Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos 2013 tarihinde Kadıköy, Bostancı Mahallesi'nde kuruluşu gerçekleştirildiBatuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos'ta kuruldu.Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi olarak Mehmet Öğütücü belirlendi.  


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle sitelerplazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa,tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri,spor kompleksleri,mesken ev,apartman,iş yeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek,bahçe tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Köyyolu Caddesi, Ada Apartmanı, No:5 Daire:6.