Batuhan Gayrimenkul iş konusu

Batuhan Gayrimenkul iş konusu

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos 2013 tarihinde Kadıköy, Bostancı Mahallesi'nde kuruluşu gerçekleştirildi

İş adamlarının gayrimenkul anlaşmazlığı kavgası: 1 yaralı!

Beşiktaş'ta gayrimenkul anlaşmazlığı sebebiyle iki iş adamı arasında silahlı kavga çıktı. Holding sahibi Selahattin D. ile bir başka holdingin sahibi Engin M. kısa süre önce gayrimenkul holding hissesi yüzünden anlaşmazlık yaşayınca iddiaya göre İbrahim S. ateş açtı.

Toprak İş Ve Gayrimenkul Geliştirme Limited Şirketi kuruldu!

Toprak İş Ve Gayrimenkul Geliştirme Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Atilla Nuri Yurdakul ve Burak Oral ortaklığında kuruldu.

Eczacıbaşı İlaç ve İş Gayrimenkul AVM kiracılarından kira almayacak!

EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret AŞ ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'den yapılan açıklamada AVM'lerde bulunan kiracılardan mayıs ayına ilişkin kira bedeli alınmayacağını açıkladı.

Gayrimenkul danışmanı ne iş yapar? Ne kadar maaş alır?

Gayrimenkul sözcüğü taşınmaz mal anlamını taşımaktadır. Emlak sektöründe de sık sık kullanılan bu kelime değerli ve taşınmayan varlıklar anlamındadır. Peki, gayrimenkul danışmanı nedir? Gayrimenkul danışmanı ne iş yapar?

İş GYO'dan gayrimenkul yatırım fonuna 42,5 milyon TL'lik yatırım!

İş GYO tarafından İş Portföy İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun katılma paylarına 42,5 milyon TL yatırım yapılmasına karar verildi. 

İş GYO'dan Manzara Adalar'la gayrimenkul yatırım fonuna 352.2 milyon TL'lik yatırım!

İş GYO tarafından İş Portföy İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun katılma paylarına yatırım yapılmasına ve Kartal Manzara Adalar bünyesinde bulunan ofis ve ticari alanların, 352 milyon 215 bin TL üzerinden tescil ettirilmesi suretiyle ayni olarak ödenmesine karar verildi..

İş Portföy gayrimenkul yatırım fonlarıyla büyüyor!

Eylül 2019 itibarıyla 46,5 milyar TL’lik portföy büyüklüğüne sahip İş Portföy, hem yatırım ve emeklilik fonlarında hem de gayrimenkul yatırım fonu (GYF) ile girişim sermayesi yatırım fonunu (GSYF) kapsayan alternatif yatırım araçlarıyla büyüyor.

Gayrimenkul zengini Hülya Avşar 30 yılda 350 kişiyi iş sahibi yaptı!

Yatırımlarını gayrimenkul ve arsa üzerine yapan ünlü ve güzel oyuncu Hülya Avşar’ın 30 yılda 350 kişiyi iş sahibi yaptı...

Gayrimenkul avukatı kime denir? Ne iş yapar?

Profesyonel bir süreç kapsamında ele alınması gereken hukuk bünyesindeki gayrimenkul çalışmaları, büyük öneme sahiptir. Peki çalışmalarla ilgilenmesi gereken kişi kimdir? Gayrimenkul avukatı ne iş yapar?

Buta İş Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Buta İş Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Üsküdar'da Aynur İmamaliyeva ve Invest Dıamond ortaklığında kuruldu. 

İş Gayrimenkul'den tahvil ihracı açıklaması!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 400 milyon TL onaylı ihraç limiti dahilinde gerçekleştirilen borçlanma aracı ihraçları sonrasında 200 milyon TL tutarında ihraç limiti bulunuyor...

İş 93 Danışmanlık Gayrimenkul Ve Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

İş 93 Danışmanlık Gayrimenkul Ve Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi bugün Şişli’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Parlak tarafından kuruldu. 

El Ufuk Gayrimenkul İş Danışmanlığı Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Ufuk Gayrimenkul İş Danışmanlığı Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün A.N.A Mohammed, E.M Mohammed, M. Abdelrahman ve H. Mohamed ortaklığında Fatih’te 280 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Batuhan Gayrimenkul iş konusu

Batuhan Gayrimenkul iş konusu Batuhan Gayrimenkul iş konusu

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos'ta kuruldu.Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi olarak Mehmet Öğütücü belirlendi.  


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle sitelerplazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa,tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri,spor kompleksleri,mesken ev,apartman,iş yeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek,bahçe tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Köyyolu Caddesi, Ada Apartmanı, No:5...