Batuhan Gayrimenkul adres

Batuhan Gayrimenkul adres

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos 2013 tarihinde Kadıköy, Bostancı Mahallesi'nde kuruluşu gerçekleştirildi

Baters Gayrimenkul Yatırım Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Baters Gayrimenkul Yatırım Ve Danışmanlık Limited Şirketi Fatih'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Yazıcı ve Ersan Deniz ortaklığında kuruldu.

6 soruda 2020 gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi!

Avukat Taha Hüseyin Çebi ile Stajyer Avukat Batuhan Özata, ''Gayrimenkul satış vaadi sözleşmeleri''ni kaleme aldı. İşte detaylar...

Aslan Grup Gayrimenkul İnşaat ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslan Grup Gayrimenkul İnşaat ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Aslan ve M.Batuhan Aslan tarafından kuruldu.

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Turaneri ve Hasan Batuhan Kasar ortaklığında kuruldu.

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Kemal Batuhan tarafından kuruldu. 

Taksim 360 Çalık Gayrimenkul iletişim!

Taksim 360 Çalık Gayrimenkul iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Taksim 360 projesinde fiyatlar 432 bin dolardan başlıyor...

Timur Nef Ataköy adres bilgileri!

İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Nef Ataköy projesi Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Timur Nef Ataköy 'de konut teslimlerin Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Timur Nef Ataköy adres bilgileri...

Hüryapı Proje Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Hüryapı Proje Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Batuhan Alemdar imzasıyla kuruldu.

Mari Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mari Gayrimenkul İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi Adres 50 bin TL sermaye ile bugün Hamidah Alalı imzasıyla kuruldu.

Gayrimenkul sektörünün en yeni projeleri tek adreste toplanıyor!

Türkiye’nin 7 bölgesindeki en yeni iş ve yaşam projelerinin bir arada sunulduğu tek adres olan Evkalade için geri sayım başladı. Evkalade, gayrimenkul pazarlama ve satış platformu olarak sektörde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Türk gayrimenkul sektörü yurtdışı turuna çıkacak!

Gayrimenkul sektörü temsilcileri yurtdışı turuna çıkacak ve “Türkiye yatırım için doğru adres” mesajı verecek. Şirketler, 3 ay içinde yurt dışında 3 ayrı fuara katılacak. Eylül ayında Dubai, ekim ayında Kuveyt ve kasım ayında da Cidde Cityscape fuarlarına gidilecek.

Torunlar GYO'da adres değişikliği!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yazılı açıklamaya göre Şişli Şubesi adres değişikliğini yayınladı.

İnvestin Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

İnvestin Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi, Batuhan Tarkan Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 20 Mayıs'ta Şişli, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi'nde kuruldu.

Batuhan Gayrimenkul adres

Batuhan Gayrimenkul adres Batuhan Gayrimenkul adres

Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Öğütücü tarafından 1 milyon liralık sermaye bedeli ile 1 Ağustos'ta kuruldu.Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi olarak Mehmet Öğütücü belirlendi.  


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle sitelerplazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villa,tatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler,organize sanayi bölgeleri,spor kompleksleri,mesken ev,apartman,iş yeri,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak,satın almak,kiralamak,kiraya vermek,bahçe tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Batuhan Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Köyyolu Caddesi, Ada Apartmanı, No:5...