’de bazı şirketlere yer tahsisinde öncelik tanınacak.

Batman'da gayrimenkul fiyatları yükseldi!

Batman'da konut ve arsa fiyatları yükseldi. Gayrimenkul uzmanları kentin büyükşehirlerle yarışır hala geldiğini vurguladı.

Batman Yeni Şehir Hastanesi'nin arsa işlemleri tamam!

Batman Güney Raman çevre yolunda inşa edilmesi planlanan Yeni Şehir Hastanesi için asa işlemleri tamamlandı. 80 dönümlük arazi üzerinde yapılacak arsanın temeli yakın bir tarihte atılacak.

Batman'da villa inşaatları arttı!

Batman'da lüks villa yapımları arttı. Kıradağı'na yeni villalar yapılırken bölgede arsa fiyatları da adeta uçuşa geçti.

Batman 200 Yataklı Devlet Hastanesi için arsa aranıyor!

Milli Eğitim Bakanlığından Milli Emlak'a devredilen 80 dönümlük arsa üzerine yapılması planlanan 200 yataklı Devlet Hastanesi için süreç belirsezleşti.

Batman arsa kavgası

Batman arsa kavgası Batman arsa kavgası

Batman'da aralarında yaşanan arazi anlaşmazlığı sebebiyle açılan davaya katılmak için adliyeye gelen akraba iki grup arasında kavga çıktı. Kısa süre içerisinde tartışmaya dönüşen silahlı kavgada Abdülaziz Özerdem (29) hayatını kaybetti ve 3 kişi yaralandı.

Adliye önünde tartıştılar

Yeni Akit Gazetesi'nde yer alan habere göre; olay, sabah saatlerinde Batman Adliyesi önünde yaşandı. Aralarında bulunan arazi anlaşmazlığı sebebiyle gerçekleşen davaya katılmak için adliyeye gelen akraba oldukları ortaya çıkan Özerdem ailelerinin fertleri arasında sözlü tartışma meydana geldi.

Ateş ettiler

Tartışmaların ardından silahlı kavga yaşanmasıyla Abdülkadir Özerdem (20), Nihat Özerdem (24), Erdem Özerdem (26) ve Abdülaziz Özerdem (29) yaralandı. Adliye önünde güvenlik önlemi alan polisler, kavgaya müdahale etti. Yaralılar gelen sağlık görevlilerinin ilk müdahalesi sonrasında ambulanslarla Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Polis gözaltına aldı

Acil serviste tedavi altına alınan...