batman kuyubaşı toki evleri

batman kuyubaşı toki evleri

Batman Kuyubaşı TOKİ 2. Etap başvuru dönemi başladı. Toplamda 1 adet konutun açık satış usulüyle satışa sunulduğu projede 643 TL taksitle ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Batman Kuyubaşı 2. Etap başvuruları için yarın son gün!

TOKİ Batman Kuyubaşı 2. Etap başvuruları için yarın son gün. Toplamda 2 adet konutun satışa çıkarıldığı projede satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülüyor.

Batman Kuyubaşı TOKİ Evleri başvuru! 3+1'ler 108 bin lira!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Batman Kuyubaşı 2. Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında 1 adet konut ile 3. Bölge Toplu Konut Uygulamasında 1 adet konut olmak üzere toplam 2 adet konut; satışa sunuluyor...

Batman Kuyubaşı TOKİ başvurusu! 101 bin liraya 3+1!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Batman Kuyubaşı 2. Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında 1 adet konut ile 3.Bölge Toplu Konut Uygulamasında 1 adet konut olmak üzere toplam 2 adet konut; Açık Satışa sunuluyor...

TOKİ Batman Kuyubaşı Evleri başvuruları! 508 lira taksitle!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Batman Kuyubaşı 2. Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında 5 adet konut ile 3.Bölge Toplu Konut Uygulamasında 1 adet konut olmak üzere toplam 6 adet konut; ön şartsız, kurasız satışa sunuluyor...

TOKİ'den Batman'a yatırım müjdesi! İhalesi bugün!

Batman İli, Hasankeyf İlçesi, Yeni Yerleşim Yeri 1'er Adet Araç Bakım Onarım, ASM-TSM-112 ASHİ, Mezbaha, Taziye Evi, Terminal, Kapalı Pazar Yeri, Düğün Salonu ve Otopark Alanı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

TOKİ'den Batman'a yeni yatırım müjdesi!

Batman İli, Hasankeyf İlçesi, Yeni Yerleşim Yeri 1'er Adet Araç Bakım Onarım, ASM-TSM-112 ASHİ, Mezbaha, Taziye Evi, Terminal, Kapalı Pazar Yeri, Düğün Salonu ve Otopark Alanı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Batman'a otopark müjdesi!

Batman İli, Hasankeyf İlçesi, Yeni Yerleşim Yeri 1'er Adet Araç Bakım Onarım, ASM-TSM-112 ASHİ, Mezbaha, Taziye Evi, Terminal, Kapalı Pazar Yeri, Düğün Salonu ve Otopark Alanı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 2 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Batman 16 derslikli okul ihalesi yarın!

Batman İli Merkez İlçesi Ziya Gökalp Mahallesi (Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 16 Derslikli Eğitim Yapısı, Metal Atölyesi ve Makina Atölyesi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ, Batman'da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşa edecek!

Batman İli Merkez İlçesi Ziya Gökalp Mahallesi (Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 16 Derslikli Eğitim Yapısı, Metal Atölyesi ve Makina Atölyesi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 19 Kasım 2020 tarihinde yapılacak.

TOKİ'den Batman'a 16 derslikli okul!

Batman İli Merkez İlçesi Ziya Gökalp Mahallesi (Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 16 Derslikli Eğitim Yapısı, Metal Atölyesi ve Makina Atölyesi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 19 Kasım 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Batman Ciğerlo 908 konut ihalesi yarın!

Batman İli, Merkez İlçesi, Ciğerlo mahallesi 908 Adet Konut, 3 Dükkanlı Ticaret ve Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Batman Merkez kura sonuçları 22.05.2020!

TOKİ Batman Merkez kura sonuçları 22.05.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Batman Merkez kura sonuçları 22.05.2020 ve TOKİ Batman kura sonucu 2020 listesi...

TOKİ Batman Merkez kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Batman Merkez projesinde yer alan 184 adet konutun kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ'den Batman Merkez'e 908 yeni sosyal konut müjdesi!

Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman'ın Merkez ilçesinde TOKİ öncülüğünde 908 yeni sosyal konut inşa edileceğini, açıkladı.

TOKİ Batman Hasankeyf Üniversite yapıları için ihale düzenliyor!

Batman Hasankeyf İlçesi, Üniversite Yapıları (1 Adet Lojman, 1 Adet Nizamiye, 1 Adet Sosyal Tesis ve 2 Adet Yurt), 1 Adet Halk Eğitim Merkezi, 1 Adet Müftülük,2 Adet İlköğretim Okulu ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Batman Hasankeyf Üniversite yapıları için ihale!

Batman İli, Hasankeyf İlçesi, Üniversite Yapıları (1 Adet Lojman, 1 Adet Nizamiye, 1 Adet Sosyal Tesis ve 2 Adet Yurt), 1 Adet Halk Eğitim Merkezi, 1 Adet Müftülük,2 Adet İlköğretim Okulu ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 26 Mart 2020 tarihinde yapılacak.

TOKİ Batman 2020 projesi sevinçle karşılandı!

TOKİ tarafından 16 Aralık'ta başlatılan 100 bin konut projesi kapsamında Batman'a 400 konut inşa edilecek. Ev sahibi olma hayalini yaşayanlar projenin dört gözle hayata geçirilmesini bekliyor...

batman kuyubaşı toki evleri Haberi

batman kuyubaşı toki evleri

TOKİ Batman Kuyubaşı Konutları'nın alanları 112,03 metrekare olarak tasarlandı. Projede açık satış yöntemiyle satışa sunulan 1 adet dairenin fiyatı 128 bin 597 TL olarak belirtiliyor. 


Batman Kuyubaşı TOKİ 2. Etap başvuru dönemi başladı. Projede aylık 643 TL taksitle veya 12 bin 859 TL peşinatla konut sahibi olabilmek mümkün. 


Başvuruların 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edeceği TOKİ Batman Kuyubaşı Evleri satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası'nın Temerküz şube Kuyubaşı şubesi tarafından yürütülüyor. 


TOKİ Batman Kuyubaşı 2. Etap'ta başvurular ilgili bankanın tüm şubelerince kabul ediliyor. Projede yüzde 10 peşin ödemelerde kalan kısım 180 ay taksitlendiriliyor. 


Satış duyurusu için